2019 Model Sınırsız Muhabbet (Yes Makara Yes Gırgır)

harikamo

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2018
3.393
4.747
nasıl yaaa HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir ahhh ahhh :KK43:(
nasıl üzüldüm nasıl şaşkınlık içindeyim.. her ölüm hbri beni derinden yıkıyor.. benim de babacağızımı kaybettikten sonra çok daha beter bir hal aldı duygularım :KK43:(((
nasıl oldu, hastanedeyken mi ? ah ablaamm.. hiç denk gelmedim okumadım.. inan şimdi okuyorum.. ve içim parçalandı..
Allah sabır versin ablacığım :KK43:( sözün bittiği yer dedikleri burası işte :KK43:(Allah ımmmm anacağızına rahmet etsin ve bizim de babalarımıza @beferimmm gani gani rahmet eylesin :KK43:((
bi de kulağımda ahmet kaya şarkıları off yaaa offf :KK43::KK43::KK43::hasta::hasta::hasta::hasta:

HanimKelesimiGetir

SüperAnneAnne
Pro Üye
20 Mart 2008
107.440
97.114
56
nasıl yaaa HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir ahhh ahhh :KK43:(
nasıl üzüldüm nasıl şaşkınlık içindeyim.. her ölüm hbri beni derinden yıkıyor.. benim de babacağızımı kaybettikten sonra çok daha beter bir hal aldı duygularım :KK43:(((
nasıl oldu, hastanedeyken mi ? ah ablaamm.. hiç denk gelmedim okumadım.. inan şimdi okuyorum.. ve içim parçalandı..
Allah sabır versin ablacığım :KK43:( sözün bittiği yer dedikleri burası işte :KK43:(Allah ımmmm anacağızına rahmet etsin ve bizim de babalarımıza @beferimmm gani gani rahmet eylesin :KK43:((
bi de kulağımda ahmet kaya şarkıları off yaaa offf :KK43::KK43::KK43::hasta::hasta::hasta::hasta:

Evdeydi zaten 1 aydır,sıkıntıları vardı yatak yarası olmuştu bide.
Geçen çarşamba akşamı vefat etti,gece geldik oraya öğlende defnettik.
Son zamanlarda hiçiyi değildi,amin inşalllah zor kaç gün kendimi sıktım eve dönünce daha fena oldum.
Dün 1 hafta oldu yasin okudum dua ettim .

Başınız sağ olsun Rabbim mekanıni cennet eylesin

Çok teşekkürler sağolun.

harikamo

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2018
3.393
4.747
günaydınlar olsun kızlar, işe geldim.. normale dönünce inşaallah kolay adapte olabilirim...
SUHAN SUHAN nerede hep evde galiba artık.. kurum çalışanlarının geneli evde.. asıl onlara güzel oldu bence...
biz özellerde çalışanlar, bir gel... gelme... arada gel .... hop yasak kal evde.. aman bulandık valla...

HanimKelesimiGetir

SüperAnneAnne
Pro Üye
20 Mart 2008
107.440
97.114
56
Günaydın abla hayırlı haftalar

Günaydınlar befercim sanada güzel haftalar olsun.

günaydınlar olsun kızlar, işe geldim.. normale dönünce inşaallah kolay adapte olabilirim...
SUHAN SUHAN nerede hep evde galiba artık.. kurum çalışanlarının geneli evde.. asıl onlara güzel oldu bence...
biz özellerde çalışanlar, bir gel... gelme... arada gel .... hop yasak kal evde.. aman bulandık valla...

Gümaydın harikocum durumlar nasıl sende.

befer

... Erdenay Ata... Cennet seninle olsun
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2013
10.633
11.199
33
Ne olsun canım dün ile yeni bir işe başladım alışmaya çalışıyorum çok şükür iyiyim canım sen nasılsın keyifler nasıl

harikamo

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2018
3.393
4.747
HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir ablacığım ben de durumlar syabil, adliyelerin açılmasını bekliyorum.. nasip olursa önce şiddetli sonra sessizce bitirmek niyetim.. tüm haklarımı talep etcem önce baktım hır gür çıkarıyor ondan sonra başımın gözümün sadakası olsun deyip çekileceğim.. sırf an olsun derdim onun canını acıtmak.. onun maneviyatla işi yok ama maddiyat deyince aklı çıkıyo.. ben de maddi anlamda vurayım kısa bir süre de olsa diyorum bakalım.. çünkü çok fena kandırıldım ve rezil oldum ablam yaa :KK43:( yanın kalsın istemiyorum ://

@beferim hayırlı olsun ne güzel hadi gözünaydın.. daim ve huzurlu olsun :*
yukarıda bahsi geçen düşünce durumlardan dışında sonsuz şükürler olsun Rabbim'e..

befer

... Erdenay Ata... Cennet seninle olsun
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2013
10.633
11.199
33
HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir ablacığım ben de durumlar syabil, adliyelerin açılmasını bekliyorum.. nasip olursa önce şiddetli sonra sessizce bitirmek niyetim.. tüm haklarımı talep etcem önce baktım hır gür çıkarıyor ondan sonra başımın gözümün sadakası olsun deyip çekileceğim.. sırf an olsun derdim onun canını acıtmak.. onun maneviyatla işi yok ama maddiyat deyince aklı çıkıyo.. ben de maddi anlamda vurayım kısa bir süre de olsa diyorum bakalım.. çünkü çok fena kandırıldım ve rezil oldum ablam yaa :KK43:( yanın kalsın istemiyorum ://

@beferim hayırlı olsun ne güzel hadi gözünaydın.. daim ve huzurlu olsun :*
yukarıda bahsi geçen düşünce durumlardan dışında sonsuz şükürler olsun Rabbim'e..
İYİ ol tatlım hep giremiyorum çok yorgun geliyorum alışmam zaman alacak
Hakkınızda hayırlısı olsun 😉