2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Aytenazmi

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2017
3.086
2.147
Bu kez enfeksiyon Yoktu ama rahim keseyi dışarı itti, geri itemediler. Kasılmam olurmuş son ana gelene kadar ama ben kasılmayı hissetmedim 😞 iki erken Doğum sebebi de farklı yani.
Çalışıyormuydun hamilelikte rabbim hayırlısını ile verir inşallah canım benim minnoşu izlerken bile gözlerim doluyor kimse Hasret kalmasın bu nimete

Delirella

2 meleğim de cennette... 😞
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2018
2.536
3.164
Çalışıyormuydun hamilelikte rabbim hayırlısını ile verir inşallah canım benim minnoşu izlerken bile gözlerim doluyor kimse Hasret kalmasın bu nimete
Çalışıyordum da zaten bayram sonrası oldu çalışmıyorlarmış cnm...😞

Amin 🙏🏻
Rabbim kimseye yaşatmasın yaşadıklarımı... acısı derin

Delirella

2 meleğim de cennette... 😞
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2018
2.536
3.164
Sabrın sonunda elbet evladını kucağına alacaksın dayanmaya çalış canım birdaha hamile kaldığında çalışma evde kendine çok iyi bakmalısın
Umarım annelik bana da nasip olur 🙏🏻😞
İşten komple çıkamam cnm rapor alabilirim ancak, özel sigorta olmasa gittiğim doktorun vizitesi 650 TL, bana çok maliyeti. Doğumdan bahsetmiyorum bile. 4-5. Aydan sonra devamlı raporla olacak .

Aytenazmi

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2017
3.086
2.147
Umarım annelik bana da nasip olur 🙏🏻😞
İşten komple çıkamam cnm rapor alabilirim ancak, özel sigorta olmasa gittiğim doktorun vizitesi 650 TL, bana çok maliyeti. Doğumdan bahsetmiyorum bile. 4-5. Aydan sonra devamlı raporla olacak .
Ne bileyim canım san çok üzüldüm olsun diyerek gerekirse yatmalısın eşin yetişemiyor galiba nasipse yine olur canım sen vücudunu toparlamaya bak ne gerekiyorsa tedavi işe ol bı araştırdılar neden oluyormuş yazık bedeninde hırpalanıyor psikolojide etkileniyor

Yukarı Alt