2019'da ikiz annesi olacak anneler beni yalnız bırakmayın :)

blanche_ea

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2014
3.927
6.908
30
Arkadaslar,dogumda ikiz gebelikten farkli ucret mi aliniyor yoksa tek gebelik ucreti mi ?
Evet, genelde aliniyor bildigim kadariyla cunku sonucta daha fazla sure ve daha fazla dikkat gerektiriyor.
Ben ankaraadayım biz de yanıyoruz
Ben de :)

Bana da bugun hastanede kan alan hemsire dogum yakin mi diye sordu; karnim o kadar buyuk ki... :) Bebeklerden biri 460, biri 510 gram iyi di mi kizlar? Kizim az daha zayif, kilosuna dikkat ediyor kendisi herhalde :)

Lemmy

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2018
431
460
Arkadaslar,dogumda ikiz gebelikten farkli ucret mi aliniyor yoksa tek gebelik ucreti mi ?
Canim hastaneye gore degisiyor ama cogu hastane aliyor cunku yeni dogan testleri asisi falan yapiliyir sanirim onun icin aliyorlar. Benim dogum yaptigim hastane 500 tl aliyor ikiz farki. Kontrole gittigin hastanenin muhasebe bolumuyle gorus fiyatlar hakkinda

Saryamarya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2018
1.784
4.226
Evet, genelde aliniyor bildigim kadariyla cunku sonucta daha fazla sure ve daha fazla dikkat gerektiriyor.

Ben de :)

Bana da bugun hastanede kan alan hemsire dogum yakin mi diye sordu; karnim o kadar buyuk ki... :) Bebeklerden biri 460, biri 510 gram iyi di mi kizlar? Kizim az daha zayif, kilosuna dikkat ediyor kendisi herhalde :)
İyiler maşallah. İkiz karnı biraz daha belirgin oluyor. Hangi hastaneye gidiyorsun.
Selam anneler. Ben de ikiz annesi olacağım inşallah. 13 haftalığız tam olarak. Üçüzken redüksiyonla birini sonlandırmak zorunda kaldık geçen hafta. Umarım kalanlarım sağlıkla gelirler.
Hayırlı olsun. Kalanlar sağlıkla büyüsün doğsun inşallah. Ankaradasın sen de galiba. Hangi hastaneye takibe gidiyorsun.
Gunaydin guzel ikiz annisleri🎀 bugun kontrolumz var yine sona yaklastkca heyecan artiyor🙈
Günaydın canım. Güzel haberlerle gel inşallah. Hrmen yaz bize

blanche_ea

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2014
3.927
6.908
30
İyiler maşallah. İkiz karnı biraz daha belirgin oluyor. Hangi hastaneye gidiyorsun.

Hayırlı olsun. Kalanlar sağlıkla büyüsün doğsun inşallah. Ankaradasın sen de galiba. Hangi hastaneye takibe gidiyorsun.

Günaydın canım. Güzel haberlerle gel inşallah. Hrmen yaz bize

Baskent Uni. Sertac Esin’e gidiyorum :)