2019'da ikiz annesi olacak anneler beni yalnız bırakmayın :)

LaL

Hayallerim var benim...
Pro Üye
2 Mayıs 2008
1.407
1.713
32
arkadaşlar günaydın. benim de sanki karnım ağrıyor 2 gündür, vücudumda et benleri çıktı birde.. çocuklar hareket ediyor diye gitmedim dr a haftaya giderim diye düşündüm doktora..
Benimde karın ağrısı çok özellikle sabah kalktığımda karnım çok gergin ve aşağıya asılıyor resmen ama bunun Doğum sancısı vs olmadığını biliyorum.. bazı geceler tek sancı giriyor ki o gerçek sancı tekrarlamadığı için sorun etmiyorum
Et beni neden çıkıyor acaba vitamin eksikliği fln sebep olabilir mi

Saye-

oldurulmak istenende degil,olanda hayir vardir...
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2012
11.312
22.353
Evet mecbur kalinca bende yattim. dikkat et diyor doktor ama 7/24 yat demiyor. Hüküm koymuslar yok sunu yapamazsin yok bunu yapamazsın. Buda beni strese sokuyor. Annem geliyor yanima ama kayinvaldemlerin evinde kaliyorum yani ne kadar gelse gitmek zorunda
Aşşah yardımcın olsun. Seni anlasalar daha iyi olur ama işte kendi kanın canın olmayınca böyle oluyor demek ki
Kizlar carsamba sezeryana giriyorum. Benim icin dua edin. :110:
Sağlıkla kavuşun canım Allah yardımcın olsun

piyonist

çokta umrumda..
Pro Üye
31 Aralık 2012
6.918
753
Benimde karın ağrısı çok özellikle sabah kalktığımda karnım çok gergin ve aşağıya asılıyor resmen ama bunun Doğum sancısı vs olmadığını biliyorum.. bazı geceler tek sancı giriyor ki o gerçek sancı tekrarlamadığı için sorun etmiyorum
Et beni neden çıkıyor acaba vitamin eksikliği fln sebep olabilir mi
nette baya araştırdım ama hormonelmiş. zaten ben beslenmeme oldukça dikkat ediyorum açıkçası :KK43:

• Beğen
Reactions: LaL

LaL

Hayallerim var benim...
Pro Üye
2 Mayıs 2008
1.407
1.713
32
nette baya araştırdım ama hormonelmiş. zaten ben beslenmeme oldukça dikkat ediyorum açıkçası :KK43:
Yaa evet bak şimdi hatırladım kuzenimde ikiz doğurdu onda da et benleri çıkmıştı demek hormonlarla alakalı.. bende beslenmeme çok dikkat ediyordum hepte iyi gidiyordu kan değerlerim ama bir anda düşen hemoglobin yıktı beni

Morasigi

🙏🤰🙏💕🎈👶👶
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2018
4.198
6.880
Günaydın canım çok şükür sen nasılsın. 25.haftamdaym bel ayak mide ağrıları arttı. Mide ilacı yazdırdım 2 aydır bi haftadr bitti ilacm her yediğim ağza geliyo atıyorum:KK43: bel ayak ağrısı için de magnezyum vermişti. Mide ekşimesi için rennie veriliyor genelde. sor canm Bebişler büyüdükçe sıkıntı artıcak mide de. Kaburga batmaları da yaşadım bebişlerden biri yukarıdaydı şu ara inmiş biraz hanfendi ama durmadan tekmeliyolar minnaklar😄
Evet oyle benmde canim ilaclari ayni anda ictm dun agzima geldi o da bol suyla takiliyorum😊😊 calisrken daha cok kaburgam batiyo yuvarlanark devm edicz artk sona kadr bebisler iyi olsn yeterki ama cok sidddetliendi tekmeler de dedigin gibi tatlim☺☺ senle bnzer seleri yasamisz daha dogrusu burfaki arkadslarla ortak yasadklarimiz😀 allah yardmcimz olsn🙏💕

• Beğen
Reactions: LaL

Saye-

oldurulmak istenende degil,olanda hayir vardir...
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2012
11.312
22.353
Kızlar perinatalog rahim ağzını 2.06 ölçtü. Bebekler 859 gr sağlıkları iyi dedi. 10 gün önce kadın doğumcu 830 gr ölçmüştü

Lemmy

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2018
431
460
Kızlar perinatalog rahim ağzını 2.06 ölçtü. Bebekler 859 gr sağlıkları iyi dedi. 10 gün önce kadın doğumcu 830 gr ölçmüştü
Canim olcumlerde el farki olabiliyor. Ama cok yorma kendini, rahim boyun biraz kisa cikmis.

Morasigi

🙏🤰🙏💕🎈👶👶
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2018
4.198
6.880
10 gunde bukadr az artmz bnce canim makina kaynkli olabilir. Senin daha da mi kisaldi yoksa ya🙄 cok dikkat et yat ins saglkla kavusucaksn 🙏🙏🙏