2019 Ocak Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    276

sgokcen

Duru Kuşum 💙
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2017
1.611
3.095
2019 ocak anneleri
bu size veda yazim :KK70:
Kizlar gercekten
Burayi seviyorum. Hepinizin sohbetini,bilgi alisverisini,gunluk hayatin kosusturmacasinda soluk aldigim bir yerdi.
Ama farkettim ki cok fazla zaman geciriyorum ve zamanimi cocuklarima daha kisitli ayiriyorum
Malum 2 side cok kucukler
Bugun kotu bir kaza gecirdik oglumla otobuste
Ufak birseydi ama bir vicdan azabi sardi beni
Cok korktum acikcasi. Ve cocuklarima daha fazla zaman ayirma karari almama sebep oldu bu korkum.
telefonumdan cok girdigim uygulamalari kaldirip sadece lazim oldugunda kullanmaya karar verdim
Telefon gercekten cok fazla zaman aliyor benim sanirim suan icin boyle bir luksum yok belki daha sonra :)
Hepiniz kendize cok iyi bakin ♡♡
Yaa çok özletme kendini diyeceğim ama çocuklar her şeyden daha önemli tabi. Çok geçmiş olsun canım. Ara sıra da olsa uğra ♥ Sen de kendine çook iyi bak

Pamuk Panda

❤️ Asya’m ❤️
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2014
937
2.124
2019 ocak anneleri
Kizlar gercekten
Burayi seviyorum. Hepinizin sohbetini,bilgi alisverisini,gunluk hayatin kosusturmacasinda soluk aldigim bir yerdi.
Ama farkettim ki cok fazla zaman geciriyorum ve zamanimi cocuklarima daha kisitli ayiriyorum
Cok korktum acikcasi. Ve cocuklarima daha fazla zaman ayirma karari almama sebep oldu bu korkum.
telefonumdan cok girdigim uygulamalari kaldirip sadece lazim oldugunda kullanmaya karar verdim
Telefon gercekten cok fazla zaman aliyor benim sanirim suan icin boyle bir luksum yok belki daha sonra :)
Geçmiş olsun canım komple gitme canım olur mu. Kendine ve evlatlarına iyi bak. Görüşmek üzere

matrush

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2018
1.940
2.551
2019 ocak anneleri
Kizlar gercekten
Ahh kuzum yaa çok çok geçmiş olsun. Kendine dikkat et. Seni özleyeceğiz ❤

Xeroderma_pig

Mükemmellik mii? Tükenmişlik mi?
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2016
4.215
8.527
Geçen ay 400 Gr almıştı doktor vermediğine şükret çocuk hasta oldu demişti bronşit olmuştu geçen ay. Mama denesem dedim hayır biraz daha bekle emecek dedi ama hala aynı. İki hafta oldu henüz gidemedik. Geçen aya göre daha kötü emmesi.
Anladım canım biberonu iştahlı içiyor mu peki derdi iştahsızlık mı meme emmemi onu anlarsın en azından

Yukarı Alt