Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

2019 Yılı Balayı Önerileri

Konusu 'Balayı' forumundadır ve bankacikiz tarafından 20 Aralık 2018 başlatılmıştır.

20 Aralık 2018
    Konu Sahibi : bankacikiz
  1. bankacikiz

bankacikiz Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    Kızlar ne olur yardım edin :KK43: Balayı için otel arıyorum. Nişanlım muhafazakar birisi. Alkol vs. kullanmıyor. Benim de tabi bikini/mayo ile denize girmemi istemiyor başka erkeklerin içinde.
    Hangi oteli önerirsiniz ? Fiyat olarak 5 gece için 4000 TL'yi geçmek istemiyoruz. İslami otellere bakıyorum. Orada da kadın erkek ayrı havuz seçenekleri mevcut doğal olarak. Kiralık villa baktım ama onlar içinde araç gerekliymiş. Bizim de arabamız yok. Ne yapacağımı şaşırdım. Delireceğim galiba düşünmekten. Ne olursunuz bana bir fikir verin.

2. 1 Ocak 2019
  3. Kurabiyemusavir

Kurabiyemusavir Üye Üye

Ödül Puanları:
    18
    Bende araştırıyorum antalyada bir yer görmüştüm saklıköyevleriydi sanırım bi orası hoşuma gitmişti özel havuzlu bütçeniz için uygun mu bilmiyorum. Birde çıralıda şirin pansiyonlar varmış havuz vs yok ama sahili sakin oluyormuş aklıma da başka bir yer gelmedi şuan.

4. 1 Ocak 2019
  5. honey bunch

honey bunch Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    73
    Caprise di sanırım
    Muhafazakar oteller var kadınlar icin ayrı yüzme havuxu ayrı plajı vs olan

bankacikiz bunu beğendi.
  6. 3 Ocak 2019
  7. bankacikiz