2019'da ikiz annesi olacak anneler beni yalnız bırakmayın :)

_Gulnihal_

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2018
2.620
4.120
Doktor kacıncı haftaya gün verdi sizlere Benim şuan 34 oldu 36 da alalım diyor Beklerse 38 i görmek istiyorum dedim Okadar beklemeyelim diyor Neden anlamadım
Belki kilo ve diger durumlar bakimindan iyi durumdadir bebisler. Rabbim yardımcınız olsun Insaallah :)

Homongolosus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2016
282
83
Doktor kacıncı haftaya gün verdi sizlere Benim şuan 34 oldu 36 da alalım diyor Beklerse 38 i görmek istiyorum dedim Okadar beklemeyelim diyor Neden anlamadım
Benim eski doktorum 37 diyordu ikizlerde yenisi 38 i bulsan iyi olur dedi ama bebeklerin biri asagida oldugu icin bulamayabilirsin dedi gittigi yere kadar artik

Umudum tukenmisken

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2019
37
69
Inşallah sağlıkla sıkıntısız bir şekilde evinize de götüreceksiniz .az kaldi .Allah meleklerinizi korusun onlari size bagislasin saglikli uzun ömürler nasip.etsin 🙏
Amin inşallah çok teşekkür ederim

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-09-2019

Hamileliğimin 40. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 4 gün kaldı.

Önümüzdeki üç gün içinde bebeğinizin göğüs kafesi daha belirgin hale gelecektir. Hem erkek hem kız bebeklerin göğüsleri annelerinden gelen östrojen sebebiyle çıkıntılı olabilir. Hamileliğin bu aşamasında rahim tarafından gelen bir tekme, kucağınızdaki bir kitabı yere düşürebilir. Hamile kadınların %10 unda su gelmesi vakkası yaşanır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3350 gr. - Yaklaşık boyu : 51.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Umudum tukenmisken

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2019
37
69
Peki neden oluyormus ki hicbir sey yokken erken dogum.Ben de korkuyorum erkenden gelicekler diye.Saglikla cikarsiniz insallah hepberaber 🙏🙏
Valla noldugunu anlamadım ben aniden sancı gelince .doktorumda bulamadı hicbisey.doğumdan bi hafta önce kontrolum vardı herşey çok normal 37ye kadar beklicez aksi bi durum olmazsa demisti

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-09-2019

Hamileliğimin 40. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 4 gün kaldı.

Önümüzdeki üç gün içinde bebeğinizin göğüs kafesi daha belirgin hale gelecektir. Hem erkek hem kız bebeklerin göğüsleri annelerinden gelen östrojen sebebiyle çıkıntılı olabilir. Hamileliğin bu aşamasında rahim tarafından gelen bir tekme, kucağınızdaki bir kitabı yere düşürebilir. Hamile kadınların %10 unda su gelmesi vakkası yaşanır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3350 gr. - Yaklaşık boyu : 51.2 cm. (Baştan Topuğa)

blanche_ea

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2014
3.861
6.788
Bebekler buyudukce ve yerleri daraldikca cesitli riskler artiyor; bu nedenle diyordur. Ayagi, bacagi sıkışıyor; kordon dolanması, doğum sırasında daha büyük oldukları için çeşitli başka riskler...

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 03-10-2019

Hamileliğimin 38. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 14 gün kaldı.

Bebeğinizin gelişiminin bu noktasında ortalama bebek ağırlığı yaklaşık 2,900 gr. ve boyu ortalama 35 cm civarındadır. Derin nefes alma ve gevşeme egzersizleri kasılma ağrılarının hafiflemesinde size yardımcı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2950 gr. - Yaklaşık boyu : 49.8 cm. (Baştan Topuğa)

blanche_ea

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2014
3.861
6.788
Kızlar reflü problemi çeken var mı? Beni mahvetti 2 gündür ne yesem ağzımda...

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 03-10-2019

Hamileliğimin 38. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 14 gün kaldı.

Bebeğinizin gelişiminin bu noktasında ortalama bebek ağırlığı yaklaşık 2,900 gr. ve boyu ortalama 35 cm civarındadır. Derin nefes alma ve gevşeme egzersizleri kasılma ağrılarının hafiflemesinde size yardımcı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2950 gr. - Yaklaşık boyu : 49.8 cm. (Baştan Topuğa)

Yukarı Alt