2019 Ocak Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    280

Ytmz

BŞLNGÇ:71.1 GNCL:61.5⭐6.TAKIM⭐ EMZİREN ANNE🤱🤱
Pro Üye
Anneler Kulübü
19 Ekim 2015
5.080
17.050
Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında (tıklayın)hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebilceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiyede bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza (tıklayın) girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 01-01-2019

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebilceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından (tıklayın) da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

Anne adaylarımıza şimdiden bebeklerini sağlıkla kucaklarına almalarını dilerim.

Saygılarımla

efrahuzeyfe

NASİP 🌸
Kayıtlı Üye
5 Mart 2016
891
1.022
11. Ayım ekim istedim olması aralık istedim olmadı gerci 11 aydir istiyorum ama o aylar daha bi istiyodum bu ay hic belirti test ovulasyon takip etmedim salladim yani belki böyle olur da inşallah buraya hamileyim yazmak nasip olur:dua:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-09-2020

Hamileliğimin 8. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 228 gün kaldı.

Daha sonra bebeğinizin kulaklarını oluşturacak kabarıklıklar gelişmeye başladı. Bebeğinizin bağırsakları göbek kordunu içinde oluşmaya başladı. Bebeğinizin kemikleri şekillenmeye başladı. Bebek sahibi olacağınız için ne kadar mutlu olursanız olun, hamileliğinizin ilk döneminde biyokimyasal dalgalanmalar sonucunda sinirlilik ve hafif deprasyon belirtileri göstermeniz doğaldır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2 gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Umutherzaman

Iyiki
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2016
4.353
5.840
Benimde tam.yumurtlama dönemi bu sefer de koyu sarı akıntim çok oldu ilişkiden sonra sebebini anlamadim enfeksiyon mu var o yüzden ne yapacağıma karar veremedim çalışmaya devam etmesem mi diye dusundum. Benimde bir tane düşüğüm var inş bu sefer sağlıklı bir gebelik olur herkes icin

S N O W F L A K E

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2017
516
422
Benimde tam.yumurtlama dönemi bu sefer de koyu sarı akıntim çok oldu ilişkiden sonra sebebini anlamadim enfeksiyon mu var o yüzden ne yapacağıma karar veremedim çalışmaya devam etmesem mi diye dusundum. Benimde bir tane düşüğüm var inş bu sefer sağlıklı bir gebelik olur herkes icin
Canm o bide de oluyor çalışmaya devam et az su içmekten oluyor kokulu kaşıntılı değilse bişey olmaz

Yukarı Alt