• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

2019 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    248

Alonya03

❤👦👶❤
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2018
2.345
3.732
Merhaba sevgili temmuz anneleri uzuuuun bir aradan sonra:KK54: Umarim bebekler ve anneleri herkes çok iyidir.Aranızda emzirdigi halde saçını boyayan var mı?Ben boyamak istiyorum doğal içerikli güvenilir boya arıyorum

Tazegelin33

Anlatılır ki bir hayal dua ile gerçek oldu<3
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2016
2.413
2.379
Merhaba sevgili temmuz anneleri uzuuuun bir aradan sonra:KK54: Umarim bebekler ve anneleri herkes çok iyidir.Aranızda emzirdigi halde saçını boyayan var mı?Ben boyamak istiyorum doğal içerikli güvenilir boya arıyorum
bende boyamadım henüz canım istiyorumama bence boyayabiliriz artık, doğal içerikli garnier falan var ama çok çabuk gidiyor rengi canım

Sonneschein

Hoş geldin mucizem...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2016
540
669
Kizlarr selamlar. Nasilsiniz, bebisler nasıl, buyudulermi
Aşıları yaptirdinizmi, doktor bize bi asi önerdi.menangokok muş adı.yaptiran varmı.hic duymamıştım. Ilk size sormak istedim.bi araştırma yapıcağım.emin değilim

carpathia

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2007
441
672
Kizlarr selamlar. Nasilsiniz, bebisler nasıl, buyudulermi
Aşıları yaptirdinizmi, doktor bize bi asi önerdi.menangokok muş adı.yaptiran varmı.hic duymamıştım. Ilk size sormak istedim.bi araştırma yapıcağım.emin değilim
Merhaba herkese. Canım biz yaptırdık menenjit de rotayı da. Hatta biz büyük oğluma (5 yaşında) bebekken yaptırmamıştık tek doz ona da yaptırdık.

Sonneschein

Hoş geldin mucizem...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2016
540
669
Merhaba herkese. Canım biz yaptırdık menenjit de rotayı da. Hatta biz büyük oğluma (5 yaşında) bebekken yaptırmamıştık tek doz ona da yaptırdık.
Himm.ben Suna cok endiseliyim. Randevumuz ayin 23 ünde. Bir hafta once oglumda ilk iki disi patladı ve şuan zaten vücudu baya bi hassas kendisi de cok huysuz.simdi birde asiyla vucudunu yormaktan korkuyorum.
Nasıl atlattı ufaklık,aşının etkisi nasıldı üzerinde?

Kardelenmelek1

Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2018
21
8
32
Merhaba
Oncelikle gecmis olsun, cok sevindim sonucunuzun guzel gelmesine. Benim de 4lu sonucum riskli cikti, amniyo sentez kacinci haftaya kadar yapilabilir biliyor musunuz? Ve siz nerde yaptrdiniz , onerir misinz? Ne kadar tuttu
Merhaba yumyum benimde sbeepsiz 3 düşüğüm var. Bitanesinin kalbı durdu ve Kürtaj oldum 8.haftada.doktorlarıma aşılama ve tüp bebek istiyorum dedim. Hamile kalıyorsun gerek yok dediler. Siz nasıl karar verdiniz tüp bebeğe. İstanbul da mı yaptırdınız

Nonamexxx

ben Can nedir şimdi bildim...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2018
3.412
6.396
Merhaba sevgili Temmuz anneleri. Ben de Eylul annesiyim. Oglum 6 bucuk aylik oldu. 20 gundur ek gidaya basladik, daha dogrusu baslayamadik. Oglum hicbir sey yemek istemiyor. Sorun tatlari sevmemesi degil. En bastan agzini kilitliyor. Yogurt, havuc, balkabagi, elma, armut, muz, avokado denedik. Sadece bir kere yogurt icin bir kere de avokado icin agzini acti. Yalan olmasin muzu da bir kez yedi. O da birkac kasik. Sonra farkettim ki parmaklarimla yedirmek biraz daha ise yariyor, kasigi sevmiyor. 2 gundur o sekilde az da olsa bir seyler yiyor. Ama deli olucam artik. Zorlamak istemiyorum ama nasil alistiracagim bu cocugu yemek yemege bilmiyorum. Ne yedirecegimi de bilmiyorum artik. Corba asla istemiyor cunku kasik sevmiyor. Sizden de benzer problem yasayip cozebilen var mi? Ne onerirsiniz?

carpathia

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2007
441
672
Himm.ben Suna cok endiseliyim. Randevumuz ayin 23 ünde. Bir hafta once oglumda ilk iki disi patladı ve şuan zaten vücudu baya bi hassas kendisi de cok huysuz.simdi birde asiyla vucudunu yormaktan korkuyorum.
Nasıl atlattı ufaklık,aşının etkisi nasıldı üzerinde?
Hiç bir sıkıntı olmadı canım ateşi falan olmadı çok şükür.

Sonneschein

Hoş geldin mucizem...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2016
540
669
Kizlar merhaba
9.ayımıza girdik 3numaralı mamaya geçmemiz gerekirmi artık
Sizler nasıl kullaniyorsuz
Maşallah canim benim.allahim uzun hayırlı ömür versin. Bizim daha 1 haftanız var 9. Aya ama hala yeni doğan mamasıyla devam ediyoruz.dogdugundan beri kabızlık sıkıntısı var kuzumun. Eğer doğmakta sıkıntısı yoksa mamasını hiç değiştirme dedim.zaten takviye mamalarda veriyorsundur

isimsiz871

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2018
1.939
3.321
27
merhaba
kizlar belli oluyo mu bilmiyorum ama
testi
yaptım 2.cizgi hemen silik cikti