Popüler Konu 2019 Nisan Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    238

breath07

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2013
245
61
Ben bu ay soğan suyu kurunu deneyecegim bir de çörekotu yağını. Guzel sonuclarini birlikte görürüz insallah

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-11-2019

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 103 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde bebeğinizin akciğerlerindeki hava kesecikleri (alveol) gelişmeye başlayacak. Bebeğin nefes alabilmesi genelde 24. haftanın sonunda mümkündür. Çünkü bazı hava keseciklerinin gelişimi, kanla iyi beslenen akciğer dokularının ve bronşların gelişininin sonunda tamamlanır. Buna ek olarak hava keseciklerini ayrıran membran(zar tabakası), oksijen- karbondiyoksit değişimine izin verecek kadar incedir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Umreci58

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2018
659
1.298
Meraba kizlar bende insallah 2019 nisan anensi olabilirim agustosun basi gibi tup bebek transverim olacak :KK200:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-10-2019

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 64 gün kaldı.

Bebeğinizin beyni hızla gelişmeye devam ediyor ve münferit sinir hücreleri ile tanımlama grup hücreleri arasındaki bağlantıların sayısını artırıyor. Bu bebeğinizin hayatı boyunca kullanacağı karmaşık ve gelişmiş işlevleri yerine yetirecektir. Son haftalarda rahminizdeki genişleme ve gerilme devam ettikçe, karnınızada daha fazla acı hissedeceksiniz. Ayaklarınızı daha fazla dinlendirmeye çalışın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

breath07

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2013
245
61
bizim de kızımızdan sonra 3. ay denememiz olacak inşallah hayırlısıyla sağlıkla nasip etsin Rabbim isteyen herkese bat ım 9 ağustos
Aynen benim de kızımdan sonra 3. Ay denemem olacak hayırlısı olsun

Önümüzdeki iki gün içinde bebeğinizin akciğerlerindeki hava kesecikleri (alveol) gelişmeye başlayacak. Bebeğin nefes alabilmesi genelde 24. haftanın sonunda mümkündür. Çünkü bazı hava keseciklerinin gelişimi, kanla iyi beslenen akciğer dokularının ve bronşların gelişininin sonunda tamamlanır. Buna ek olarak hava keseciklerini ayrıran membran(zar tabakası), oksijen- karbondiyoksit değişimine izin verecek kadar incedir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

breath07

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2013
245
61
Sanırım bende bir mart annesi olacağım.bugün testim böyle çıktı.Anlatılmaz bir duygu önce güldüm sonra ağladım güldüm ağladım
Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin
Hayırlı olsun canım bayağı net çıkmış 5 haftalık heralde

Balkupumm

RABBİM beni bana bırakma
Pro Üye
Anneler Kulübü
10 Temmuz 2014
1.964
1.925
Sanırım bende bir mart annesi olacağım.bugün testim böyle çıktı.Anlatılmaz bir duygu önce güldüm sonra ağladım güldüm ağladım
Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin
Gözün aydın canım çok sevindim ilk nisan annesi hayırlı olsun rabbim isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin inşallah

Yukarı Alt