_D_O_

Allahım merhametine muhtacız eksik etme bizden ❤️
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.636
Merhaba arkadaşlar 2 gün önce adet günümün 1 gün geçmesiyle birlikte evde idrar testi yaptım pozitif cikti. Hemen Dr gittim Dr yumurtalıklarıma baktı bebek şuan görünmez çok küçüktür ama olsun dedi. Ve sağ yumurtaligimda kist olduğunu ağrı yapabileceğini söyledi. Kanda btchg 49 çıktı sevindik hemen progestan ve ekoasprin yazdı.
Yalnız akşamına az sancı ve kahve rengi lekelenmem oldu. Dr mesaj attigimda progestan iğne yaptır dedi. Ondan bir gün sonra hiç bir sıkıntım yoktu akşam karın ağrım başladı ama önce kist olan tarafta onda baktım siyaha yakın bir kanama olmuş tekrar acile gittik 24 saat btchg 58 olmuş Dr düşük var diyemem yükselmiş biz tam ne olduğunu anlamak için 48 saat geçmesi lazım dedi benle aynı durumları yaşayan var mı çok korkuyorum bebeğime bir şey olacak diye lütfen yardım edin 🙏
Rabbim isteyen herkesin kucağını doldursun benim bebegimde sağlıklı bir şekilde doğsun inşallah
Benim hamileliğimde hep kanamayla geçti bebeğim çok şükür doğdu üzülme herşey olacağına varır sadece dua et ❤

sermed

Çok şükür‍‍‍
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.572
Slm guzel annler.gecmisi okuyamadim cok birikmis.malum iki cocukla pek giremiyorum artk.hemen hemn herkes dogum yapti sanirim.dogum yapanlara hayrli olsun allh uzun omurler versin insallh.herkes iyidir umarimm

sermed

Çok şükür‍‍‍
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.572
Sezeryan olan arkadaslar ne durumdasinuz.iyilestinizmi kendi isinizi yapar hala geldinizmi.

sermed

Çok şükür‍‍‍
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.572
Kizlar bnm sezeryan dikisimin ustunde yumruk gibi sertlik var.dun doktora gittim normal dedi zmanla dagilir o dedi.sizdede varmi ayni durum.

sermed

Çok şükür‍‍‍
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.572
Bi sorum daha olacak kizlar bebekleriniz ne siklıkla uyuyup uyaniyo.benm oglan cok uyuyo ya 3 sat araliksiz uyuyabiliyor.

Yukarı Alt