2019 Model Sınırsız Muhabbet (Yes Makara Yes Gırgır)

befer

... Erdenay Ata... Cennet seninle olsun
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5.528
bu sene farklı bir tarz istiyoruz kamp kuracağız hemide rock festivali ile birlikte farklı bir tarz olacak

SUHAN

63,2 h:58
Pro Üye
Emoji Skoru
26.095
bu sene farklı bir tarz istiyoruz kamp kuracağız hemide rock festivali ile birlikte farklı bir tarz olacak
ya biz çocuklarla çıkamadık hiç.bu sene büyük oğlum çok istiyor.ben denizi çok sevmem.benim tatilim yeşil alan olacak.kuş cıvıltıları ne bileyim sabah erken saat yürüyüş olacak.yayla havası gibi bişey istiyorum.çocuklarla eşim deniz.mersin tarafı nasıl acaba giden oldumu o tarafa.

HanimKelesimiGetir

SüperAnneAnne
Pro Üye
Emoji Skoru
80.040
günaydın ablacığım nasılsın keyfin nasıl
Günaydın befercim,keyifler iyi yarın akşam kızçemler geliyor düğün için kalacak burada damat eve dönecek.
Cumartesi düğün varya onun telaşı var bizde,ev otel olacak :KK45: başka misafirlerde bende kalacak.

Günaydınlar suhancım

SUHAN

63,2 h:58
Pro Üye
Emoji Skoru
26.095
Günaydın befercim,keyifler iyi yarın akşam kızçemler geliyor düğün için kalacak burada damat eve dönecek.
Cumartesi düğün varya onun telaşı var bizde,ev otel olacak :KK45: başka misafirlerde bende kalacak.

Günaydınlar suhancım
nasılsın abla

ya o düğün telaşları çok güzel oluyor ya.nasıl keyifli anılar bırakıyor insanda.evin içi insan dolu.hertaraf yatak.makyaj yapmaya çalışan genç kızlar ütüyle gezen erkekler.bi posta kuaföre gidiyor..ooo curcuna ama çok eğlenceli dımı

Yukarı Alt