Popüler Konu 2019 Ocak Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    248

tanem-tane20

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.725
Evdeki tartiyla yapttigimda s. Ocagininl8nden dusuk cikiyor bir kiloya yakın
Onceden eve donunce denemistim
Ya almamista olabilir de yinede guvenmiyorum
Ustundeki ince kapsonluyu cikardim bi penye donu sifir kollu zibini vardi ben tarttim o yazarken 6100 kusur ciktti
Kuzum oyle diyonda ince pijama penye kazak zibin bez 200 gram oynuyor hafif kalin olsun 300 oyuzden sen ince bezide temizse 200 bezi cisli kalinsa 300 cikarman gerek bu arada bizim evdekiyle socagi daki ayni tartiyor dijital evdeki

tanem-tane20

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.725
Seninki gelin olacak yasa gelmis azda olsa yemeklerden versen yazik kiz tadina baksin biz daha 4 +9
Bizimki de versem pilav makarna bile yiyebilecek gibi duruyor 😂😂 biz yemek yerken ağzını şaplatıyor yalanıyor anlıyor yemek yediğimizi yerinde bile durmak istemiyor sıpa bende çok merakla bekliyorum bakalım henüz cesaret edemiyorum oyle çok tattırmaya falan pzt günü 5. Ayımızı dolduruyoruz bakalım biraz daha geçsin bi 15 gun sonra başlıcam bende
nki

tanem-tane20

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.725
Deneyeyim canım ama önceden çıkıyordu şimdi çok az geliyor makinanın daha ilk çekim aşamasında 30 a yakın olurdu şimdi anca çıkıyor. Senin günde kaç cc çıkıyor bu şekilde peki
Kuzum icecek sutu oldumu sagmiyorum ben dun mesela hic ugrasmadim oda icmedi bende sagmadim gogsumu ama mama vermiyoruM ilk zamanlar manuel vardi bizde cocuk 3 kutu mama bitirdi 😟 bizim hatamiz elektrikli alsaydim hem mama icmezdi hem ben yorulmazdim okadar

ecemine

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
638
Bebişleri sünnet yaptıran arkadaşlar oğlumda sünnet için kontrole gidene kadar bir sorun yoktu kontrolde dr deriyi geriye doğru sıvazladı . Daha sonraki günlerde oğlumun penisi deri içine gömülüyor elimle sıvazlayınca çıkıyor altını açınca yine gömülü buluyorum. Aranızda böyle birşey yaşayan varmi dr a ulaşamadım.

Mavisu27

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8.164
Evdeki tartiyla yapttigimda s. Ocagininl8nden dusuk cikiyor bir kiloya yakın
Onceden eve donunce denemistim
Ya almamista olabilir de yinede guvenmiyorum
Ustundeki ince kapsonluyu cikardim bi penye donu sifir kollu zibini vardi ben tarttim o yazarken 6100 kusur ciktti
Hemşire çok düşmüş örgü yelekle bile en fazla 150 düşmüştü bizimkiler. 400 civarı düşmüş çok abartmis en fazla 200 olur canim.

sevgisizOlmaz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
417
Bebişleri sünnet yaptıran arkadaşlar oğlumda sünnet için kontrole gidene kadar bir sorun yoktu kontrolde dr deriyi geriye doğru sıvazladı . Daha sonraki günlerde oğlumun penisi deri içine gömülüyor elimle sıvazlayınca çıkıyor altını açınca yine gömülü buluyorum. Aranızda böyle birşey yaşayan varmi dr a ulaşamadım.
Bizimki hep içinde, elimle çıkarıyorum altını değişirken yine kaçıyor. Kilolu Bebeklerde böyle oluyor normal dedi doktor.

tanem-tane20

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.725
Vakumlu posetlere doldur at baza altina ben oyle yaptim tum montlar kisliklar yorgan vs vakumlulara koydum cok rajat oldu. Benimde cocuk odasi oldu baska yerim yok
Nereden aldin bacim posetleri birde onun aparati falan oluyor mu havasini almak icin Bu sipalar buyuyunce bebek arabasi yurutgec mama sandalyesi besikleri nere koyacaz 😂 keske onlarda vakumlansa

Sevimlipanduf

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6.156
Hemşire çok düşmüş örgü yelekle bile en fazla 150 düşmüştü bizimkiler. 400 civarı düşmüş çok abartmis en fazla 200 olur canim.
Bizde üzerinde oyle yelek hırka varsa onları çıkartıruoruz ve ayakkabı falan da varsa çıkarın diyorlar bi de bakıyor bezine falan çok dolu mu üzerine bakıyor altında bi kat daha var mı diye

tanem-tane20

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.725
Kuzum bu tarz sayfalarda begendigin urun olursa aliexprese gir ordan siparis ver simdi herkes ins sayfasi acmis ordan kes yapistir yapiyorlar fotolara kadar ayni urunler ordan geliyor bosuna para vermeyin okadar
Oyyyy çok güzel teşekkür ederim cnm bayramlık bakmaya başladım da😍

Yukarı Alt