2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Alyaca1

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2019
100
125
İkili test yaptırdım Sonic 1/1814 çıktı hekim normal ama istersen nifty testi var onida yaptırabilirsiniz ama onda da birşey çıkacağını düşünmüyorum ama sende kimyasal gebelik olmuştu bi bakalım ama birşey çıkacağını sanmıyorum dedi çokta pahalı ne yapacağımızı bilemiyoruz sizlerden bilgi almak istedim

Alyaca1

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2019
100
125
İkili test yaptırdım Sonic 1/1814 çıktı hekim normal ama istersen nifty testi var onida yaptırabilirsiniz ama onda da birşey çıkacağını düşünmüyorum ama sende kimyasal gebelik olmuştu bi bakalım ama birşey çıkacağını sanmıyorum dedi çokta pahalı ne yapacağımızı bilemiyoruz sizlerden bilgi almak istedim

Queen mom

Prensim abi oluyor ♡♡♡
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2017
1.031
2.244
Rahim keseyi içerde tutmadı cnm, ne olduğunu anlayamadan suyum geldi Doğuma alındım.2 hafta sonra bebeğime oda bakacakken bugün namazını kılıp mezara verdik 😞
Rabbim sabirlik versin cnm gene olur ins allahtan umudunu kesme cok uzuldum gerçekten

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-12-2019

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 72 gün kaldı.

Miyelinleşme işlemi sinir hücreleri iletimini hızlandırmaya başladı. Miyelinleşme, sinir hücreleri arasındaki mesajlaşmanın kesintiye uğramaması için sinir hücrelerini hızlandıran ve yalıtımını sağlayan yağlı bir kimyasal madde olan miyelinin sinir hücrelerini kaplamasıdır. Kısaca sinirleri kaplayan ve yağlı bir madde olan miyelin, sinir hücrelerindeki iletimi, hızlı, kolay ve daha verimli hale getirir. Hazımsızlık nedeniyle oluşan baskıyı azaltmak için pozisyon değiştirmeyi ve yatmadan önce yemek yememeği deneyin.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt