2019'da ikiz annesi olacak anneler beni yalnız bırakmayın :)

Starstyle

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2017
330
133
40
Shea yagıda hindistan cevizi yagi gibi yogun aslında nemlendirmesi lazımdı sürdüklerinin :KK43:
Üzüldüm gönül isterki catlamasın ama annelik hep böyle fedakarlık napalım..
benimde sonlara dogru catlayacak gibi zaten cok kaşınıyor.
Önce kaşıntı başlıyor zaten sonra sabah bi bakıyorsun çatlamışsın 😔

Ikiz56

Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2018
392
483
26
Herkese selamlar doğum yapan arkadaşlar yok :KK66:. Doğumu bekleyen yeni arkadaşlar gelmis gruba. Hayırlı doğumlar sağlıklı evlatlar dilerim hepinize. Stres yapmayın, rahat olmaya çalışın, herşeyin üstesinden gelebilmenin sırrı bu bence :)

_Gulnihal_

Küpü al dedin aldım, içine su koy demedin ki
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2018
12.172
38.231
Doğum yapmış anneler göğüs pompası şart mıdır? Süt sağmak illaki gerekiyor mu? Bende manuel vardı ama beni mahvetmisti şimdi bunu kullanmak istemiyorum ama gerekli ise başka bir marka alacağım:KK42:

Starstyle

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2017
330
133
40
Arkadaşlar merhaba Dr bana 8 kasıma doğum için gün verdi başka o tarihlere gün alan var mı bir de her hafta bir tane celeste ciğer geliştirici iğne vuruluyordum bu hafta 2 tane verdi doktor. Bu iğneden bu şekilde düzenli kullanan var mı

MrsKurabiye

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2018
1.263
1.235
Doğum yapmış anneler göğüs pompası şart mıdır? Süt sağmak illaki gerekiyor mu? Bende manuel vardı ama beni mahvetmisti şimdi bunu kullanmak istemiyorum ama gerekli ise başka bir marka alacağım:KK42:

Ben lansinoh aldım canım, tekli ve elektrikli olanından. İnternetten araştırdım ve memnun kalanlar çok. Ben çalıştığım için bana mutlaka lazım olacağını düşündüm. Bir araştır istersen 😉

_Gulnihal_

Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2018
12.172
38.231
Ben lansinoh aldım canım, tekli ve elektrikli olanından. İnternetten araştırdım ve memnun kalanlar çok. Ben çalıştığım için bana mutlaka lazım olacağını düşündüm. Bir araştır istersen 😉
Lansinoh un bir çok ürününden memnun kalmıştım. Bakayım canım ondan alırız artık 😊

-Erva-

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2017
4.374
26.138
Ne güzel dogumuna az kalanlar var darısı başıma.
Biz daha yolu yarilamadik, günler geçmiyor bu aralar.

MrsKurabiye

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2018
1.263
1.235
Ne güzel dogumuna az kalanlar var darısı başıma.
Biz daha yolu yarilamadik, günler geçmiyor bu aralar.

Az kaldı ama benim için de günler hiiiç geçmiyor. Bugüne kadar nasıl gelmişiz, anlamıyorum 😁 Hep diyorlardı “30. haftadan sonra zaman yavaşlıyor” diye. Hakikaten doğruymuş. Bazen saatleri sayıyorum 🤦🏻‍♀️

_Gulnihal_

Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2018
12.172
38.231
Arkadaşlar merhaba Dr bana 8 kasıma doğum için gün verdi başka o tarihlere gün alan var mı bir de her hafta bir tane celeste ciğer geliştirici iğne vuruluyordum bu hafta 2 tane verdi doktor. Bu iğneden bu şekilde düzenli kullanan var mı
Hayırlı olsun arkadaşım. Gününüzü almissiniz. Ben en son gittiğimde bana ciğer geliştirici iğne yaptiracagim sonraki kontrolde demişti. İkizlerin geneline yaptırıyorlar sanırım.

-Erva-

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2017
4.374
26.138
Az kaldı ama benim için de günler hiiiç geçmiyor. Bugüne kadar nasıl gelmişiz, anlamıyorum 😁 Hep diyorlardı “30. haftadan sonra zaman yavaşlıyor” diye. Hakikaten doğruymuş. Bazen saatleri sayıyorum 🤦🏻‍♀️
Ben gebeligimi yatarak geçirmek zorundayım böyle oluncada zaman geçmiyor tabi.
Günler geçer elbet yeter ki sorunsuz ilerlesin,
O mis kokululari kucaklayinca hersey unutulur.

MrsKurabiye

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2018
1.263
1.235
Ben gebeligimi yatarak geçirmek zorundayım böyle oluncada zaman geçmiyor tabi.
Günler geçer elbet yeter ki sorunsuz ilerlesin,
O mis kokululari kucaklayinca hersey unutulur.

Ben de 😊 2,5 aydır yatıyorum, seni çok iyi anlarım 😉 Ama zor da olsa sabrederek geçiyor günler bir şekilde. İnşallah hayırla, sağlıkla kavuşalım yavrularımıza 🙏🏻

-Erva-

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2017
4.374
26.138
Evet. 20 haftalıkken rahim ağzım 1 cm açılmış ve su kesesi aşağı sarkmıştı. Serklaj yapıldı. 😊
Cok kötü olmuş ama atlatmışsın şükür canim☺
Benim ilk gebeligimde ikizdi, 19 haftalıkken kese aşağı indi ne yazık ki müdahale için çok geçti.
O yüzden sürekli yatıyorum.
Serlajda yapılmadı ama progestan kullanıyorum.