2019'da ikiz annesi olacak anneler beni yalnız bırakmayın :)

_Gulnihal_

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2018
2.649
4.216
Amin canim insallah 🙏🙏 emzirme konusunda da illaki bilgi verirler,doktorlari,ekibi,yogun bakim unitesi iyi bir hastane sectim diye dusunuyorum,oyle diyorlar yani umarim yardimci olurlar.
Olurlar. Hic orasini dusunmeyin. Hemsireler iyi yardimci oluyor yürütüyorlar emzirme konusunda bebegi alip size gösteriyorlar nasil tutup emsireceginizi. Onemli olan bebisin agzina alabilmesi o ilk an cok sapsik oluyorlar 😍 Hepsi olur gider Allahin izniyle.

_Gulnihal_

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2018
2.649
4.216
Ben 4 takım hastane cıkısı almıştım hepside birbirinden farklı :)
Ay ben 2 tane alacagim cok pahalanmis bu hastane çıkışları. Onceden de bolca var zaten idare edecegiz artik inşaallah. Cevabiniz icin teşekkür ederim

Dykdyk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2016
2.520
2.359
Ay ben 2 tane alacagim cok pahalanmis bu hastane çıkışları. Onceden de bolca var zaten idare edecegiz artik inşaallah. Cevabiniz icin teşekkür ederim
Önceden de varsa idare edersin sana tavsiyem battaniye cok kullanılıyor ve kirleniyor en az 4 tane olsun. Birde istanbulda yaşıyorsan eğer eminönü havuzluhandan alışverişini yapabilirsin ben oradan aldım herşeyi

blanche_ea

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2014
3.862
6.789
Selam kizlar, 36+5’i de bugun bitirdim cok sukur... Gayet iyiyim hala benimkilerin daha gelecegi yok gibi, ama biraz karnim buyuklukten catladi artik... herkesler iyi insallah?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 03-10-2019

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 10 gün kaldı.

Doğumda hala lanugo (geçici tüyler) kalmış ise bunlar bebeğin omuzları, alın ve boynu üzerinde bulunur. Bir çok kadın gerçek doğum kasılmalarını, birikme, yükselme, kırılma ve düşme şeklinde dalgalar olarak tanımlar. Yürüyüş doğumu destelemek konusunda yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

ozlemin83

Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2018
17
15
Evet apayni olmasi gereksiz olacak. Sadece karar vermem lazim hangisini giydirecegim diye :) cantami hazırlasam iyi olacak 😨
Evet hazırla söz konusu ikiz olunca ne zaman gelecekleri belli olmuyor bende ilk heves ettim yeni alım baktım tanesi 150 den başlıyor herşeyi 2 ile çarpınca masraf çok oluyor onun yerine başka eksiklerini aldim

_Gulnihal_

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2018
2.649
4.216
Evet hazırla söz konusu ikiz olunca ne zaman gelecekleri belli olmuyor bende ilk heves ettim yeni alım baktım tanesi 150 den başlıyor herşeyi 2 ile çarpınca masraf çok oluyor onun yerine başka eksiklerini aldim
Evet 150 leri gorunce ben de korktum.. en ucuz ve guzel olanindan almaya calisacagim..

Yukarı Alt