Popüler Konu 2019 Ocak Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    249

matrush

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.720
2019 ocak anneleri
bu size veda yazim :KK70:
Kizlar gercekten
Burayi seviyorum. Hepinizin sohbetini,bilgi alisverisini,gunluk hayatin kosusturmacasinda soluk aldigim bir yerdi.
Ama farkettim ki cok fazla zaman geciriyorum ve zamanimi cocuklarima daha kisitli ayiriyorum
Malum 2 side cok kucukler
Bugun kotu bir kaza gecirdik oglumla otobuste
Ufak birseydi ama bir vicdan azabi sardi beni
Cok korktum acikcasi. Ve cocuklarima daha fazla zaman ayirma karari almama sebep oldu bu korkum.
telefonumdan cok girdigim uygulamalari kaldirip sadece lazim oldugunda kullanmaya karar verdim
Telefon gercekten cok fazla zaman aliyor benim sanirim suan icin boyle bir luksum yok belki daha sonra :)
Hepiniz kendize cok iyi bakin ♡♡
Ahh kuzum yaa çok çok geçmiş olsun. Kendine dikkat et. Seni özleyeceğiz ❤

Xeroderma_pig

Mükemmellik mii? Tükenmişlik mi?
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7.877
Geçen ay 400 Gr almıştı doktor vermediğine şükret çocuk hasta oldu demişti bronşit olmuştu geçen ay. Mama denesem dedim hayır biraz daha bekle emecek dedi ama hala aynı. İki hafta oldu henüz gidemedik. Geçen aya göre daha kötü emmesi.
Anladım canım biberonu iştahlı içiyor mu peki derdi iştahsızlık mı meme emmemi onu anlarsın en azından

Xeroderma_pig

Mükemmellik mii? Tükenmişlik mi?
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7.877
Çok sağol canım bugün daha iyi büyük paşa öksürük canı sıkıcı

canim sen hangi mamayı kullaniyorsun nette araştırdım golden goat keçi sütü bazlı mama önerilmiş onunmu deneyim diyirum gün içinde kaç CC mama veriyorsun kaç kez
Canım benim ilk kıızım golden goat ile büyüdü. İkincisi de golden goat içti. Ben meme reddinden sonra biberonu bıraktım. Dolayısıyla son zamanlarda mama almadı.
Ama verdiğim dönemde emzirmeden direk mama veriyordum. O zaman 4 ölçü yapıyordum ne kadar içerse. Şimdi de 5 ölçü yapılır sanıyorum.

Umutherzaman

Iyiki
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.947
Su sesi açtım, emmek istemediği zaman zorlamadan 10 dk sonra tekrar denedim, üzerimi tamamen çıkartıp çıplak şekilde emzirdim, birde gögüs ucuma hafif tatlı birşey sürüp denedim cnm çok şükür yendik. Şuanda sorunsuz emiyor
Ne guzel ya insallah benimkide eskisi gibi emer. Uyku sersemi ve uyku arasında emiyo sadece dediklerini uygulucam ben zorla ağzına sokmaya çalışıyorum ama öyle yaptıkça ters tepiyo sanirim

Turtleee

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
455
Kızlar adetleriniz düzenli mi? Doğumdan sonra 1 kere oldum bir daha da olmadım. Normaldir herhalde... Hormonlarım normal çıktı. Adet olsam süper olacak ya. Şişliğim giderdi biraz daha
9 mayista oldum ilk defa. Tam 9 haziranda da tatile gidecegim. Hayirlisi bakalim

Turtleee

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
455
Su sesi açtım, emmek istemediği zaman zorlamadan 10 dk sonra tekrar denedim, üzerimi tamamen çıkartıp çıplak şekilde emzirdim, birde gögüs ucuma hafif tatlı birşey sürüp denedim cnm çok şükür yendik. Şuanda sorunsuz emiyor
Bende deneyim bakalim , guzel taktikler tesekkurler

Yukarı Alt