2019'da ikiz annesi olacak anneler beni yalnız bırakmayın :)

Chelzy

İkiz oğlan anası
Pro Üye
20 Ocak 2008
13.538
27.075
Valla yalniz bakanlara helal olsun.
Annemler yolda geliyor.Kv 'ye sen git ben annemler gelene kadar tek bakarim dedim.4 saattir oyalicam diye canim cikiyor.Alismisim bir yardim edene.

sincazli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2013
459
299
Bende yapamadım sütüm var normal düzeyde ama en başından beri illa mama istiyorlar üstüne. emdikleri için ne kadar süt alıyorlar kestiremiyorum, göğsün durumuna iyi emip emmedigine bakıp üstüne 45lik 60lik felan veriyorum fazla mi üstüne diye kafamı karıştıran bu. aç bırakmayacağım derken çok mu yediriyorum kız itiyor da oğlan ne versen ne kadar versen hupurdetiyor birde 😁😁😁
Benimde sütüm var a çok ama emdikten sonra aranıyolardı yine sağdığım sütlerden veriyodum ardındn bende emzirmeyi bıraktık memeti bitirmiyolar diye sağıp veriyorum artık 😞nereye kadar giderse

sincazli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2013
459
299
Ben doğuma 76 kilo ile girdim 2 hafta sonra 63 e indim anca şimdi yine 66 oldum tatlı hamurişi çok tüketiyorum sütümü de sağıyorum gğnde 7 ya da 8 kez şimdi sorum şu diyetisyene gitmeyi düşünüyorum sizce diyete başlasam sütüm azalır mı diyorum ki kendim bi diyet uygulayayım nasılsa sağıyorum anlarım azalıp azalmadığını olur mu sizce? Kilolu olmak psikolojimi bozuyor eski kilom 55 bu arada.ne dersiniz siz verebildinis mi kilolarınızı

Cikssekil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2019
2.153
5.819
27
Ben doğuma 76 kilo ile girdim 2 hafta sonra 63 e indim anca şimdi yine 66 oldum tatlı hamurişi çok tüketiyorum sütümü de sağıyorum gğnde 7 ya da 8 kez şimdi sorum şu diyetisyene gitmeyi düşünüyorum sizce diyete başlasam sütüm azalır mı diyorum ki kendim bi diyet uygulayayım nasılsa sağıyorum anlarım azalıp azalmadığını olur mu sizce? Kilolu olmak psikolojimi bozuyor eski kilom 55 bu arada.ne dersiniz siz verebildinis mi kilolarınızı
Azalacagini sanmıyorum süt az yada cok.yemekle alakali değil yediğin şeylerle alakalı süt yapan yiyceklerle diyet yapabilirsin bence

_Gulnihal_

Küpü al dedin aldım, içine su koy demedin ki
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2018
11.999
37.650
Liptonun sallama rezene var dogusun da sallama anne cayi büyük marketler de var ben calistigim yerin koparatifnde buldum denedim baya ise yaradı
Doğuşun anne çayını bulamadim migrosta ama rezeneyi aldım inşaallah ise yarar

Mlk245

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2020
502
636
Merhabalar.
Allah nasip ederse ben 2019 ikiz annesi olacağım.
Varsa benim gibi 2019 da ikizlerini dünyaya getirecek olan annelerle beraber olmak istiyorum burada.
Hayatımda ilk defa olduğu için bir çok yaşanmışlığa ortak hayata ihtiyacım var.
Biz ikiz olduğunu 7. haftada öğrendik.
Bugün kontrolden geldik.
İkisi de 9+4 olmuşlar aynı gidiyorlar ve çift yumurta ikizlerim..
Sizlerle de her günü her şikayeti her duyguyu paylaşmak istiyorum anneler..
Eki Görüntüle 2175570 Eki Görüntüle 2175571 :nazar::nazar:
Bende ikizlerime hamileyim daha 1 aylığız ama olsun büyüyorlar☺☺☺

jessmike

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2013
323
239
Bizimkiler 3,5 aylık oldu kızlar, biraz düzene girdi uykuları.. bizde de bir yatılı yardımcı birde gündüz gidip gelen bayan var onun dışında babanne gelip gidiyor gece de bazen kalıyor o yoksa dede kalıyor haftasonu annem gelip gidiyor ancak yetişiyoruz..ikizler birde 3 yaşında kızım var evde en az 3 kişi olmadan olmuyor☺️

sincazli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2013
459
299
Bizimkiler 3,5 aylık oldu kızlar, biraz düzene girdi uykuları.. bizde de bir yatılı yardımcı birde gündüz gidip gelen bayan var onun dışında babanne gelip gidiyor gece de bazen kalıyor o yoksa dede kalıyor haftasonu annem gelip gidiyor ancak yetişiyoruz..ikizler birde 3 yaşında kızım var evde en az 3 kişi olmadan olmuyor☺
Ben bi yardımcı bulabildim sonunda da sağlığım düzeldi eşim pek işgilenme bebeklerle gelen kadınla birlikte bakıyoruZ bebeklere yardımcısı olmayanın allah yardımcısı olsun çok zor

UcanKelebek-25

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2020
31
14
29
Günaydın herkese aranızda yeniyim Rabbim herkesin bebeğini sağlıklı kucağına almayı nasip etsin adete 4 gün varken kanda tesadüf eseri betahcgnin 131,3 çıktığını öğrendim bugünle birlikte 2 gün oldu günüm geçeli ve 3 gündürde acayip sabahları midem bulanıyor kafamı karıştıran çoğul gebelik mi acaba ve benim üç çocuğum var ama hiç birinde böyle olmamıştım cevap yazarsanız çok sevinirim:olamaz: