2019'da ikiz annesi olacak anneler beni yalnız bırakmayın :)

blanche_ea

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2014
3.859
6.783
Benimkiler maşallah pek hareketli, ben de aşırı büyüdüm bir 4 hafta daha dayanabilmeyi umuyorum...

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 03-10-2019

Hamileliğimin 38. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 16 gün kaldı.

Bir haffta içinde bebeğinizin ayaklarının uzunluğu, az bir miktarda uyluğundan daha uzun olacaktır. Kendi uyluğunuza baktığınızda ayaklarınızdan ne kadar büyük olduğunu görebilirsiniz. Bu değişik oranlar doğumdan sonra değişecektir. Artan pelvik baskı doğumun erken belirtilerinden bir diğeridir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2950 gr. - Yaklaşık boyu : 49.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Morasigi

🙏🤰🙏💕🎈👶👶
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2018
4.198
6.878
Iyi bayramlar kizlar epey bi giremedim malum ikiz bakimi cok zor doguranlar anlar😊 sakin kolay bebislerde degiller hani🙈 cok gazimz var hala btmedi. Bir kizim tam bir kolik bebek cok zor😑Kendime vakt kalmiyo buralara hic giremiyorm😁 saglklari iyi cok sukur 2 aylik oldu kuzularim da bugub bayram gezmesi yaptik bana eziyet olsa da😁🙏😍❤

Yadoyal

İkiz gebe
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2019
75
50
Dün akşam ayaklarım şişti biranda sag ayagım ozellıkle yurumekte zorlanıyorum Bu durumu yasayan varmı ne yapmalıyım

blanche_ea

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2014
3.859
6.783
Dün akşam ayaklarım şişti biranda sag ayagım ozellıkle yurumekte zorlanıyorum Bu durumu yasayan varmı ne yapmalıyım
Cok ayakta kaldin mi? Benim de sismisti, birkac gun uzatinca, fazla ayakta kalmayinca gecti.

Bir haffta içinde bebeğinizin ayaklarının uzunluğu, az bir miktarda uyluğundan daha uzun olacaktır. Kendi uyluğunuza baktığınızda ayaklarınızdan ne kadar büyük olduğunu görebilirsiniz. Bu değişik oranlar doğumdan sonra değişecektir. Artan pelvik baskı doğumun erken belirtilerinden bir diğeridir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2950 gr. - Yaklaşık boyu : 49.8 cm. (Baştan Topuğa)

blanche_ea

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2014
3.859
6.783
Bu arada herkese iyi bayramlar anneler ve anne adaylari :)

Yukarı Alt