2019'da ikiz annesi olacak anneler beni yalnız bırakmayın :)

labfaresi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2014
2.624
5.197
Günaydın kızlar ve ikiz kuşları :KK200: İyi haftalar

Merhabaaaa :)

Ya ben her gün daha çok heyecan yaşıyorum. Daha 22. hafta içindeyiz ama kafam 28-30 larda.

Hep ne olacak, doğum ne zaman olacak, kaçıncı haftada olacak... Sürekli böyleyim.. Bebekler aşırı hareketli hiç durmadan dürtüyorlar. Göğüslerimin birinden süt sızıyor geceleri. Boynumda sivilceler çıkmıştı et benine dönüştü. Tüm bunlar normal mi ya :KK70:

Saryamarya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2018
1.784
4.226
Merhabaaaa :)

Ya ben her gün daha çok heyecan yaşıyorum. Daha 22. hafta içindeyiz ama kafam 28-30 larda.

Hep ne olacak, doğum ne zaman olacak, kaçıncı haftada olacak... Sürekli böyleyim.. Bebekler aşırı hareketli hiç durmadan dürtüyorlar. Göğüslerimin birinden süt sızıyor geceleri. Boynumda sivilceler çıkmıştı et benine dönüştü. Tüm bunlar normal mi ya :KK70:
Evet tüm bunlar normal :eğlence:

blanche_ea

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2014
3.927
6.908
30
Merhaba kizlar, 23 nisan’imiz kutlu olsun :)

Nasilsiniz? Benim uykum cok azaldi cok ihtiyac da duymuyor oldum :) Gecen konusu gecmisti de kaldi, internette guvenilir bir kaynak bulamadim... Ikiz anneleri de 37. haftaya kadar calisabiliyor mu, yoksa 35 mi?

cezayirmeneksesi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2018
24
76
28
Ben aynı gün 2 doz vuruldum 12 saat arayla, haftaya tekrarlayacağız dedi doktor, herhalde doğuma yakın tekrar yaptırır gibi düşünüyorum. Benim yüzüm şişti sanki iğnelerden sonra ve sanki koşmuşum gibi yüzüm kızardı, yapan hemşire ödem yapabilir demişti ama sizde de oldu mu öyle
İğnenin tek yan etkisi yüzümdeki kızarıklık oldu benim de. Ödem oluşmadı, tuzlu yememeye dikkat edin bir de bol su içince önler diye düşünüyorum.

Lemmy

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2018
431
460
Merhaba kizlar, 23 nisan’imiz kutlu olsun :)

Nasilsiniz? Benim uykum cok azaldi cok ihtiyac da duymuyor oldum :) Gecen konusu gecmisti de kaldi, internette guvenilir bir kaynak bulamadim... Ikiz anneleri de 37. haftaya kadar calisabiliyor mu, yoksa 35 mi?
Canim 35 sanirim. Ama sen bi gel 25-30lara kendin cikicaksin zaten resmi izin suren basladigi gibi. Ikiz gebelik hic kolay degil 30lardan sonra