2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

hilaall33

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2018
23
16
Kızlar merhabalar. 4 ay önce kist patlamasından laparoskopi ameliyatı olmustum. Doktorumuz gebelik icin uygunsun demişti. Fakat biz taşındık, şehir değiştirdik, o süre icinde düzenimiz oturana kadar en azından bebek düsünmüyorduk. Bu ay 2 kere korunmasız iliski yasadık. Önceki düzenli denemelerde tutmayınca bu ayki durumu cok önemsemedim ama bugün tuvalette idrarımda ufak kahverengi parçalar gördüm. Daha önce boş gebelikten düşük yapmıştım ama bu şekilde değildi. Adetime 6 gün var. Hava değişimine bağladığım bür halsizliğim vardı fakat bugün endişelendim. Doktora gitmek icin erken diye düşünüyorum. Öneri veya yorumlarınıza ihtiyacım var. 🙏🏻

Delirella

2 meleğim de cennette... 😞
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2018
2.536
3.164
Kızlar merhabalar. 4 ay önce kist patlamasından laparoskopi ameliyatı olmustum. Doktorumuz gebelik icin uygunsun demişti. Fakat biz taşındık, şehir değiştirdik, o süre icinde düzenimiz oturana kadar en azından bebek düsünmüyorduk. Bu ay 2 kere korunmasız iliski yasadık. Önceki düzenli denemelerde tutmayınca bu ayki durumu cok önemsemedim ama bugün tuvalette idrarımda ufak kahverengi parçalar gördüm. Daha önce boş gebelikten düşük yapmıştım ama bu şekilde değildi. Adetime 6 gün var. Hava değişimine bağladığım bür halsizliğim vardı fakat bugün endişelendim. Doktora gitmek icin erken diye düşünüyorum. Öneri veya yorumlarınıza ihtiyacım var. 🙏🏻
Daha adet bile değilsin cnm hamile isem bile embriyo o kadar büyümemiştir

Queen mom

Prensim abi oluyor ♡♡♡
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2017
1.031
2.244
Bu konuyu geçen yıl bebeğimi erken Doğumla kaybettiğinde açmıştım. Tekrar hamile kaldım ve yine kaybettik 😞 Açımın tarifi yok...

Rabbim tüm hamileleri korusun...
AAAA cok üzüldüm cnm erken doğummu neden oldu gecen liste için konusuyorduk:KK43::KK43:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-12-2019

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 72 gün kaldı.

Miyelinleşme işlemi sinir hücreleri iletimini hızlandırmaya başladı. Miyelinleşme, sinir hücreleri arasındaki mesajlaşmanın kesintiye uğramaması için sinir hücrelerini hızlandıran ve yalıtımını sağlayan yağlı bir kimyasal madde olan miyelinin sinir hücrelerini kaplamasıdır. Kısaca sinirleri kaplayan ve yağlı bir madde olan miyelin, sinir hücrelerindeki iletimi, hızlı, kolay ve daha verimli hale getirir. Hazımsızlık nedeniyle oluşan baskıyı azaltmak için pozisyon değiştirmeyi ve yatmadan önce yemek yememeği deneyin.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt