2019 Model Sınırsız Muhabbet (Yes Makara Yes Gırgır)

befer

... Erdenay Ata... Cennet seninle olsun
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5.800
ya biz çocuklarla çıkamadık hiç.bu sene büyük oğlum çok istiyor.ben denizi çok sevmem.benim tatilim yeşil alan olacak.kuş cıvıltıları ne bileyim sabah erken saat yürüyüş olacak.yayla havası gibi bişey istiyorum.çocuklarla eşim deniz.mersin tarafı nasıl acaba giden oldumu o tarafa.
mersin güzel gittim orda kaptanın yeri doktorun yeri var yayla tarafında serin sulu yeşillik alt taraftada çocuklar denize girer.
çocuklar tek yeşillik olunca çok sıkılır
senide sıkar bu durum.
geçen sene başkonuş yaylasına gitmiştik kaldıkta orda misss gibi havası var

befer

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5.800
Günaydın befercim,keyifler iyi yarın akşam kızçemler geliyor düğün için kalacak burada damat eve dönecek.
Cumartesi düğün varya onun telaşı var bizde,ev otel olacak :KK45: başka misafirlerde bende kalacak.

Günaydınlar suhancım
ooo kalabalık olunca cümbüş oluyor allah kolaylık versin

HanimKelesimiGetir

SüperAnneAnne
Pro Üye
Emoji Skoru
80.070
nasılsın abla

ya o düğün telaşları çok güzel oluyor ya.nasıl keyifli anılar bırakıyor insanda.evin içi insan dolu.hertaraf yatak.makyaj yapmaya çalışan genç kızlar ütüyle gezen erkekler.bi posta kuaföre gidiyor..ooo curcuna ama çok eğlenceli dımı
İyiyim canım sağol biraz yorgunum gerçi,geldiğimden beri motoru takıp çalıştım yani.
Biz 7 kişi olacaz zaten ,dünde çarşafları filan ayarladım herşey hazır .
Diğerleri validede olacak,çok kalabalık oldumu ben çok bunalıyorum.

Bendeki yeterli sayı zaten.

ooo kalabalık olunca cümbüş oluyor allah kolaylık versin
7 kişiyiz bizde diğerleri valideye akın edecek

SUHAN

63,2 h:58
Pro Üye
Emoji Skoru
26.603
mersin güzel gittim orda kaptanın yeri doktorun yeri var yayla tarafında serin sulu yeşillik alt taraftada çocuklar denize girer.
çocuklar tek yeşillik olunca çok sıkılır
senide sıkar bu durum.
geçen sene başkonuş yaylasına gitmiştik kaldıkta orda misss gibi havası var
bi dört-beş gün kalmayı planlıyorum.ağustos gibi .doktorun yerini duymuştum.arkadaşlar gitmişti

befer

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5.800
bi dört-beş gün kalmayı planlıyorum.ağustos gibi .doktorun yerini duymuştum.arkadaşlar gitmişti
narlıkuyu var oraya gitmedim pahalı diyorlar gitmeden yine araştır. su deniz olunca çok uzağa gitmeye gerek yok çocuklar mutlu olur ev tut bence yazlık çok kiralıyorlar

SUHAN

Pro Üye
Emoji Skoru
26.603
narlıkuyu var oraya gitmedim pahalı diyorlar gitmeden yine araştır. su deniz olunca çok uzağa gitmeye gerek yok çocuklar mutlu olur ev tut bence yazlık çok kiralıyorlar
ya yemekle falan uğraşmak istemiyorum açıkcası.bide kv nin zaten yazlığı var orayada bir hafta gideceğiz hatay tarafında.ama orda malum kv falan olacak.başbaşa gitmek istiyorum çocuklarla .sürekli bi yerlerde kv fırlıyor:KK70::KK70::KK70::KK70:

harikamo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.553
günaydınlar olsun :)

ablacığım suhanın dediği gibi ben de pek severim o düğün telaş anlarını.. ne güzel sen de ev sahipliği edecekmişsin.. Allah kolaylık versin :) bol eğlenceli huzurlu olsun inşaallah :)

suhancığım şu an kız kardeşim orada çok beğenmiş çok güzel diyor.. en bir kere kız kardeşimin çalıştığı kurumun kampına gitmiştim tüm ailemle ah babacağızımızla gitmiştik :KK43:(
denizi çok güzel gerçekten.. ve baya uygun bir memleket.. bir ara ben de kaçacağım oralara.. kız kardeşim çocuklarla tüm yaz orada olacaklar, bakalım :)

beferim sen de ankaraya gel madem :)))
kız kardeşin de buradaymış :))

SUHAN

Pro Üye
Emoji Skoru
26.603
narlıkuyu otellerine bakam bi

SUHAN

Pro Üye
Emoji Skoru
26.603
günaydınlar olsun :)

ablacığım suhanın dediği gibi ben de pek severim o düğün telaş anlarını.. ne güzel sen de ev sahipliği edecekmişsin.. Allah kolaylık versin :) bol eğlenceli huzurlu olsun inşaallah :)

suhancığım şu an kız kardeşim orada çok beğenmiş çok güzel diyor.. en bir kere kız kardeşimin çalıştığı kurumun kampına gitmiştim tüm ailemle ah babacağızımızla gitmiştik :KK43:(
denizi çok güzel gerçekten.. ve baya uygun bir memleket.. bir ara ben de kaçacağım oralara.. kız kardeşim çocuklarla tüm yaz orada olacaklar, bakalım :)

beferim sen de ankaraya gel madem :)))
kız kardeşin de buradaymış :))
ne tarafta acaba kız kardeşin.

befer

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5.800
ya yemekle falan uğraşmak istemiyorum açıkcası.bide kv nin zaten yazlığı var orayada bir hafta gideceğiz hatay tarafında.ama orda malum kv falan olacak.başbaşa gitmek istiyorum çocuklarla .sürekli bi yerlerde kv fırlıyor:KK70::KK70::KK70::KK70:
kız kalesine kadar otel yok erdemlide bir iki otel 2 öğün veren yer var. herşey dahil sistem alanyada başlıyor

Yukarı Alt