2019'da ikiz annesi olacak anneler beni yalnız bırakmayın :)

LaL

Hayallerim var benim...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
889
7. Hafta bitmek üzere akşamüstü karın ağrısı olmuştu. Bide hapsirinca sancı girdi. Şimdi de k tengi kanama 😦
doktoruna gitmelisin mutlaka kontrol ettir

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-07-2019

Hamileliğimin 35. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 41 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu yaklaşık 31-33 cm. civarında ve ağırlığı yaklaşık 2000-2200 gr. aralığında. Bebeğinizin hızlı büyümesi vücut oranlarını değiştirdi. Örneğin, bebeğinizin karaciğeri 9. haftada bebeğinizin toplam ağırlığının %10 kadar iken şimdi toplam ağırlığının sadece %5 kadardır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2490 gr. - Yaklaşık boyu : 46.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

neseli84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
207
Ben tup bebek tedavisi ile hamile kaldım çok zor oldu simdi giderlerse naaparim

Saye-

oldurulmak istenende degil,olanda hayir vardir...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
19.853
Ben tup bebek tedavisi ile hamile kaldım çok zor oldu simdi giderlerse naaparim
Benimde tüp bebek 6. Haftada bende kanama yaşadım. Muayene etti drum bir sıkıntı yoktu ama ilaçlara devam etmemi be yatak istirahatı önerdi. Sende kendini yorma dinlen ilçalarını zamanında al inşallah bir sıkıntı çıkmaz

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-07-2019

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 46 gün kaldı.

Sizin bebeğinize sağladığınız bağışıklık korumasının yanında, bebeğiniz de hafif enfeksiyonlara karşı kendi bağışıklık sistemini geliştirmeye başladı. Hamileliğiniz boyunca, bebeğinize solunum ve sindirim sistemiyle ilgili enfeksiyonlara karşı bağışıklık sağladığınız gibi kızamık vb genel viral enfeksiyonlara karşıda antikor koruması sağlamış olursunuz. Eğer bu antikorlar sisteminizde varsa, antikorlar plesanta yardımıyla sizin kan dolaşımınızdan bebeğin kan dolaşımına geçer.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

neseli84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
207
Benimde tüp bebek 6. Haftada bende kanama yaşadım. Muayene etti drum bir sıkıntı yoktu ama ilaçlara devam etmemi be yatak istirahatı önerdi. Sende kendini yorma dinlen ilçalarını zamanında al inşallah bir sıkıntı çıkmaz
İnşallah

Turkuazvesari

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.285
7. Haftada mide bulantısı koku hassasiyeti gilan yok. Kahverengi akıntı oldu bide. Düşük mu oluyo çok korkuyorum
7. Hafta daha çok erken. Benim bulantı 8-9. Haftada başlamıştı. Ayrıca herkesin farklı oluyor, hiç bulanmayan da var. Kahverengi akıntıyı takip edin, artarsa ya da kırmızıya dönerse doktoru arayın, size progesteron iğne ve dinlenme verecektir. Kolay gelsin korkmayın..

cezayirmeneksesi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
75
Çok şükür maşallah canm ya. Okurken gözlerim doldu bende aynısını yaşayacağım deyip canlandı gözüm de. Rabbim yardımcın olsun. 2 Oğluşun mu oldu ☺
Amin çok teşekkür ederim, bizler özel anneleriz, her şey istediğiniz gibi olsun ☺ iki tane kızım oldu

Yukarı Alt