2019 Ocak Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    280

flz_flz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2018
142
124
40
selam kızlar 19.ayın içindeyiz. ben artık memeden kesmeyi düşünüyorum ama çok zor olacak gibi. dikkatini dağıtsam da hemen hatırlıyor "meme meme" diye ağlayarak yapışıyor. salça biber sürme gibi zalimce şeyleri düşünmüyorum çünkü çocukta travmatik olabiliyormuş. Yavaş yavaş azaltmaya denicem. Çalıştığım için geceleri emzirmek için kalkmak çok yorucu artık ve gün içinde de öğle arası yanına gidip geliyorum. benden çok ayrı kalmasın diye memeyi o yüzden çok istiyordur diye ama ayırmak çok zor görünüyor. aranızda var mı memeden ayıran ayırmaya çalışan? ayırırken çok ağlatmadan başarabilen var mı?

Sss33301

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2015
2.353
2.125
37
selam kızlar 19.ayın içindeyiz. ben artık memeden kesmeyi düşünüyorum ama çok zor olacak gibi. dikkatini dağıtsam da hemen hatırlıyor "meme meme" diye ağlayarak yapışıyor. salça biber sürme gibi zalimce şeyleri düşünmüyorum çünkü çocukta travmatik olabiliyormuş. Yavaş yavaş azaltmaya denicem. Çalıştığım için geceleri emzirmek için kalkmak çok yorucu artık ve gün içinde de öğle arası yanına gidip geliyorum. benden çok ayrı kalmasın diye memeyi o yüzden çok istiyordur diye ama ayırmak çok zor görünüyor. aranızda var mı memeden ayıran ayırmaya çalışan? ayırırken çok ağlatmadan başarabilen var mı?
Ben de düşünüyorum ama kıyamıyorum. 2 yaşını doldurana dek devam edeceğim allahın izniyle. O gün geldiğinde beni zorlar ise meme ucuna sabır taşı sürülüyormuş. Onu denerim belki.

edosko

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2015
6.564
5.080
merhaba kizlr..cok uzun zMandir girmemistim.aklina dustunuz :) bizim kizda hala emiyo..bagimli gibi hemde . evden calistigim donemde biktirmisti baya..simdi ise gidip geliyorum aksamlari oldugu icin daha rahatim..2 yasina kadar devam dedi dr..sutumde var kiyamiyorum