2019'da ikiz annesi olacak anneler beni yalnız bırakmayın :)

piyonist

çokta umrumda..
Pro Üye
31 Aralık 2012
6.918
753
Benimde ara ara ayrım var canım. Birde dün akşam misafir geldi bu sabah gittiler. Kendimi yordum sanırım vicdan azabı çekiyorum
hiç misafr istemiyorum babama bile diyorum yemeğini yapıp bulaşığını makineye koyacaksan gel yoksa benm kimseye servis yapacak hizmet edecek halim yok. :KK43:

Saryamarya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2018
1.784
4.226
Günaydın ☀ çok şükür şimdilik iyiyiz 1 Mayıs’ta kontrolüm var iple çeliyorum. Hemde artık 30 olacağız nasipse biraz daha rahatlayacağım 🤗
Oh evet canım geldin 30 a inşallah 35 ler 37leri de görürüz.
günaydın canım. ikizler iyi de benm çok karnım ağrıyor. dr nst ye bağladı ptsi sancı değil dedi ama çok ağırlaşmış hissediyorum kendimi :KK43: sen ve bebişler nasılsınız?
Ben de son zamanlarda çok ağırlaşmış hissediyorum :):) Sancın olmaması çok güzel, biz de işe git gel, ev işi yap, kıza bak :) Yoruluyoruz.

Saye-

oldurulmak istenende degil,olanda hayir vardir...
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2012
11.312
22.353
hiç misafr istemiyorum babama bile diyorum yemeğini yapıp bulaşığını makineye koyacaksan gel yoksa benm kimseye servis yapacak hizmet edecek halim yok. :KK43:
Haklısın canım uzun zamandır kimseyi ağırlamadım sürekli yattığımdan. Zaten akşam yemeğini dışardan yedik eşim çalışmasa yapardı ama Benin ayakta kalıp yapmam mümkün değil. Onlarda bilşyor sağolsun gönül koymadılar
Oh evet canım geldin 30 a inşallah 35 ler 37leri de görürüz.

Ben de son zamanlarda çok ağırlaşmış hissediyorum :):) Sancın olmaması çok güzel, biz de işe git gel, ev işi yap, kıza bak :) Yoruluyoruz.
İnşallah canım Mayıs ayını da hayırlısıyla atlatsak inşallah

zameboz

Fatıma👶🏼💕 Akif Siraç 👶🏼💕
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2017
698
926
Merhaba arkadaşlar. Ben beyaz tenliyim hamilelik öncesinde kılo alıp vermede bile kalçamda çatlaklar oluştu. sımdıde ıkızlere hamileyim daha çok çatlarım dıye korkuyorum. Sımdıden başlayıp kullanabılecegım etkili bır krem var mı tavsıye edebileceğiniz

blanche_ea

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2014
3.927
6.908
30
Merhaba arkadaşlar. Ben beyaz tenliyim hamilelik öncesinde kılo alıp vermede bile kalçamda çatlaklar oluştu. sımdıde ıkızlere hamileyim daha çok çatlarım dıye korkuyorum. Sımdıden başlayıp kullanabılecegım etkili bır krem var mı tavsıye edebileceğiniz
Eczaneden mustela’nin catlak oncesi kremini aldim, ben cok memnun kaldim, zaten guzel yorumlar da okumustum; hic catlamadim. Ayrica her dus banyodan sonra bebe yagi suruyorum vucuduma nemli kaliyor; zaten cildim kurudur iyice kurulasti hamilelikten sonra... Her zaman nemli olmasina dikkat et :)

labfaresi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2014
2.624
5.198
Ben 35+0 oldum, 36.haftadayım artık ve doktorum henüz gün vermedi. Bebekler aşağı da inmediler hala, açılma vs olmadıkça daha dayanırsın dedi. Sanırım 37 yi bekleyeceğiz. İkiz bebekler için 37 hafta çok çok iyi, prematüre doğum, küvöz vs sıkıntılar azalmış oluyor. Dilerim hepimiz sağlıklı olacakları zamanda doğum yaparız 🙏

ooo maşallah sana yaa ne güzel haber. bize de dua et. ben de öyle istiyorum :)

labfaresi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2014
2.624
5.198

canım en çok mustela öneriliyor. ama ben zeytinyağlı kremle ovuyorum. cildin çatlayacaksa çatlıyor önlemenin bir yolu yok maalesef yatkınlıkla alakalı birşey o.

gold-heart

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2017
1.823
5.869
Merhaba ikiz anneleri ben birşey sormak istiyorum bebek arabasi aldınız mı hangi model hangi marka aldınız hiç fikrim yok bu konuda ne önerirsiniz

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-05-2021

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 171 gün kaldı.

Önümüzdeki 3 gün içinde bebeğinizin ayak tırnakları, tırnak yataklarından çıkmaya başlayacaklar. Bebeğinizin bacakları uzadı ve daha gelişmiş durumdalar. Kış aylarında, özellikle ısınmak için kuru hava kullanılan ortamlarda, kendinizi sıkışık, sıkıntılı hissedebilirsiniz. Soğuk algınlığı ve burun tıkanıklığı olduğu zamanlarda da aynı şekilde kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz. Bebeğinizin hareket ettiğini hissetmeye başlayabilirsiniz. Ama 20 nci haftaya kadar bebeğinizin hareketlerini hissetmemeniz normaldir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

htctas06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2015
172
193
Merhaba canm henüz almadım ama gezdim baktım bastonlardan olsun istyrm az yer tutması ve evim asansörsüz 2 kat yukarı çıkarması kolay olması açısından inceledim aklımda iki tane var birisi prego 2074 monart diğeri chicco echo twin ikisinde sürüş ve teker sıkıntısı yok gibi ama dediğim gibi henüz almadım