2019 Ocak Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    276

Xeroderma_pig

Mükemmellik mii? Tükenmişlik mi?
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2016
4.215
8.527
Çok sağol canım bugün daha iyi büyük paşa öksürük canı sıkıcı

canim sen hangi mamayı kullaniyorsun nette araştırdım golden goat keçi sütü bazlı mama önerilmiş onunmu deneyim diyirum gün içinde kaç CC mama veriyorsun kaç kez
Canım benim ilk kıızım golden goat ile büyüdü. İkincisi de golden goat içti. Ben meme reddinden sonra biberonu bıraktım. Dolayısıyla son zamanlarda mama almadı.
Ama verdiğim dönemde emzirmeden direk mama veriyordum. O zaman 4 ölçü yapıyordum ne kadar içerse. Şimdi de 5 ölçü yapılır sanıyorum.

Umutherzaman

Iyiki
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2016
4.201
5.612
Su sesi açtım, emmek istemediği zaman zorlamadan 10 dk sonra tekrar denedim, üzerimi tamamen çıkartıp çıplak şekilde emzirdim, birde gögüs ucuma hafif tatlı birşey sürüp denedim cnm çok şükür yendik. Şuanda sorunsuz emiyor
Ne guzel ya insallah benimkide eskisi gibi emer. Uyku sersemi ve uyku arasında emiyo sadece dediklerini uygulucam ben zorla ağzına sokmaya çalışıyorum ama öyle yaptıkça ters tepiyo sanirim

Turtleee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2019
608
1.121
Su sesi açtım, emmek istemediği zaman zorlamadan 10 dk sonra tekrar denedim, üzerimi tamamen çıkartıp çıplak şekilde emzirdim, birde gögüs ucuma hafif tatlı birşey sürüp denedim cnm çok şükür yendik. Şuanda sorunsuz emiyor
Bende deneyim bakalim , guzel taktikler tesekkurler

Umutherzaman

Iyiki
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2016
4.201
5.612
Biz yaşadık 400 Gr aldı o ay pes etmedim emdirme için resmen savaştım uykuda vermeye çalıştım
Gezmeye falan gittiğimde o kadar zor oluyor ki emzirmek ac aç uyutup dalınca memeyi veriyorum. Uykusu başına vurunca susturmak da zorlaşıyor. Şuan rahat emiyor mu ne kadar sürdü o savaş dönemi? Ben de pes etmiycem

Papatyamaviss

Ertuğrul 💙 11.01.2019
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2015
5.460
6.816
Ayy canım çok sağol doktor dedi ben unuttum utandım sormaya da insan çocuğunun ilacını unutur mu diye 😂

Canım çok sağol 🙏 şimdi bize aditen diye bir damla verdi. 4 damla ağızdan veriyorum. 1 paket ventolin. 1 paket de serum fizyolojik verdi. Benim aklımda kalan yarın şişe ventolin yarımda serum fizyolojik. Doğrumu yani makina omron duo. Bide Kuzum pek sevmedi. Önce burnunu çekip hava mı vereceğim yoksa önce hava sonra burun çekme mi off bu ne yaa yardım edin bana. Maske ile tutturmadı zaten öyle maskesiz verdim doğru mu kızlarr
Kuzum acilde biz bikere yaptirmistik havayi rahat cekebilmesi icin mantiken burnunun acik olmasi gerekir ilk burnu cek sonra guzel guzel ceksin benimkinin cok hosuna gidiyodu bak bi resmini koyarim simdi 😃

Yukarı Alt