2019 Ocak Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    280

anneveoglusu

Alper'im ve Ömer'im hayatımın anlamları
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2011
23.523
33.328
A anneveoglusu canım çok geçmiş olsun umarım bir an evvel toparlanır büyük paşa
@Mavisu27 uzun zamandır doymadığı ile ilgili şüphelerin vardı dr ne diyor peki
Çok sağol canım bugün daha iyi büyük paşa öksürük canı sıkıcı

canim sen hangi mamayı kullaniyorsun nette araştırdım golden goat keçi sütü bazlı mama önerilmiş onunmu deneyim diyirum gün içinde kaç CC mama veriyorsun kaç kez

anneveoglusu

ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2011
23.523
33.328
Bugün biz de uyumayanlardanız. Diğer günler 2-3 saat uyumuşluğu oluyordu gündüzleri bu ataktayken bile ama bugün hiç yok :KK57:
kızlar düşünsenize hepimiz aynı apartmanda oturuyor olsak, gece gündüz bi sürü ağlayan bebe. Tam delirmelik :KK53:

En azından halden anlardik birbirimizin

anneveoglusu

ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2011
23.523
33.328
Çok geçmiş olsun canım. Bu ergenler zaten kardeşlerinden çok yoruyor. Benim kız da aynı dondurma yiyor deli gibi öksürmekten ciğeri çıkacak kudret narı yediriyorum öksürük geçiyor hemen yine dondurma alıyor. Gelde kızma. Bebişde senin gerginliğini üzüntünümü hissediyor acaba. Ben buna çok inanıyorum. Allah yardımcınız olsun
Bu ergenuslarla işimiz var bizim amin canım

Nilufer_3457

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2008
2.879
4.957
Canım öncelikle aşılar için geçmiş olsun inşallah sıkıntı olmadan bu günü gecirirsiniz

Aglayacagim diye benimki de emmiyor canım iki gün önce büyük oğlanı Dr gorurdugumizde Ömer Utku yu tarttim 6400 çıktı 29 Nisan'da aşıdan bu yana 20 günde 100 Gr almış görünüyor ya Dr tartısı bozuk yada sağlık ocağının

sizde kıyafet için çok düşmüş ama

Canım Dr gidince az kilo alan bebeklerin ek gıdaya geçmesi gerekmekte mi sorarmisin bizim Dr randevusu Mayıs sonunda
Sagolasin
Tamam sorarim zaten o yuzden gidiyorum
Belliki az aldi bizimki ama hemsirede vur deyince öldürdü yani

anneveoglusu

ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2011
23.523
33.328
Mersin yine iyi. Burası erken ısındı. 46 derece hissedilen bugün düşünebiliyor musun? Umarım düşer sıcaklar. Geçen yıl böyle değildi. Haziran ortası ısınmıştı havalar.
Temmuz sıcağını yaşıyoruz şimdiden....
Mersinde 1 yıl yaşadım iş dolayısıyla. Pozcudaydım.şimdi de sık sık gideriz. Özellikle yazın. Hatta eşim hafta sonu Mersin yapalım mı diyor, adana 'yı bitirelim önce dedim. Kızımla adanada daha bir yere gitmedik doğru düzgün. Havalar ısınsın dedim hep. Havalar bir ısındı bir ısındı :confused:

Adana daha sıcak evet kuzenim yıllarca baraj yolunda oturdu çok geldim oralara

Benim ailede gökdelen civarında oturuyor canım

anneveoglusu

ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2011
23.523
33.328
Kızlar bugün ilk adeti gördüm çok sancim var. Üstüne dışım çok ağrıyor tabi olmazda olmaz oğlum sürekli kucakta geçmek istiyor sıfır uyku ve bahar temizliğinin içine girmiş bulunmaktayım resmen evde dağınıklığın içinden kayboluyorum saat 3gibi sahur hazirkicam 6gibi oğlusun kalmicak ve ben şuan gumjslukleti parlatiyorum.bu ev nasıl temizlenecek ruhen bitik durumdayım Allahım hepimize hiç versin beterinden korusun en kötü günümüz bu günler olsun❤❤
Vallahi iyi cesaret temizlik işi ben yarına kadın ayarladım

Adet gelmiş süper gözün aydın canım

Yukarı Alt