2019 Nisan,Mayıs,Haziranda Tüp bebeğe başlayacaklar

Kaçıncı tüp bebek denemeniz?

• Ankete Katılan
    145

_Citlembik_

Birgün en güzelinden rabbim ♡
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2018
625
1.057
Merhaba kızlar. 3. Tedavime nisan ayında başlamayı düşünüyorum. Yada nisanda kontrol mayısta start veririz tedaviye. :)

Herşeye rağmen umutluyum. Bu yolda çok üzüldük yıprandık ama olsun. Bu bizim sınavımız ve sınav sonunda bebeğimize kavuşacağız inanıyorum 😍

Yeni tedaviye başlayacaklar gelin beraber bekleyelim. Destek olalım birbirimize tedaviden önce neler yapabiliriz konuşalım. Beni yalnız bırakmayın. Desteklerinizi bekliyorum.

_Citlembik_

Kayıtlı Üye
27 Şubat 2018
625
1.057
Biz iki aydır filan bal, polen , arı sütü karışımı içiyoruz. En çokta eşim için faydası olacağını düşünüyorum. Yorumlar çok iyi bu karışım hakkında.

bebeqimyoldamrc

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2014
1.267
842
Merhaba kızlar. 3. Tedavime nisan ayında başlamayı düşünüyorum. Yada nisanda kontrol mayısta start veririz tedaviye. :)

Herşeye rağmen umutluyum. Bu yolda çok üzüldük yıprandık ama olsun. Bu bizim sınavımız ve sınav sonunda bebeğimize kavuşacağız inanıyorum 😍

Yeni tedaviye başlayacaklar gelin beraber bekleyelim. Destek olalım birbirimize tedaviden önce neler yapabiliriz konuşalım. Beni yalnız bırakmayın. Desteklerinizi bekliyorum.

Merhaba . Bende nisan ayında tedaviye başlayacağım . Hatta yarın merkeze gideceğim adetinin 3. Günü oluyor . Bu ay rahim filmi cekilecegim büyük ihtimal . Diğer ayda transfer olacak inşallah.

aziz misafir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2017
275
331
Sizin hikayeniz nasıl. Daha önce hiç gebelik oluştu mu. Diğer 2 tedaviniz nerede oldu.
Ben pcoluyum, eşimde sayı hareket azlığı var.ilk denemede ikizlere hamile kaldım 1 tanesi düştü 6 yada 7.haftada tam hatirlamiyorum.diğeri 10.haftada kalp atışı durduğu için kürtaj oldum.3 ay sonra dondurulmuş transfer oldum kimyasal oldu yavaş yavaş yükseldi sonra geri düştü.ilk iki tedavim kayseri acıbadem de oldu.bunun içinde rapor alacağız kısmetse..

_Citlembik_

Kayıtlı Üye
27 Şubat 2018
625
1.057
Merhaba . Bende nisan ayında tedaviye başlayacağım . Hatta yarın merkeze gideceğim adetinin 3. Günü oluyor . Bu ay rahim filmi cekilecegim büyük ihtimal . Diğer ayda transfer olacak inşallah.
Merhaba :) cevabın için çok teşekkür ediyorum. Dondurulmuş embiriyon var o zaman senin. Peki sizdeki problem nedir ? Daha önce hiç gebelik oluştu mu

_Citlembik_

Kayıtlı Üye
27 Şubat 2018
625
1.057
Ben pcoluyum, eşimde sayı hareket azlığı var.ilk denemede ikizlere hamile kaldım 1 tanesi düştü 6 yada 7.haftada tam hatirlamiyorum.diğeri 10.haftada kalp atışı durduğu için kürtaj oldum.3 ay sonra dondurulmuş transfer oldum kimyasal oldu yavaş yavaş yükseldi sonra geri düştü.ilk iki tedavim kayseri acıbadem de oldu.bunun içinde rapor alacağız kısmetse..

Hamile kalabiliyorsunuz bu çok güzel bişey. Ben 2 negatif aşılama geçirdim. 1. Tüp bebeğim tutmadı. 2.de tuttu kişi oluştu ama hiç kalp atışı duyamadan düştü. :KK43: ama olsun buna bile seviniyorum ben hamile kalabiliyorum diye :) 4.5 yıllık evliyim. Eşimde morfoloji 0 ve hareket yavaş. Bende pko , kan pıhtılaşması ve yumurta kalitesi sorunlarım var. Ha bide kiloluyum 75 kg :KK43:

Yukarı Alt