• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

2019 Şubat Ayında Tüp bebeğe başlicaklar burda toplanalım...

figen1658

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2018
422
623
@figen1658 cnm arkadaşım senin için açıorum bu topiği sana şans getirsin:dua::dua::dua::dua:
@cocukoloji canımmm çok sağol peşinden geleceğim inşaallah :) şubat ayında bir aksilik olmazsa transferim olacak, kromozom sonucumu bekliyorum bir yandan ne olur ne olmaz diye kromozom analizi yaptırdık 3,5 aydır onu bekliyoruz.
ama sanırım sonucun çıkmasını bekleyemiyicem artık, Rabbim nasip etsin önce şuanda tüm bekleyenlerin olumlu sonuçlar almasını nasip etsin. Sonrasında bizim hayırlı ve güzel sonuçlar alabilmemizi nasip etsin Rabbim :)

figen1658

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2018
422
623
Selam kızlar şubat 15 ten sonra transferim olacak inşallah... banada şans getirsin.... hepimizin dolsun kucagı... :anneadayı:
hayırlı olsun inşaallah Rabbim tattırsın cümlemize, benim 2. transferim olacak ilki olumsuz, dondurulmuş embriyolarım var, regl i bekliyorum. Bu ay gideceğim ama eğer tedaviye başlarsak muhtemelen şubatta transverim olacaktır diye düşünüyorum.

prensesbuki

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2015
210
294
hayırlı olsun inşaallah Rabbim tattırsın cümlemize, benim 2. transferim olacak ilki olumsuz, dondurulmuş embriyolarım var, regl i bekliyorum. Bu ay gideceğim ama eğer tedaviye başlarsak muhtemelen şubatta transverim olacaktır diye düşünüyorum.
Benim rahim dinlendirme yapıldı... 2. Adetimi bekliyorum... ilk transferim olcak.. 6 tane embriyom var donmuş.. bakalım artık şubat 9 10 gibi adet olurum gibi geliyor.... :) aminnn cümlemizee

Yukarı Alt