2019 Nisan,Mayıs,Haziranda Tüp bebeğe başlayacaklar

Kaçıncı tüp bebek denemeniz?

• Ankete Katılan
    145

Buhra30

Herşeye rağmen👨‍👩‍👧‍👦🤰
Kayıtlı Üye
11 Mart 2019
446
689
Aynı ilaçları bana da yazdılar Peki faydasi oldu mu? Transfer oldu mu? Hamile misiniz
Hamileyim çok şükür Mart’a tüp bebek denemem oldu ama yumurta çıkmadı Nisa’nda kendiliğinden geldi ben bu ilaçları ve yanında iki macun kullandım biri c life diğeri ev yapımı üçüncü ay kendi oldu

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-01-2020

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 72 gün kaldı.

Miyelinleşme işlemi sinir hücreleri iletimini hızlandırmaya başladı. Miyelinleşme, sinir hücreleri arasındaki mesajlaşmanın kesintiye uğramaması için sinir hücrelerini hızlandıran ve yalıtımını sağlayan yağlı bir kimyasal madde olan miyelinin sinir hücrelerini kaplamasıdır. Kısaca sinirleri kaplayan ve yağlı bir madde olan miyelin, sinir hücrelerindeki iletimi, hızlı, kolay ve daha verimli hale getirir. Hazımsızlık nedeniyle oluşan baskıyı azaltmak için pozisyon değiştirmeyi ve yatmadan önce yemek yememeği deneyin.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Minticik

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2018
81
55
Siz de yumurtalar dölleniyor mu?hiç histeroskopi ya da rahime çizik olayını duydunuz mu?tutunmayı sağlıyormuş çizik.hep kapsül almışsınız keşke doğalını bulsaydınız 🙈
Bende 3 kez tüp bebek yaptırdım negatif oldu, sorun görünmüyor morfoloji ileri hız düşük sadece. Bemce yumurtalar da çok başarılı değil 😂😂 Temmuzda tekrar deneme yapacağım marttan beri bende vitaminler kullanıyorum spor yapıyorum bende de kilo yok ama yumurtalara kan gitsin diye.Benim fsh 9 küsür belki biraz etkiliyordur kaliteyi diye hayıt kapsülü kullanıyorum 6 7 olsa iyi olacak
Canım maça tozu neye iyi geliyor tüp bebek tedavi sürecinde de kullanılabiliyormu acaba

Elifim3246

Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2019
275
183
Merhaba. Ben Denizli'ye yeni taşındım. Aşılama yaptırmak istiyorum. Denizli'de önerebileceğiniz hastane ve doktor tavsiyeleriniz var mı? Pamukkale üniversitesi tıp fakültesinde Cihan Kabukçu ile özel sağlık merkezinde Yunus Aydın arasında kaldım. Maddiyat da önemli bizim için. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

Yukarı Alt