Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak

Popüler Konu 2019 Mart Anneleri

Konusu 'Mart Anneleri' forumundadır ve Kazen tarafından 31 Mayıs 2018 başlatılmıştır.

?

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

1. Kız

80,0%
  2. Erkek

20,0%
  3. İkiz Kız

Oylanma: 0
    0,0%
  4. İkiz Erkek

0,0%
  5. İkiz, kız/erkek

0,0%
  6. Üçüz

0,0%
    31 Mayıs 2018
    Konu Sahibi : Kazen
  1. Kazen

Kazen Babalar ve Oğulları Yönetici

Ödül Puanları:
    663
    Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında (tıklayın)hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebilceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiyede bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza (tıklayın) girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 8-03-2019

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebilceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından (tıklayın) da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

Anne adaylarımıza şimdiden bebeklerini sağlıkla kucaklarına almalarını dilerim.

Saygılarımla

gokceyener, EFfatmagul, nguvercin ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. 31 Mayıs 2018
  3. novasa

novasa Üye Üye

Ödül Puanları:
    23

4. 6 Haziran 2018
  5. grapher

grapher Guru Üye

Ödül Puanları:
    313
  6. 10 Haziran 2018
  7. novasa

novasa Üye Üye

Ödül Puanları:
    23
    İnşallah burda olurum bat 16 haziran

lonelybuthappy, perikanadi ve cemre_naz bunu beğendi.
  8. 10 Haziran 2018
  9. cemre_naz

cemre_naz Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    93
    Bu ay ilk defa klomen kullandım, bir senedir bekliyorum. İnşallah ben de burada olurum.

erciyes111, perikanadi ve novasa bunu beğendi.
  10. 11 Haziran 2018
  11. novasa

novasa Üye Üye

Ödül Puanları:
    23
    İnşallah cnm Rabbım buyuk.. Benm hikayemde 30yasında evlendim. İki yıl korunduk.sonra esim rahatsızlandı. 1 yıl daha erteledik. Basladık calışmalara, 6 ay olmadı. Hormon testi temiz.neyse kür yaptım iki ay hamile kaldım. Cinsiyeti öğrenmeye gittiğimde kalbi durmuştu. Dr kalk kalk durmuş kalbi dedi sok yasattı bize. Kendi Dr um yoktu.hemn Baska hastaneye gittim Dr yatırdı hastaneye sabah 9 da yattım. Aksam 10 da bebeğim kürtajla vakumla aldılar benden. Dört bes ay korunma verdi. Neyse süre bitti ücüncü ayda yine hamile kaldım. Adetim e 1 hafta vardı. Beta 186,,,yukselmesini beklicezdedi. Ama adet oldum. Dr a gittim düşüyor dedi. Üc ay daha korunduk.ve Dr un dediği corasprin kullanıcaksın hamile kalır kalmaz dedi. Kilo ver dedi bir de. Bekliyorum hala.... Saglık la sıhhatli evladıma kavuşmayı çok istiyorum.. .

erciyes111 bunu beğendi.
  12. 11 Haziran 2018
  13. cemre_naz

cemre_naz Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    93
    Zor zamanlar geçirmişsin, rabbim en kısa zamanda yüzünü güldürsün inşallah.

novasa bunu beğendi.
  14. 12 Haziran 2018
  15. perikanadi

perikanadi Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    193
    Eveeett.. Ben de bu ay sonu gebe kalırsam tahmini doğum tarihi 02 Mart oluyor.. Bilemiyorum şimdi bebişim gelirse Şubat annelerine mi takılayım Mart annelerine mi :KK49:

16. 12 Haziran 2018
  17. cemre_naz

cemre_naz Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    93
    Gelsin de canın nereyi isterse orada takıl inşallah

18. 12 Haziran 2018
  19. perikanadi

perikanadi Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    193
    İnşallah canım inşallah doğru diyorsun tabi.. Hepimizin yüzü gülsün inşallah:)

cemre_naz bunu beğendi.
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.