2019'un Enn Güzel Anneleri ❤️

Kutsal Tiramisu

Güneş
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2018
3.948
10.640
Birde doğum yapacak kızlar Depend alın külot gibi giyin ped falan uğraşmayın ben kendimi bezletmedim Depend aldım çıkarırkende yandan yırt at çöpe miss üstüne külot giymeye gerekte yok
Aynenn alıcam ondan 👍🏻🙈

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-10-2019

Hamileliğimin 38. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 20 gün kaldı.

Bebeğinizin bağırsaklarında önemli miktarda mekonyum denilen ilk dışkı birikti. Koyu yeşil renkteki mekonyum içinde, bebeğin karaciğeri, pankreası ve safra kesesinin ürettiği artıklar bulunur. Bebeğinizin boyu yaklaşık 34-36 cm. civarında ve ağırlığı yaklaşık 2600-3000 gr. aralığında. Genişleme ve açılmayı takip etmek için vajinal muayene mutlaka yapılmaldır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2950 gr. - Yaklaşık boyu : 49.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

bi prenses annesi

9.takımb(1.59)B(100)G(79.4)i.h(75)H(70)
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2018
13.345
29.928

Seymaaao

Umutlu ol...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2018
2.820
6.631
Hayırlısı olsun canım sağlıkla dünyaya gelsin ikiniz de sağlıklı olun da insAllah gerisi önemli değil nasip böyle demek ki 🤲😍
İnşallah🤲🏻🥺
Canim hadi gozun aydin bebisini saglicakla al kucagina :) niye canini sikiyoshn ya yeterki saglikli olsun normal dogumda cok kolay bisi degil alttan dikisler falan iyi tarafaini dusun inan sende yarin yazcaksin cokda korkulcak bisi yokmus diye bak gor cok panik yaparsan sakinlestirici vuruyilar zaten icini ferah tut
Umarım öyle derim. Size güzel mesaj atmayı diliyorum. 🥺
insAllah cnm

Cok aşırı silik ya da ben hayalet görüyorum 😄🤦‍♀️yarın kan versem sizce belli olmaz mi ya 29 agustos 11:30 da vuruldum igneyi
1 gün daha bekle kesin çıkar bence.

AnGrYY

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2012
379
1.025
Bana da yarına sezeryan dedi doktor, bebek kanala girmiyor kafası aşağıda ama sağ da çarpraz duruyor, oraya sıkışmış suni sancı da işe yaramaz dedi. Sadece acı çekermişim o kadar bekledim ama normal doğuramamak üzüyor.
Canım bnm Allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin hiç üzülme ve korkma inan o kdr güzel geçicekki hem sonunda yavruna kavuşucaksın yarın annesii merakla haberlerini bekliyorum 🥰🥰

Nan85

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2014
1.754
2.497
Bana da yarına sezeryan dedi doktor, bebek kanala girmiyor kafası aşağıda ama sağ da çarpraz duruyor, oraya sıkışmış suni sancı da işe yaramaz dedi. Sadece acı çekermişim o kadar bekledim ama normal doğuramamak üzüyor.
Bende yarın sezeryan olacağım hadi hayırlısı ikimiz icin

Cherrygum

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2018
1.402
2.514
Depend hem külodunu hem de pedini aldım. Valizde duruyor. Sonda acıtır diye düşündüğümden dedim ne bileyim? Hiç taktırmadım ki. İyi oluyorsa taksınlar madem

Ohh en güzeli yanında brii olup sana baktıktan sonra çabuk toparlanırsın merak etme. Benim 14. Haftamda hepsi geçmişti. Senin de geçer o zamana merak etme
Bugun geldim annemin yanına havası bile iyi geldi şimdiden bu arada yarın ameliyatını olacakmışsın gözün aydın inşallah bebeğini kucagina alırsın bi an önce bizede yaz 🌼
Yok canım dün yaptım ama çok çok silik gölge gibi vardı eşim de kızdı beklerim artık dr dediği tarihi 15 Eylül de yap demişti var 14 Eylül zaten
Canım inşallah pozitif görürsün bugun ayın 11i değilim ben mi karıştırdım günleri 😂

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 22-04-2020

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 212 gün kaldı.

Bebeğinizin göz kapakları iyice gelişti, ayrıca bebeğinizin dili tamamen şeklini aldı. Bebeğinizin ayak parmakları artık perdesiz ve daha uzun görünüyor. İlk defa bebeğinizin uzuvları bilinçli olarak hareket yeteneğine kavuştu. Baş ağrılarınız için sıcak yada soğuk kompres yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt