2019'un Enn Güzel Anneleri ❤️

bi prenses annesi

9.takımb(1.59)B(100)G(79.4)i.h(75)H(70)
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2018
13.345
29.928
Bugun geldim annemin yanına havası bile iyi geldi şimdiden bu arada yarın ameliyatını olacakmışsın gözün aydın inşallah bebeğini kucagina alırsın bi an önce bizede yaz 🌼

Canım inşallah pozitif görürsün bugun ayın 11i değilim ben mi karıştırdım günleri 😂
insAllah canım evet karstrdn snrm cnm
OLur herhalde canim o dollenmeyese bagli tabi ben12. Gun ogrendim kanla 11. Gun idrarda cok silik
Hadi insAllah bklm yarin vereyim diorim bende sağlık ocağında

Kutsal Alerji

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2018
3.789
6.491
Bana da yarına sezeryan dedi doktor, bebek kanala girmiyor kafası aşağıda ama sağ da çarpraz duruyor, oraya sıkışmış suni sancı da işe yaramaz dedi. Sadece acı çekermişim o kadar bekledim ama normal doğuramamak üzüyor.
N Nan85 ikiniz de sağlıkla doğurun inşallah kızlar. Yarın güzel haberlerinizi bekliyoruz. Saatleriniz belli mı?

Bende yarın sezeryan olacağım hadi hayırlısı ikimiz icin
insAllah canım evet karstrdn snrm cnm

Hadi insAllah bklm yarin vereyim diorim bende sağlık ocağında
Canım testi atsana bi bize. Vardır inşallah tutmuştur.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-11-2019

Hamileliğimin 35. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 39 gün kaldı.

Bebeğiniz doğum başlamadan önce aşşağıya doğru inebilir, ancak bu her bebek için geçerli değildir. Eğer bebek aşağıya doğru inerse, oturduğunuzda kucağızda bir boşluk, nefes alıp vermede bir kolaylık, fazla mide kapasitesi (yük aşağıya kaydığı için), fazla kasık ağrısı, sık idarara çıkma, hatta sık idrar kaçırma hissetmeye başlarsınız. Doğum öncesi ziyaretlerinizde doktorunuz bebeğinizin kasıklarınıza doğru inip inmediğini kontrol edecektir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2490 gr. - Yaklaşık boyu : 46.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Kutsal Alerji

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2018
3.789
6.491
Hamileliği hiç sevmedim bir sürü stres sıkıntı yaşadım bulantılar düşük tehlikesi ayak ödemleri ilk bebeğimi kaybettiğimden belki de korkum endişem çok fazlaydı diken üstündeydim hep
Kolay Bi doğum değildi benimkide zordu da diyemem candan can ayrılıyo elbette ağrı sızı olacaktı olmalıydı
Nisanın ilk ağlamasını duyduğum zamanı ilk kez gördüğüm anı unutamıyorum çok başka bambaşka etlerimi santim santim kesseler yine gıkım çıkmazdı
Rabbim nasip etti sağlıkla kavuştum ya çok şükür bin şükür canım 🙏
Allahım sizede yavruşlarınıza kavuşmayı nasip etsin kuzum ❤
Bugün düşündüm de her şeye rağmen hamilelik de güzel. Bebişler büyüyecek hep bizimle kalacaklar inşallah. Ama bu süreç kaç kere yaşanır ki. Benim de kolay geçmedi aslında. Ense kalınlığı sonrası hep diken üstündeydik. Çok şükür bu zamana kadar geldik. Ama yine de çok güzel bi süreç. Her hareket ettiğinde dokunuyorum , izliyorum. İnanılmaz bi şey. Rabbim kimseyi bunları yaşamaktan mahrum etmesin.
Göreceğim ilk anı sabırsızlıkla bekliyorum. Neler hissedeceğimi çok merak ediyorum. Rabbim sağlıkla sonuçlandırsın inşallah

Bebeğiniz doğum başlamadan önce aşşağıya doğru inebilir, ancak bu her bebek için geçerli değildir. Eğer bebek aşağıya doğru inerse, oturduğunuzda kucağızda bir boşluk, nefes alıp vermede bir kolaylık, fazla mide kapasitesi (yük aşağıya kaydığı için), fazla kasık ağrısı, sık idarara çıkma, hatta sık idrar kaçırma hissetmeye başlarsınız. Doğum öncesi ziyaretlerinizde doktorunuz bebeğinizin kasıklarınıza doğru inip inmediğini kontrol edecektir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2490 gr. - Yaklaşık boyu : 46.2 cm. (Baştan Topuğa)

Kutsal Alerji

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2018
3.789
6.491

Kutsal Alerji

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2018
3.789
6.491
Kazan Dibi Kazan Dibi bacım nerelerdesin. Sen ne zaman doğuracan. Seni bekliyom ben. Arkandan gelicem 😃

bi prenses annesi

Kayıtlı Üye
1 Haziran 2018
13.345
29.928
N Nan85 ikiniz de sağlıkla doğurun inşallah kızlar. Yarın güzel haberlerinizi bekliyoruz. Saatleriniz belli mı?

Canım testi atsana bi bize. Vardır inşallah tutmuştur.
kız testi cope attim vala bugun gelip gidip deli gibi bakıyorum diye fotosu da yok 🙄🤦‍♀️

bi prenses annesi

Kayıtlı Üye
1 Haziran 2018
13.345
29.928
Yarın sabah sağlık ocağına gidicem insAllah vericem kan negatifse de sakin sakin batı beklicem artık napim adet olunca 3. Günü gel dedi doktor

Yukarı Alt