• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

2019 Ocak Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    280

zeLina

Hayatımın sürprizi LİNA'm
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2013
3.275
6.733
Bizim kız kaka yapacağı zaman bir köşeye gidip saklanıyor çömeliyor ve öyle yapıyor kakasını. Sonra da eliyle çekiştirip duruyor bezi çok rahatsız oluyor. Aslında bakınca sanki hazır gibi ama ne zaman altını açıp biraz hava alsın dolaşsın desem kedi gibi yerlere çiş yapıyor 😄 gece de baya dolu bezle kalkıyor. Şimdiden zorlamaya gerek yok diye denemedim hiç. Biraz daha büyüsün bakacağız duruma göre
Farkına varıyorlar artık. Orada birşeyler olduğunu anlıyorlar. Ama benimki hiç rahatsız olmuyor.🤷 Şimdi zaten ben hazır hissetmiyorum onunla uğraşmaya🤣 biraz daha bezle devam..

zett193

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2019
39
45
Farkına varıyorlar artık. Orada birşeyler olduğunu anlıyorlar. Ama benimki hiç rahatsız olmuyor.🤷 Şimdi zaten ben hazır hissetmiyorum onunla uğraşmaya🤣 biraz daha bezle devam..
😄 O minnoş beziyle mutluysa hiç karışmamak en iyisi. Zaten bence senin hazır hissetmen daha önemli canim çünkü baya sabır gerektiriyor o süreç de. Ablamın oğlu öğrenene kadar ne kanepe bıraktı ne halı 😄

zett193

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2019
39
45
Kızlar merhaba nasılsınız 😊 Kuzular nasıl 🥰 Geçen ay kızıma adeda yayınlarının dikkat güçlendirme setini aldım. Yeğenim de kullanıyordu. 2 yaştan başlıyor sanırım 11 yaşa kadar var. Ben çok memnun kaldım belki almak istersiniz diye yazıyorum size. 2 yaş setini aldım içinde 3 kitap var ve bence çok eğitici. Bizim kız son zamanlarda kitaplara ilgisini kaybetmişti daha bebekken okuyorduk ama bir süredir hiç dinlemek istemiyordu. Ama bu kitabı kendisi tutup getiriyor. İçinde şekiller kavramlar var. Renkleri şekilleri hayvan ve nesneleri öğretiyor. Çok eğleniyoruz. Ben bir şeyler soruyorum o bilince mutlu oluyor daha çok sormamı istiyor. Bilemezse benim elimi tutup göstermemi istiyor. .Sonrasında öğrenince o gösteriyor çok keyif alıyor 😊 Tabi yaşı gereği henüz anlayamadığı şeyler olunca gösteriyorum ve söylüyorum kulak ve göz aşinalığı oluyor. Biz kızımla çok sevdik ve çok faydasını gördük. Aklıma geldi dedim bizim minişlerden de kullanan var mı acaba diye. Varsa sizin de tavsiyelerinizi alırım 🤗

zett193

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2019
39
45
Nasılsınız kızlar ? Size bir şey danışacağım. Kızım yaklaşık 1 haftadır ishal. Başka hiçbir rahatsızlığı huysuzluğu yok. Doktora gitmelimiyiz diye düşünüyorum da iki gündür. Diş çıkarıyor desem daha önceki dişlerde hiç ishal olmadı. Yemek yerken de sorun olmuyor bilemedim. Sizde benzer bir durum oldu mu?

Sss33301

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2015
2.357
2.126
37
Nasılsınız kızlar ? Size bir şey danışacağım. Kızım yaklaşık 1 haftadır ishal. Başka hiçbir rahatsızlığı huysuzluğu yok. Doktora gitmelimiyiz diye düşünüyorum da iki gündür. Diş çıkarıyor desem daha önceki dişlerde hiç ishal olmadı. Yemek yerken de sorun olmuyor bilemedim. Sizde benzer bir durum oldu mu?
Biz dişlerimizi hep rahat çıkardık ancak geçen haftalarda birden ateşlendi.... Diş çıkarmaya bağlı olarak bağışıklık sistemi düşermiş... Bunun sonucunda hafif boğazı kızarmış. Bir Kaç gün ilaç tedavisiyle atlattık. İyi korktuk! Ah şu köpek dişleri:sinirli: