Popüler Konu 2019 Nisan Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    245

erciyes111

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2015
613
1.260
Herkese iyi geceler hanimlar biz de gecen ay basladık calismalara mart Annesi olamadim bakalım Kismet hayirlisi ise nisan Annesi olurum insallah ekimde 3 yasinda olacak olan bir oğlum var zamaninda 2015 ekim anneleri grubundaydim bu ay 4 gun erken adet oldugum için ram kestiremiyorum bati ama 28 gun olarak hesaplarsam 5 agustos bat Rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-10-2019

Hamileliğimin 35. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 36 gün kaldı.

Bugünlerde bebeğinizin cildi pembe ve pürüzsüz gözüküyor. Çünkü cildinin altında biriken yağlar kılcal damarların kırmızılıklarının görünmesini maskeliyor. Son zamanlarda daha şiddetli ve daha sık Braxton-Hicks Kasılmaları yaşayabilirsiniz. Hatta bu kasılmalar ağrılı olabilir ama normaldir. Bebeğinizi hastaneden evinize götürürken arkaya bakan bebek koltuğuna ihtiyacınız var. Bebeğinize hala bir isim bulamadınız mı?

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2490 gr. - Yaklaşık boyu : 46.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

tutkuu85

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2013
1.678
4.068
Herkese günaydın arkadaşlar. Bende bu ay güzel haber bekleyenlerdenim. Mayıs ayında 10 haftalık bebeğimi,kalp atışları durduğu için aldılar. 2013 doğumlu bir oğlum var. Rabbim isteyen herkese nasip etsin. Sat 4 temmuz bu ay tam zamanında olmadım ama yinede 28 güne göre bat 1 ağustos.

breath07

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2013
245
61

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-11-2019

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 73 gün kaldı.

Bebeğinizin göz kapakları artık kaynaşmış olmadığı için bebeğiniz göz kapaklarını açıp kapatabiliyor. Eğer bebeğiniz rahminizin üst tarafında konuşlanmış ise tekmelerinden dolayı göğsünüzün hemen altında kaburga gölgesinde bazı ağrılar ve hassasiyet yaşayabilirsiniz. Mümkün oldukca uzanarak ve öne doğru eğilmekten kaçınarak, kaburga bölgenizdeki ağrıların azalmasını sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin gözleri ışığa tepki gösteriyor ve kemikleri iyice gelişti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Balkupumm

RABBİM beni bana bırakma
Pro Üye
Anneler Kulübü
10 Temmuz 2014
2.015
2.034
Üç gün canım adete beş gün kala pembe bir damla kanamam olmuştu adet oldum sandım kasık ağrılarım vardı ama vucüt sıcaklığım hiç düşmedi artarak yükseldi ve adete yakın beyaz akıntı gelirdi o sarımsıydı rengi
Inşallah hayırlısıyla kucağına alırsın canim

Balkupumm

RABBİM beni bana bırakma
Pro Üye
Anneler Kulübü
10 Temmuz 2014
2.015
2.034
Herkese günaydın arkadaşlar. Bende bu ay güzel haber bekleyenlerdenim. Mayıs ayında 10 haftalık bebeğimi,kalp atışları durduğu için aldılar. 2013 doğumlu bir oğlum var. Rabbim isteyen herkese nasip etsin. Sat 4 temmuz bu ay tam zamanında olmadım ama yinede 28 güne göre bat 1 ağustos.
Günaydın canım tarihler farklı olsada birbirinize çok yakınız benimde 28 temmuz geçen ay 3 4 gun gecikti bakalım hayırlısı

Yukarı Alt