2019'da ikiz annesi olacak anneler beni yalnız bırakmayın :)

_Gulnihal_

Küpü al dedin aldım, içine su koy demedin ki
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2018
11.999
37.650
Merhaba tekrardan ❤️❤️ ben Bebelac a geri döndüm. Similac yeşil yaptı kakalarini. Ama sma aldım o da güzel. Benim sütüm hala yok kizlar yardım edin ya nasıl gelecek bu süt. Bu memeler nasıl dolacak😭

_Gulnihal_

Küpü al dedin aldım, içine su koy demedin ki
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2018
11.999
37.650
Merhabw ben de ikiz bekliorum hayırlı uğurlu olsun herkese ve tebrik ediyorum ama zor bir süreç sanırım nefes zor alıyorum anki geceleri :KK43:(8 haftalıklardaha
Oo erken başlamışsıniz dua edin de mide bulantin olmasin

Cikssekil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2019
2.153
5.819
27
Merhaba tekrardan ❤️❤️ ben Bebelac a geri döndüm. Similac yeşil yaptı kakalarini. Ama sma aldım o da güzel. Benim sütüm hala yok kizlar yardım edin ya nasıl gelecek bu süt. Bu memeler nasıl dolacak😭
Dere otu dene canım ben çok faydasını gördüm 3 4 defa bir avuç kadar cigneyerek ye arkadan bolca şu ic

sincazli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2013
459
299
Kızlar merhaba. İkizlerimden biri gazlı biraz ve kalasını da zor yapıyor haliyle. Uykusunda sürekli zorluyomuş gibi sesler çıkarıyor ıkınma bağırma gibi şeyler yapıyo doktorumuz olabilir dedi ama ne bilim böyle bağırması normal olabilir mi sizin başınıza geldi mi böyle bi dırum ya da suydunuz mu giç

Chelzy

İkiz oğlan anası
Pro Üye
20 Ocak 2008
13.538
27.074
Kızlar merhaba. İkizlerimden biri gazlı biraz ve kalasını da zor yapıyor haliyle. Uykusunda sürekli zorluyomuş gibi sesler çıkarıyor ıkınma bağırma gibi şeyler yapıyo doktorumuz olabilir dedi ama ne bilim böyle bağırması normal olabilir mi sizin başınıza geldi mi böyle bi dırum ya da suydunuz mu giç

Benim bir tanesi hep inliyodu gaz sancisindan sanki ikinir gibi.Gazdan da uyuyamiyordu.Sicak press,masaj hep bunlari yapiyordum.Simdi biraz azaldi ama hala bitmis degil malesef 5.ayimiza giricez nerdeyse.Ozellikle geceleri.

sincazli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2013
459
299
Benim bir tanesi hep inliyodu gaz sancisindan sanki ikinir gibi.Gazdan da uyuyamiyordu.Sicak press,masaj hep bunlari yapiyordum.Simdi biraz azaldi ama hala bitmis degil malesef 5.ayimiza giricez nerdeyse.Ozellikle geceleri.
Atnen ya geceleri yapıyo özellikle ayılamıuoda uykusunda ıkınıyo. Bizim 5 e daha çok var ya

Chelzy

İkiz oğlan anası
Pro Üye
20 Ocak 2008
13.538
27.074
Atnen ya geceleri yapıyo özellikle ayılamıuoda uykusunda ıkınıyo. Bizim 5 e daha çok var ya

Damla kullaniyormusun? Biz 2 tane kullanarak fayda gorduk az cok.Ama benim oglumun gaz durumu cok fazlaydi.Soyle diyeyim.Gazli olan babasiyla koltukta ben diger koltuktaydim.Ard arda 3 4 tanr gaz sesi geldi.Ben esime cok ayip oluyor dedim.Megerse oglum yapiyormus😳😳😳 Koca insan gibi cikariyor gazi kulaklarima inanamadim.Cok sukur cikarabiliyor.Ilk 3 ay cikaramaz gunde 8 9 defa kaka yapardi ikinmaktan.

sincazli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2013
459
299
Damla kullaniyormusun? Biz 2 tane kullanarak fayda gorduk az cok.Ama benim oglumun gaz durumu cok fazlaydi.Soyle diyeyim.Gazli olan babasiyla koltukta ben diger koltuktaydim.Ard arda 3 4 tanr gaz sesi geldi.Ben esime cok ayip oluyor dedim.Megerse oglum yapiyormus😳😳😳 Koca insan gibi cikariyor gazi kulaklarima inanamadim.Cok sukur cikarabiliyor.Ilk 3 ay cikaramaz gunde 8 9 defa kaka yapardi ikinmaktan.
Nurse harveys bio gaia kullanıyorum bizimki kalayı birikitirip birden yapıyo gırtlağına kadar gündüzleri ıkınma pek yok da geve uyurken çok oluyo işte böyle böyle geçecek inşallah bakalım

Tuana 1892

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2018
626
1.263
38
Benim kizimda biriktiriyo ve baya cok yapiyo yaptigi zaman. 3 gune 1 yapiyo doktora soyledim ama normal dedi. Kizlar ikizlere tek basiniza mi bakiyosunuz yardimciniz varmi biz 2 aylik olduk hep yanimda birileri vardi. Simdi onlarda evlerine gitcek. Ben tek basima ustesinden gelebilirmiyim acaba sizde durumlar nasil

blanche_ea

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2014
3.927
6.908
30
Benim kizimda biriktiriyo ve baya cok yapiyo yaptigi zaman. 3 gune 1 yapiyo doktora soyledim ama normal dedi. Kizlar ikizlere tek basiniza mi bakiyosunuz yardimciniz varmi biz 2 aylik olduk hep yanimda birileri vardi. Simdi onlarda evlerine gitcek. Ben tek basima ustesinden gelebilirmiyim acaba sizde durumlar nasil
Ya zor valla, bende 2 tane yatili yardimci var :)

Cikssekil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2019
2.153
5.819
27
Canım mutlaka her mamadan sonra beslenmeden sonra gazını çıkarmasına yardımcı birşeyler yap günde 2 defa bir çay kaşığı mamasina zeytinyağı koy karnına sıcak havlu utuyle isit koy ben 3 aydır gaz sancisiyla ugrasiyrm doktor bunları tavsiye etti günde 2 3 defa kaka yaparsa rahat ediyor yoksa yirtiniyor

Cikssekil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2019
2.153
5.819
27
Ben denedim ve olmadı canım bebeğimin biri gazli ve kolik biri sakın onunla uğraşırken diğeriyle ilgilenemiyorsun çok zor coook mutlaka en azından biri olsun mesela şöyle örnek vereyim birini ayağımda birini dandisinde sallıyorum birşey lazım oluyor getirecek insan yok kötü yanı yanına yardımcı alma durumun varsa al

88lagertha88

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2019
226
155
Bebeklerinin beslenmesinde süt+mama devam eden arkadaşlar kaç gunluksunuz ve ne kadar mama veriyorsunuz. biz 52 günlük olduk emdikten sonra 60 mama veriyorum. gece bir öğün sagilmis anne sütü bir öğün mama veriyorum oda 90 cc lik. en son doktorum 60 geçme bir öğün anne sütü bir öğün mama ver dedi ama bebekler durmuyor aranıyorlardı arttırdım bende ve her emdiklerinde mama verdim. sizleri merak ettim fazla mi veriyorum acaba diye.