2019'da ikiz annesi olacak anneler beni yalnız bırakmayın :)

zynp2313

Canım kızım...Rabbime sonsuz şükürler olsun❤
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2014
139
116
27
Hayırlı olsun daha geçen gün konuşmuştuk burda 🙂
Erken doğum riskiniz mi vardı? Rabbim sağlıkla kavuştursun kuvozden çıksınlar sağlıkla inşaallah. Ay heyecanlandım 😍
Evet canim konusmustuk. Erken dogum riskim yoktu aslinda tansiyonum yükseldi diye acile gittim hersey ondan sonra gelisti sancım arttı açılmam oldu ondan sonra sezaryenle aldilar bebekleri

jessmike

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2013
323
239
Merhaba kizlar dün gece aniden sancılarımın ve açılmam olmasindan dolayi bebeklerimi sezaryenle aldılar 34+2 de oglan 2.160 gr. Kız 2.100 gr. Dogdu şuan ikisi de kuvezde solunum sıkıntısından dolayı ilk defa bugün oglen gorebildik onları ama küvezdeler diye aklim hep onlarda ne olur dua edin sag saglim alayım yavrularımı kucağıma darısı sizin basınıza insallah
Gözünüz aydın inşallah en kısa sürede kucağınıza alırsınız🙏

_Gulnihal_

Küpü al dedin aldım, içine su koy demedin ki
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2018
12.071
37.884
Gunaydın bişey sorucam iğneyi önlem amaclımı yapıyorlar yoksa erken dogum vs gibi bi risk oldugu için mi?
Günaydın. Erken doğum ikizlerin genelinde olduğu için sanırım ondan yapıyorlar 38 40 haftayı pek goremedikleri için galiba. Ben de tam bilmiyorum bence bu yüzden 🙄

Chelzy

İkiz oğlan anası
Pro Üye
20 Ocak 2008
13.539
27.076
Solunum sikintisi cekmesin diye yapildigini biliyorum.Benimkilere 2 ser hafta aralikli 2 ser doz yapildi.Dogumdan 4.gun once som doz yapildi 1870 gram dogan bile solunum cihazina baglanmadi yogunda.Kilo sebebiyle kaldi.Coger gelistirici onemli.

Ikiz56

Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2018
392
483
26
Merhaba kizlar dün gece aniden sancılarımın ve açılmam olmasindan dolayi bebeklerimi sezaryenle aldılar 34+2 de oglan 2.160 gr. Kız 2.100 gr. Dogdu şuan ikisi de kuvezde solunum sıkıntısından dolayı ilk defa bugün oglen gorebildik onları ama küvezdeler diye aklim hep onlarda ne olur dua edin sag saglim alayım yavrularımı kucağıma darısı sizin basınıza insallah
Hayırlı olsun canım. Rabbim sağ salim evlatlarını kucağına almayı nasip etsin

Ikiz56

Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2018
392
483
26
Solunum sikintisi cekmesin diye yapildigini biliyorum.Benimkilere 2 ser hafta aralikli 2 ser doz yapildi.Dogumdan 4.gun once som doz yapildi 1870 gram dogan bile solunum cihazina baglanmadi yogunda.Kilo sebebiyle kaldi.Coger gelistirici onemli.
Ben de yapılmadı ciğer gelistirici iğne doktorum söz etmedi çünkü 35.haftaya kadar riskli bi durumum olmadı çok şükür. 36+1de ani suyumun gelişiyle sezeryana alındım. Küveze girmediler çok şükür 2010 2390 doğdular

Ikiz56

Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2018
392
483
26
Hanımlar ilk 3 ay gerçekten bakımı zor oluyor ikizlerin ama sonrasın da alışıyosun düzen oturuyor yavaş yavaş. Ve o kadar sevimli oluyolar ki 🥰 Rabbim tüm isteyenlere versin ve hamile kardeşlerimizi de hayırla kurtarsın

MrsKurabiye

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2018
1.263
1.234
Sagol canım Allah razi olsun. Evet dogum dan once 2 doz yapıldı

İnşallah sağlıkla dönersiniz evinize. Ben bir şey sormak istiyorum. Ciğer geliştirici iğneyi ben de yaptırdım. İşe yaramıyor mu ki bebekleriniz kuvöze alındı? 🙄 Ben de 34. haftada doğum yapacağım da endişelendim 🥺