Popüler Konu 2019 Nisan Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    231

kanadali35

Free to be me
Pro Üye
Emoji Skoru
6.466
İyiyim canım ama ruh halimi kendim bile takip edemiyorum inişli çıkışlı sürekli :)
İyi olmana sevindim kuzum. Sende fırsat bulup yazamayanlardansın farkındayım 🧡
Zaman herseyin ilaci, iyi olucaksin Hersey okadar yeniki ,yasin cok kucuk AMA yasadigin Acilar buyuk gerektiginde yardim almayi dusun.:KK200:

LoveAndMarriage

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
11.646
Ben hicccccc uyandirmamaktan yanayim :KK53: bizimki yarim saatte bir yada bir saatte bir uyandigi icin sarhos ediyor bizi. Sabah 9 dan beri uyanik mesela su an çıldırmak üzereyim. popusu yataga degdigi anda ciyakliyor. esim devraldi nöbeti. gece de böyle gececek diye korkudan bi hal oldum.
Benimki de derin uyuyamıyor 10 dakikada bir pışpışlıyoruz uyanıyor dalmaya çalışıyor gazdan herhalde çok gazlı benim kız
Çok gzl cnm güle güle kullanın tşkler,bi bakıyım bıde buna 😁
Sağol kuzum :)

BDU

Cennet Kuşum💙
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
19.916
Özel sorunumu ordan genel sorunumu burdan sorayım kızlar sizi bıktıracam yandınız 😂
Kardeşimle dışarı çıkmak istesem, parka gitsek neye dikkat etmeliyim. Hiç ikimiz çıkmadık. Açıkcası kendi kardeşim de olsa sorumluluğundan ve başına birşey gelmesinden korkuyorum. Malum evdeyiz en azından parka gidip belki eğlenebiliriz yada hava almış oluruz çünkü ona da yazık sürekli evde sayılır.
Normalde parka gidince eve gelmesi sıkıntı oluyor parktan ayrılmak istemiyor. Bu yüzden çıkaramadım göze alamadım

BDU

Cennet Kuşum💙
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
19.916
Zaman herseyin ilaci, iyi olucaksin Hersey okadar yeniki ,yasin cok kucuk AMA yasadigin Acilar buyuk gerektiginde yardim almayi dusun.:KK200:
Kuzum. Hatta ablamm haklısın İnan ki
Ehehe geçen eski mesajlara bakmıştım bana anne de diye espiri yapmışsın aklıma o geld şimdi 💕
Araştırıyorum bu sıralar bencede artık destek almam lazım.

Eberre

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
936
Eki Görüntüle 2269490

@Xxdolunay Bizimki de bundan canım joie serina 2 in 1 modeli
O zaman demek ki Allah yardım ediyormuş yokluktan aç kalmasın diye çok büyük kurban olduğum Rabbim

Ah canım benim sipariş ver dışarıdan aç kalma bak halsiz kalırsın.

Ben de o konuda tedirgin oluyorum. Başlarda 3 saatti şimdi de 4 saati kesinlikle geçirmiyorum.
benimkide bundan canım memnunm prego

Eklentiler

Yukarı Alt