2019'da ikiz annesi olacak anneler beni yalnız bırakmayın :)

_Gulnihal_

Küpü al dedin aldım, içine su koy demedin ki
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2018
12.123
38.067
Abilerinin hastane çıkışlarıni ve kıyafetlerini giyindirecegim hiç iki tane aynı eşyadan yok
Evet apayni olmasi gereksiz olacak. Sadece karar vermem lazim hangisini giydirecegim diye :) cantami hazırlasam iyi olacak 😨

ozlemin83

Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2018
20
20
37
Evet apayni olmasi gereksiz olacak. Sadece karar vermem lazim hangisini giydirecegim diye :) cantami hazırlasam iyi olacak 😨
Evet hazırla söz konusu ikiz olunca ne zaman gelecekleri belli olmuyor bende ilk heves ettim yeni alım baktım tanesi 150 den başlıyor herşeyi 2 ile çarpınca masraf çok oluyor onun yerine başka eksiklerini aldim

_Gulnihal_

Küpü al dedin aldım, içine su koy demedin ki
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2018
12.123
38.067
Evet hazırla söz konusu ikiz olunca ne zaman gelecekleri belli olmuyor bende ilk heves ettim yeni alım baktım tanesi 150 den başlıyor herşeyi 2 ile çarpınca masraf çok oluyor onun yerine başka eksiklerini aldim
Evet 150 leri gorunce ben de korktum.. en ucuz ve guzel olanindan almaya calisacagim..

jessmike

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2013
323
239
Kızlar e bebekte 3 lü takımlar var,kısa kollu bodysi uzun kollu ayaklı tulum ve şapkadan oluşan. 60 liramı neydi bunlardan bikaç tane aldım zaten bu şekilde giydiriliyor en kolayı tulum. Onun dışında yine ayaklı pijama ve uzun kollu body takımları var bu şekilde kombine edebilirsiniz. Gece için polar uyku tulumu olabilir yada yelek. Bu şekilde giydirmiştim önceki kızımıda en cok kullandıklarımız bunlardı👍

Chelzy

İkiz oğlan anası
Pro Üye
20 Ocak 2008
13.547
27.090
Dun kontrol vardi.Kilo almiyolar cok.32 e 1500-1700duler.34 te 1800-1900 olmuslar.1 hafta geriden geliyolardi.Simdi 12 gune cikmis.Haftaya kadar dayanirsam ve kilo almamis olurlarsa alicam dedi doktor.Cok yiyorum onlara yarayn seyler ama olmuyor.30. Haftaya kadar gelisim tam gidiyordur.40 dan sonra gerilemeye basladi.Dun cok moralim bozuldu.

blanche_ea

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2014
3.927
6.908
30
Dun kontrol vardi.Kilo almiyolar cok.32 e 1500-1700duler.34 te 1800-1900 olmuslar.1 hafta geriden geliyolardi.Simdi 12 gune cikmis.Haftaya kadar dayanirsam ve kilo almamis olurlarsa alicam dedi doktor.Cok yiyorum onlara yarayn seyler ama olmuyor.30. Haftaya kadar gelisim tam gidiyordur.40 dan sonra gerilemeye basladi.Dun cok moralim bozuldu.
Canım bozma moralini önemli olan sağlıkla doğsunlar, eve gelsinler geç de olsa...

blanche_ea

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2014
3.927
6.908
30
Kızlar ben doğurdum 13 etlülde, geçen cuma... perşembeyi cumaya bağlayan gece 2’de suyum geldi apar topat hastanr sabah 8.30’ta doğurmuş bulundum. Oğlum 1 gece yoğun bakımda kaldı kilodan dolayı 2250’ye 2350 doğdular. 1 gün daha kalsın istediler ven kabul etmedim. Çok da iyi bakıyoruz, bugün 5. günleri ve 2360’a 2390 oldular minikler oğlan kızı da geçti. Annelik çok güzelmiş hele ki ikiz anneliği... Darısı isteyen herkesin başına 😇 37+0’da olmuş oldu doğum bu arada.

Chelzy

İkiz oğlan anası
Pro Üye
20 Ocak 2008
13.547
27.090
Kızlar ben doğurdum 13 etlülde, geçen cuma... perşembeyi cumaya bağlayan gece 2’de suyum geldi apar topat hastanr sabah 8.30’ta doğurmuş bulundum. Oğlum 1 gece yoğun bakımda kaldı kilodan dolayı 2250’ye 2350 doğdular. 1 gün daha kalsın istediler ven kabul etmedim. Çok da iyi bakıyoruz, bugün 5. günleri ve 2360’a 2390 oldular minikler oğlan kızı da geçti. Annelik çok güzelmiş hele ki ikiz anneliği... Darısı isteyen herkesin başına 😇 37+0’da olmuş oldu doğum bu arada.

Gozunaydin canim.Allah anali babali buyutsun.Kilolari da gayet iyi masallah.Simdi tadini cikar anneligin ne guzel ❣ Darisi bizlerin basina insallah.Biraz daha sikarlar insallah dislerini benimkiler azcik daha alirlar kilo.

Ikiz56

Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2018
392
483
26
Oyy maşallah hayırlı olsun canm. Kiloları da iyi benimkilere yakın. Hatta benim kızım 2010 kg olmasına rağmen hiç alınmadı kuvöze vs. Bi gece kaldık hastane de çıktık. Ama tabi 3 gün sonra sarılık ve enfeksiyondan 12 gün yattık o kızımla. Allah kolaylık versin canm çok güzel bi duygu. Zorluğu kadar güzelliği de var. Çok zor geçmiş olsa da bu 3 ayım:)

blanche_ea

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2014
3.927
6.908
30
Oyy maşallah hayırlı olsun canm. Kiloları da iyi benimkilere yakın. Hatta benim kızım 2010 kg olmasına rağmen hiç alınmadı kuvöze vs. Bi gece kaldık hastane de çıktık. Ama tabi 3 gün sonra sarılık ve enfeksiyondan 12 gün yattık o kızımla. Allah kolaylık versin canm çok güzel bi duygu. Zorluğu kadar güzelliği de var. Çok zor geçmiş olsa da bu 3 ayım:)
Vay 3 ay mi bitirdin ne guzel, 1 hafta bitti bizim sariligi atlattik cok sukur; hala mama veriyorum ama az az; gece sadece 1 kere uyaniyorlar duzene oturttuk iyice... Kisacasi gayet memnunum ikisinden de, cok duzenliler ve cok sakinler masallah...

Ikiz56

Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2018
392
483
26
Vay 3 ay mi bitirdin ne guzel, 1 hafta bitti bizim sariligi atlattik cok sukur; hala mama veriyorum ama az az; gece sadece 1 kere uyaniyorlar duzene oturttuk iyice... Kisacasi gayet memnunum ikisinden de, cok duzenliler ve cok sakinler masallah...
Bebeklerin bi kız mı erkek mi. Kız bebekler sakin olur derler :)) benim sütüm çok azdı mama kullaniyoruz ve son haftalarda meme reddi yaşıyoruz bu şekilde de süt kesildi nerdeyse:KK43: güle güle sağlıklı büyüt yavrularını