2019 Mart Anneleri

Kazen

Babalar ve Oğulları
Yönetici
Administrator
Emoji Skoru
38.811
Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında (tıklayın)hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebilceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiyede bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza (tıklayın) girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 8-03-2019

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebilceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından (tıklayın) da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

Anne adaylarımıza şimdiden bebeklerini sağlıkla kucaklarına almalarını dilerim.

Saygılarımla

Son düzenleme:

graphblues

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
272
:KK200:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-05-2019

Hamileliğimin 36. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 28 gün kaldı.

Bebeğinizin vücudundaki yağ oranının %2-%3 den %8 e yükselmesi yaklaşık 8 hafta aldı. Doğum öncesi gelişimin sonunda, bebeğinizin vücudundaki yağ oranı yaklaşık %15'de sabit kalacaktır. Bu koruyucu yağ dolgusu doğumdan sonra bebeğinizi sıcak tutmaya yardımcı olacaktır. Artık doktorunuzla haftada bir randevularınıza başlamalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2700 gr. - Yaklaşık boyu : 47.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

novasa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
923
Bu ay ilk defa klomen kullandım, bir senedir bekliyorum. İnşallah ben de burada olurum.
İnşallah cnm Rabbım buyuk.. Benm hikayemde 30yasında evlendim. İki yıl korunduk.sonra esim rahatsızlandı. 1 yıl daha erteledik. Basladık calışmalara, 6 ay olmadı. Hormon testi temiz.neyse kür yaptım iki ay hamile kaldım. Cinsiyeti öğrenmeye gittiğimde kalbi durmuştu. Dr kalk kalk durmuş kalbi dedi sok yasattı bize. Kendi Dr um yoktu.hemn Baska hastaneye gittim Dr yatırdı hastaneye sabah 9 da yattım. Aksam 10 da bebeğim kürtajla vakumla aldılar benden. Dört bes ay korunma verdi. Neyse süre bitti ücüncü ayda yine hamile kaldım. Adetim e 1 hafta vardı. Beta 186,,,yukselmesini beklicezdedi. Ama adet oldum. Dr a gittim düşüyor dedi. Üc ay daha korunduk.ve Dr un dediği corasprin kullanıcaksın hamile kalır kalmaz dedi. Kilo ver dedi bir de. Bekliyorum hala.... Saglık la sıhhatli evladıma kavuşmayı çok istiyorum.. .

cemre_naz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
227
İnşallah cnm Rabbım buyuk.. Benm hikayemde 30yasında evlendim. İki yıl korunduk.sonra esim rahatsızlandı. 1 yıl daha erteledik. Basladık calışmalara, 6 ay olmadı. Hormon testi temiz.neyse kür yaptım iki ay hamile kaldım. Cinsiyeti öğrenmeye gittiğimde kalbi durmuştu. Dr kalk kalk durmuş kalbi dedi sok yasattı bize. Kendi Dr um yoktu.hemn Baska hastaneye gittim Dr yatırdı hastaneye sabah 9 da yattım. Aksam 10 da bebeğim kürtajla vakumla aldılar benden. Dört bes ay korunma verdi. Neyse süre bitti ücüncü ayda yine hamile kaldım. Adetim e 1 hafta vardı. Beta 186,,,yukselmesini beklicezdedi. Ama adet oldum. Dr a gittim düşüyor dedi. Üc ay daha korunduk.ve Dr un dediği corasprin kullanıcaksın hamile kalır kalmaz dedi. Kilo ver dedi bir de. Bekliyorum hala.... Saglık la sıhhatli evladıma kavuşmayı çok istiyorum.. .
Zor zamanlar geçirmişsin, rabbim en kısa zamanda yüzünü güldürsün inşallah.

perikanadi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6.311
Eveeett.. Ben de bu ay sonu gebe kalırsam tahmini doğum tarihi 02 Mart oluyor.. Bilemiyorum şimdi bebişim gelirse Şubat annelerine mi takılayım Mart annelerine mi :KK49:

Yukarı Alt