2019'da ikiz annesi olacak anneler beni yalnız bırakmayın :)

Ikiz56

Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2018
392
483
26
Aa ilgincmis, kacinci haftaniz? Neden acaba, biberon mu verdiniz? Benim sutum cok iyi masallah, evet 1 kiz 1 erkek; gercekten kizimiz daha uysal ama oglumuz da cok uslu; memnunum cok bebeklerimden :)
Cok tesekkurler guzel dilekleriniz icin...
Sütüm en başından yok denilecek kadar az. Doğum sonrası kan vitamin b12 değerlerim çok çok düşmüştü kemiklerimin ağrısından yürüyemiyordum fizik tedavisi gördüm, sebebi de doğumda sevk edildiğim hastanede ki doktorun bana hiç bi ilaç yazmaması kan vitamin vs. Bebekler almış tüm kalsiyum vitaminleri. Bi bebeğimle 12 gün yattık diğer bebeğim evde eltimde kaldı. Stres ağrılar yetersiz beslenme hepsi üst üste geldi. Rabbim bi daha yaşatmasn çok korkuyodum öyle kalıp bebeklerime bakamicam diye. Son bi aydır daha ıyiyim çok şükür ilaçlar iğnelerle vs.. 3,5 aylık olduk biz canm mama kullanıyoruz sadece :KK43:

Chelzy

İkiz oğlan anası
Pro Üye
20 Ocak 2008
13.538
27.073
Sütüm en başından yok denilecek kadar az. Doğum sonrası kan vitamin b12 değerlerim çok çok düşmüştü kemiklerimin ağrısından yürüyemiyordum fizik tedavisi gördüm, sebebi de doğumda sevk edildiğim hastanede ki doktorun bana hiç bi ilaç yazmaması kan vitamin vs. Bebekler almış tüm kalsiyum vitaminleri. Bi bebeğimle 12 gün yattık diğer bebeğim evde eltimde kaldı. Stres ağrılar yetersiz beslenme hepsi üst üste geldi. Rabbim bi daha yaşatmasn çok korkuyodum öyle kalıp bebeklerime bakamicam diye. Son bi aydır daha ıyiyim çok şükür ilaçlar iğnelerle vs.. 3,5 aylık olduk biz canm mama kullanıyoruz sadece :KK43:

Mamayla da buyuyorlar memeyle de canim.Hic uzulme.Yegenim de hic ememedi.Su anda 2. Sinifta sinifin en uzunu Zehir gibi masallah hem fiziksel hem bilissel.

okyanussesintisi

Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2018
161
245
Bayanlar 32+2 olduk biz. Aranızda nefes alırken sırt omuz göğüs ağrısı olanınız var mı? Birkaç gündür gece ağrıdan uyuyamıyorum. Tansiyonum şekerim normal. Bu akciğer mi kalp mi yoksa organlara basıdan mı anlamadım ??

zameboz

Fatıma👶🏼💕 Akif Siraç 👶🏼💕
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2017
698
926
Kaç kilo doğdular sen nasılsın ağrın sızın var mı ben de 31. Haftamdayım o yüzden ben de çok korkuyorum erken doğumdan müsait olduğunda biraz yazar mısın bize
Sağolasın canım
Kızım 1700 oğlum 1735 gram dunyaya geldiler . Sağlıkları iyi dedi hamdolsun yoğun bakımdaki drlar. Benim çok sezeryan agrım oldu yapıştırma yapılan yerde cok ağrım sızım vardı bugun daha iyiyim. Sadece sütümde gelse içim daha rahat edicek bebeklerimi beslemek istiyorum ama daha yok

Starstyle

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2017
330
133
40
Sağolasın canım
Kızım 1700 oğlum 1735 gram dunyaya geldiler . Sağlıkları iyi dedi hamdolsun yoğun bakımdaki drlar. Benim çok sezeryan agrım oldu yapıştırma yapılan yerde cok ağrım sızım vardı bugun daha iyiyim. Sadece sütümde gelse içim daha rahat edicek bebeklerimi beslemek istiyorum ama daha yok
Canım bence bebekler iyiyse sütünü hiç tasa etme millet keyfi mama yediriyor seninki mecburiyetten . Hiç üzülme iyileşmeye bak . Bence biraz da strestendir ağrıların çünkü stres her şeyi etkiliyor bebeklerin iyi olmasına çok sevindim Allah yar ve yardımcınız olsun

Chelzy

İkiz oğlan anası
Pro Üye
20 Ocak 2008
13.538
27.073
Kizlar ,benimkiler bugun gelebilirler.Yarin zaten yatis yapilacakti ama hafif pembe akinti geldi.Nst ye giricem bakalim oglen.Sanci durumuna gore yatis verebilir belki.Hayirlisi herseyin.Yeterki saglikla gelsinler🙏🙏