• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

2019'un Enn Güzel Anneleri ❤️

bi prenses annesi

🤰bşlngc(84)kg🤰32+1 hafta güncel(91.5)kg
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2018
18.873
44.336

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-07-2020

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 49 gün kaldı.

Hamileliğinizin bu haftası biterken bebeğinizin başının çevresi yaklaşık 9,5mm arttı. Bunun sebebi bebeğinizin beynindeki hızlı büyümedir. Eğer ödem ve şişlik probleminiz varsa 3. trimesterdan itibaren yüzüğünüzü çıkarabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

bi prenses annesi

Kayıtlı Üye
1 Haziran 2018
18.873
44.336
Bana da yarına sezeryan dedi doktor, bebek kanala girmiyor kafası aşağıda ama sağ da çarpraz duruyor, oraya sıkışmış suni sancı da işe yaramaz dedi. Sadece acı çekermişim o kadar bekledim ama normal doğuramamak üzüyor.
Hayırlısı olsun canım sağlıkla dünyaya gelsin ikiniz de sağlıklı olun da insAllah gerisi önemli değil nasip böyle demek ki 🤲😍

Hamileliğinizin bu haftası biterken bebeğinizin başının çevresi yaklaşık 9,5mm arttı. Bunun sebebi bebeğinizin beynindeki hızlı büyümedir. Eğer ödem ve şişlik probleminiz varsa 3. trimesterdan itibaren yüzüğünüzü çıkarabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

Sabirla bekliyordu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2018
2.114
3.737
Bana da yarına sezeryan dedi doktor, bebek kanala girmiyor kafası aşağıda ama sağ da çarpraz duruyor, oraya sıkışmış suni sancı da işe yaramaz dedi. Sadece acı çekermişim o kadar bekledim ama normal doğuramamak üzüyor.
Canim hadi gozun aydin bebisini saglicakla al kucagina :) niye canini sikiyoshn ya yeterki saglikli olsun normal dogumda cok kolay bisi degil alttan dikisler falan iyi tarafaini dusun inan sende yarin yazcaksin cokda korkulcak bisi yokmus diye bak gor cok panik yaparsan sakinlestirici vuruyilar zaten icini ferah tut

bi prenses annesi

Kayıtlı Üye
1 Haziran 2018
18.873
44.336

Seymaaao

Umutlu ol...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2018
2.850
6.698
Hayırlısı olsun canım sağlıkla dünyaya gelsin ikiniz de sağlıklı olun da insAllah gerisi önemli değil nasip böyle demek ki 🤲😍
İnşallah🤲🏻🥺
Canim hadi gozun aydin bebisini saglicakla al kucagina :) niye canini sikiyoshn ya yeterki saglikli olsun normal dogumda cok kolay bisi degil alttan dikisler falan iyi tarafaini dusun inan sende yarin yazcaksin cokda korkulcak bisi yokmus diye bak gor cok panik yaparsan sakinlestirici vuruyilar zaten icini ferah tut
Umarım öyle derim. Size güzel mesaj atmayı diliyorum. 🥺
insAllah cnm

Cok aşırı silik ya da ben hayalet görüyorum 😄🤦‍♀️yarın kan versem sizce belli olmaz mi ya 29 agustos 11:30 da vuruldum igneyi
1 gün daha bekle kesin çıkar bence.

bi prenses annesi

Kayıtlı Üye
1 Haziran 2018
18.873
44.336

Yukarı Alt