2019 Model Sınırsız Muhabbet (Yes Makara Yes Gırgır)

SUHAN

63,4 h:58
Pro Üye
Emoji Skoru
25.248
ben kaçar kızçeler, yemek yapma derdi var daha :işsiz: yolda düşüneyim ne yapacağımı.
hayırlı iftarlar yarın görüşürüz:KK200:
inş kv bişeyler yapmıştır.aklıma hiç yemek fikri yok

harikamo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.205
azıcık kestirdim tam dalacakken benim herif aradı of yaa ://
neyse o bile iyi geldi gerçekten..

ay yemek bende de yok ne hal etsek bilemedim :/

befer

... Erdenay Ata... Cennet seninle olsun
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5.245
ben ilk defa iftar çadırına Ankara'da gitmiştim kardeşimin ünv kaydı için gittiğimizde. gazi ünv okul içerisinde öğrenciler için iftar çadırı vardı nasıl utanarak gitmiştik nasıl mahcup olmuştuk. bizim burada hiç denk gelmemiştim.
sonra kızılayda yedik. baktım insanlar direk işten çıkıp geliyor çok normal çok güzel bir şey aslında.
sonra o gün yemin ettim kendime ben neden iftar çadırına bugüne kadar neden gitmedim diye.
VE HER SENE burda açılan her çadıra gidiyorum öğrenci yerinede başka yerlerede... ve bu bambaşka bir duygu yüzlerce insan aynı yemek ile oruç açıyor aynı duyguyu yaşıyor.. öneririm eğer benim gibi daha önce gitmemiş arkadaşlar var ise...

harikamo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.205
ben ilk defa iftar çadırına Ankara'da gitmiştim kardeşimin ünv kaydı için gittiğimizde. gazi ünv okul içerisinde öğrenciler için iftar çadırı vardı nasıl utanarak gitmiştik nasıl mahcup olmuştuk. bizim burada hiç denk gelmemiştim.
sonra kızılayda yedik. baktım insanlar direk işten çıkıp geliyor çok normal çok güzel bir şey aslında.
sonra o gün yemin ettim kendime ben neden iftar çadırına bugüne kadar neden gitmedim diye.
VE HER SENE burda açılan her çadıra gidiyorum öğrenci yerinede başka yerlerede... ve bu bambaşka bir duygu yüzlerce insan aynı yemek ile oruç açıyor aynı duyguyu yaşıyor.. öneririm eğer benim gibi daha önce gitmemiş arkadaşlar var ise...
a bak o da mantıklı.. ama benim bir arkadaşın arkadaşı orada yemek dağıtma yerindeydi.. ve hiç tavsiye etmemişt.. ben de ondan iğreti olmuştum ta o zamanlar.. yine de denenebilinir. :)

Yukarı Alt