2019 Ocak Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    277

anneveoglusu

Alper'im ve Ömer'im hayatımın anlamları
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2011
23.523
33.326
Kız ben de kaç gündür yazmamaya çalışıyorum biri sorsun istiyorum senden bekliyordum meğer sen de benden bekliyormuşsun tüh😂 ne haber 😁😁
Seninle aynı dönemde idik 16 Ocak senin paşa ne durumda benimki iki gündür beynimi yaktı 😩

tazecikannee

benim çekirdek ailem 👪
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2018
295
651
Programı olanlar biz 31 ocak doğumluyuz atak dönemi mi bakabilir misiniz bugün hiç olmadığı kadar ağladı bebeğim😞

zeLina

Hayatımın sürprizi LİNA'm
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2013
2.428
4.969
Kuzum valla bilmiyorum ki zaten kilom var bebeğime süt olsun yeter ki diye ne varsa yer içerim 😂😂
Canım onunda markası falan oluyor mu bende deneyeyim zaten yarım dünya oldum süt için tam dünya olmaya razıyım.. çünkü benimki bitmek üzere artık...:KK43:

Pamuk Panda

❤️ Asya’m ❤️
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2014
937
2.124
Onun misafiri varmış ben yardımcı olayım 😂
1.2 cc ventolin 2 cc serum çekip veriyorsun. Normal serum yoksa fizyolojik de olur
Ayy canım çok sağol doktor dedi ben unuttum utandım sormaya da insan çocuğunun ilacını unutur mu diye 😂

Kuzum yarim sise olanları serum fizyoljikle karistiyodum ben az olduvu içincabuk bitmesin diye tam sise olabi cogaltmiyordum misafirim vardiydida😃
Canım çok sağol 🙏 şimdi bize aditen diye bir damla verdi. 4 damla ağızdan veriyorum. 1 paket ventolin. 1 paket de serum fizyolojik verdi. Benim aklımda kalan yarın şişe ventolin yarımda serum fizyolojik. Doğrumu yani makina omron duo. Bide Kuzum pek sevmedi. Önce burnunu çekip hava mı vereceğim yoksa önce hava sonra burun çekme mi off bu ne yaa yardım edin bana. Maske ile tutturmadı zaten öyle maskesiz verdim doğru mu kızlarr

Yukarı Alt