Popüler Konu 2019 Nisan Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    245

breath07

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2013
245
61
Ben bu ay soğan suyu kurunu deneyecegim bir de çörekotu yağını. Guzel sonuclarini birlikte görürüz insallah

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-11-2019

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 72 gün kaldı.

Miyelinleşme işlemi sinir hücreleri iletimini hızlandırmaya başladı. Miyelinleşme, sinir hücreleri arasındaki mesajlaşmanın kesintiye uğramaması için sinir hücrelerini hızlandıran ve yalıtımını sağlayan yağlı bir kimyasal madde olan miyelinin sinir hücrelerini kaplamasıdır. Kısaca sinirleri kaplayan ve yağlı bir madde olan miyelin, sinir hücrelerindeki iletimi, hızlı, kolay ve daha verimli hale getirir. Hazımsızlık nedeniyle oluşan baskıyı azaltmak için pozisyon değiştirmeyi ve yatmadan önce yemek yememeği deneyin.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Umreci58

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2018
672
1.341
Meraba kizlar bende insallah 2019 nisan anensi olabilirim agustosun basi gibi tup bebek transverim olacak :KK200:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-10-2019

Hamileliğimin 36. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 33 gün kaldı.

Bebeğinizin büyümesi yavaşladı. Bebeğiniz doğum süreci için enerji tasarufu yapıyor olabilir. Aslında bu ay sizde kilo kaybı yaşamaya başladınız. Doğum yaklaştıkça ve bebeğin gelişimi tamamlandıkça 900-1350 gr. arası kilo kaybı nadir görülen birşey değildir. Bebeğinizin tırnakları muhtemelen tırnak uçları civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2700 gr. - Yaklaşık boyu : 47.4 cm. (Baştan Topuğa)

breath07

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2013
245
61
bizim de kızımızdan sonra 3. ay denememiz olacak inşallah hayırlısıyla sağlıkla nasip etsin Rabbim isteyen herkese bat ım 9 ağustos
Aynen benim de kızımdan sonra 3. Ay denemem olacak hayırlısı olsun

Miyelinleşme işlemi sinir hücreleri iletimini hızlandırmaya başladı. Miyelinleşme, sinir hücreleri arasındaki mesajlaşmanın kesintiye uğramaması için sinir hücrelerini hızlandıran ve yalıtımını sağlayan yağlı bir kimyasal madde olan miyelinin sinir hücrelerini kaplamasıdır. Kısaca sinirleri kaplayan ve yağlı bir madde olan miyelin, sinir hücrelerindeki iletimi, hızlı, kolay ve daha verimli hale getirir. Hazımsızlık nedeniyle oluşan baskıyı azaltmak için pozisyon değiştirmeyi ve yatmadan önce yemek yememeği deneyin.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

breath07

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2013
245
61
Sanırım bende bir mart annesi olacağım.bugün testim böyle çıktı.Anlatılmaz bir duygu önce güldüm sonra ağladım güldüm ağladım
Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin
Hayırlı olsun canım bayağı net çıkmış 5 haftalık heralde

Balkupumm

RABBİM beni bana bırakma
Pro Üye
Anneler Kulübü
10 Temmuz 2014
2.015
2.034
Sanırım bende bir mart annesi olacağım.bugün testim böyle çıktı.Anlatılmaz bir duygu önce güldüm sonra ağladım güldüm ağladım
Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin
Gözün aydın canım çok sevindim ilk nisan annesi hayırlı olsun rabbim isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin inşallah

Yukarı Alt