2019'da ikiz annesi olacak anneler beni yalnız bırakmayın :)

piyonist

çokta umrumda..
Pro Üye
31 Aralık 2012
6.918
753
Sağol canım. Ben zaten internetten alıyorum mecburen gezmek gibi bir durumum olmadığından. İndirimde buldukça alıyorum sanırım doğru yoldayım

Bende 30 da çantamı falan hazır ederim diyorum erken doğum riskim var zaten dediğin gibi.o zam erken değil benim içinde
arkadaşlar size mühendisinoğlu ve hesabınıbilenanneyi tavsiye ederim o halde instagramda. mühendisin oğlu içerik inceleyip paylaşıyor ve çok bilinçlendiriyor, hesabını bilen anne ise güncel indirimleri paylaşıyor. ben o şekilde aldım bazı şeyleri.

nongrata

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2017
319
414
Sağol canım. Ben zaten internetten alıyorum mecburen gezmek gibi bir durumum olmadığından. İndirimde buldukça alıyorum sanırım doğru yoldayım

Bende 30 da çantamı falan hazır ederim diyorum erken doğum riskim var zaten dediğin gibi.o zam erken değil benim içinde
İnşallah vaktinde olur ama tedbirli olmakta da fayda var. Her şeyi tam olmasa da ilk etapta gerekli şeyleri halletmiş olursun :)

blanche_ea

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2014
3.927
6.908
30
Benim erken doğum riskim var. Ne olur ne olmaz elimde bulundurmak istiyorum

Maşallah sağlıkla büyütmek nasip etsin rabbim. Diğer bebeğinde tez zamanda aranıza katlır inşallah

Geçmiş olsun Allah korktuğuna uğratmasın inşallah
Anladim canim, insallah zamaninda dogarlar :)

Bizbize11

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2017
303
146
Selamlar arkadaşlar istanbul anadolu yakasında ikiz gebelik takıbı için önerebileceğiniz doktor/hastane var mı ?

Saryamarya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2018
1.784
4.226
Kizlar ben bugun 11de sezeryana girecemtim fakat benim kizlar 10 saat once geldi :) dogal olarak karnim toktu ve acil sezeryan olunca bir takim sikintilar yasadim. Suan iyiyim cok sukur sadece gaz cikaramadim henuz. Kizimin birisi kuvozde digeri yanimda.
AA ne güzel hayırlı olsun, diğer yavrunla da bir an önce kavuşun inşallah. sen de bir an önce sağlığına kavuş, darısı bize diyelim.
Canm bebeklerden birinin suyu azalmış büyümesi yavaşlamış diğerinin suyu artmış kan transfüzyonu başlamış dedi Dr haftaya kadar bekleyeceğiz olmazsa aradaki zarı keser suları eşitleriz 2 3 hafta daha idare eder 28de sezaryanla alırım dedi inş normale döner sizden dua bekliyrm normale dönsün erken doğmasın inş sıkıntısız atlatırız ☹
İnşallah bir an önce düzene girer. zamanında sağlıkla doğarlar inaşallah. çok mu fark var aralarında?

Saye-

oldurulmak istenende degil,olanda hayir vardir...
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2012
11.312
22.353
arkadaşlar size mühendisinoğlu ve hesabınıbilenanneyi tavsiye ederim o halde instagramda. mühendisin oğlu içerik inceleyip paylaşıyor ve çok bilinçlendiriyor, hesabını bilen anne ise güncel indirimleri paylaşıyor. ben o şekilde aldım bazı şeyleri.
İkisinide takip ediyorum canım çok faydalı oluyor gerçekten
İnşallah vaktinde olur ama tedbirli olmakta da fayda var. Her şeyi tam olmasa da ilk etapta gerekli şeyleri halletmiş olursun :)
İnşaşllah inşallah vaktinde gelsinlerde gerisi gelir Allah’ın izniyle
Anladim canim, insallah zamaninda dogarlar :)
Aminn inşallah canım

blanche_ea

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2014
3.927
6.908
30
14. Haftadayım su an -5 ile devam ediyorum . Bebekler iyiymiş dün gittik doktora . Az kilo olunca insan panik oluyor bebek nerde kilo alıyor mu diye doktor gayet iyiler dedi 74/76 gr larmış su an . Ben çalışıyorum okulda sürekli ayaktayım belki o sebepten almıyorumdur.

masallah çok sevindim . İkisi de sağlıklı tombul bebekler olsunlar inşallah
Bravo gerçekten :)
Selam kizlar. Oncelikle iyi dilekleriniz icin cok cok tesekkur ederim. Kuvezdeki kizimida yanima aldim bugun cok sukur. Yarin sabah taburcu olucaz insallah. Allah hepinize kolay dogumlar ve saglikli evlatlar nasip etsin.
Geçmiş olsun, sağlıkla büyüsünler. Çok tebrik ederim, darısı başımıza :)

Morasigi

🙏🤰🙏💕🎈👶👶
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2018
4.198
6.880
ben bu aralar zorlanıyorum çok kıpır kıpır açıkçası içim. canım acıyor kasılıyorum :KK43: kanuna göre 72 ay boyunca yarım çalışma yarım maaş seçenler ücretsiz izin ve süt izni kullanamıyorlar maalesef :KK43: yoksa işyerim sorun çıkartmaz ama kanun bana uymuyor. bana kalsa hem doğum izni, hem ücretsiz izin, hem süt izni, hem yarım çalışma yapayım :KK70:
Haklisn canim ben bile suan zorlaniyorm sen
Daha ilerdesin 🙄 sonradn seciliyor aslnda bastn diger haklari kullaniyorlar:KK66: yarim calsma disnda ne vrsa kullanirsin artik. Bnde raporluym bugun sorasi nasi olck bakalim. Hareket tekme siddeti daha artiyor dimi buyudkce😊 suan bile hayret ediyorm bende:)

Morasigi

🙏🤰🙏💕🎈👶👶
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2018
4.198
6.880
Selam kizlar. Oncelikle iyi dilekleriniz icin cok cok tesekkur ederim. Kuvezdeki kizimida yanima aldim bugun cok sukur. Yarin sabah taburcu olucaz insallah. Allah hepinize kolay dogumlar ve saglikli evlatlar nasip etsin.
Masallah canim gozun aydin sukur kurtuldun🙏💕 darisi basimiza artik

piyonist

çokta umrumda..
Pro Üye
31 Aralık 2012
6.918
753
hadi gözün aydın. aminn darısı başımıza inşallahh.

Haklisn canim ben bile suan zorlaniyorm sen
Daha ilerdesin 🙄 sonradn seciliyor aslnda bastn diger haklari kullaniyorlar:KK66: yarim calsma disnda ne vrsa kullanirsin artik. Bnde raporluym bugun sorasi nasi olck bakalim. Hareket tekme siddeti daha artiyor dimi buyudkce😊 suan bile hayret ediyorm bende:)
tekme değil de böyle döndükçe oramda buramda bi sertlik hissediyorum . tekemelerle idare ediyorum ama pozisyonlar zorluyor açıkçası.. eğilip kalkınca wc de bile pantolonumu çekerken canım acıyor eğildiğim için. eğilince midemde yanıyor. sürekli mızmız haller yani :)

LaL

Hayallerim var benim...
Pro Üye
2 Mayıs 2008
1.407
1.713
32
Günaydın,

Ya ben dün akşam işk defa bir şey hissettim; sizce erken mi? 16. haftamdayım.
Bebeklerinin cinsiyeti belli mi? Erkek çocuk erken hareketlenir diyorlar ben oğlan olanı 13. Haftadan beri net hissediyorum kızı daha geç hissettim 17 hafta civarı

Saye-

oldurulmak istenende degil,olanda hayir vardir...
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2012
11.312
22.353
Gözünaydın çok sevindim sağlıkla büyüsünler