• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

2019'un Enn Güzel Anneleri ❤️

AnGrYY

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2012
526
1.183
Bana da yarına sezeryan dedi doktor, bebek kanala girmiyor kafası aşağıda ama sağ da çarpraz duruyor, oraya sıkışmış suni sancı da işe yaramaz dedi. Sadece acı çekermişim o kadar bekledim ama normal doğuramamak üzüyor.
Canım bnm Allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin hiç üzülme ve korkma inan o kdr güzel geçicekki hem sonunda yavruna kavuşucaksın yarın annesii merakla haberlerini bekliyorum 🥰🥰

Nan85

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2014
2.121
2.837
Bana da yarına sezeryan dedi doktor, bebek kanala girmiyor kafası aşağıda ama sağ da çarpraz duruyor, oraya sıkışmış suni sancı da işe yaramaz dedi. Sadece acı çekermişim o kadar bekledim ama normal doğuramamak üzüyor.
Bende yarın sezeryan olacağım hadi hayırlısı ikimiz icin

Cherrygum

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2018
3.811
8.686
Depend hem külodunu hem de pedini aldım. Valizde duruyor. Sonda acıtır diye düşündüğümden dedim ne bileyim? Hiç taktırmadım ki. İyi oluyorsa taksınlar madem

Ohh en güzeli yanında brii olup sana baktıktan sonra çabuk toparlanırsın merak etme. Benim 14. Haftamda hepsi geçmişti. Senin de geçer o zamana merak etme
Bugun geldim annemin yanına havası bile iyi geldi şimdiden bu arada yarın ameliyatını olacakmışsın gözün aydın inşallah bebeğini kucagina alırsın bi an önce bizede yaz 🌼
Yok canım dün yaptım ama çok çok silik gölge gibi vardı eşim de kızdı beklerim artık dr dediği tarihi 15 Eylül de yap demişti var 14 Eylül zaten
Canım inşallah pozitif görürsün bugun ayın 11i değilim ben mi karıştırdım günleri 😂

bi prenses annesi

🤰bşlngc(84)kg🤰32+1 hafta güncel(91.5)kg
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2018
18.873
44.336
Bugun geldim annemin yanına havası bile iyi geldi şimdiden bu arada yarın ameliyatını olacakmışsın gözün aydın inşallah bebeğini kucagina alırsın bi an önce bizede yaz 🌼

Canım inşallah pozitif görürsün bugun ayın 11i değilim ben mi karıştırdım günleri 😂
insAllah canım evet karstrdn snrm cnm
OLur herhalde canim o dollenmeyese bagli tabi ben12. Gun ogrendim kanla 11. Gun idrarda cok silik
Hadi insAllah bklm yarin vereyim diorim bende sağlık ocağında

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-07-2020

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 49 gün kaldı.

Hamileliğinizin bu haftası biterken bebeğinizin başının çevresi yaklaşık 9,5mm arttı. Bunun sebebi bebeğinizin beynindeki hızlı büyümedir. Eğer ödem ve şişlik probleminiz varsa 3. trimesterdan itibaren yüzüğünüzü çıkarabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Kutsal Alerji

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2018
3.870
6.624
N Nan85 ikiniz de sağlıkla doğurun inşallah kızlar. Yarın güzel haberlerinizi bekliyoruz. Saatleriniz belli mı?

Bende yarın sezeryan olacağım hadi hayırlısı ikimiz icin
insAllah canım evet karstrdn snrm cnm

Hadi insAllah bklm yarin vereyim diorim bende sağlık ocağında
Canım testi atsana bi bize. Vardır inşallah tutmuştur.

Kutsal Alerji

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2018
3.870
6.624
Hamileliği hiç sevmedim bir sürü stres sıkıntı yaşadım bulantılar düşük tehlikesi ayak ödemleri ilk bebeğimi kaybettiğimden belki de korkum endişem çok fazlaydı diken üstündeydim hep
Kolay Bi doğum değildi benimkide zordu da diyemem candan can ayrılıyo elbette ağrı sızı olacaktı olmalıydı
Nisanın ilk ağlamasını duyduğum zamanı ilk kez gördüğüm anı unutamıyorum çok başka bambaşka etlerimi santim santim kesseler yine gıkım çıkmazdı
Rabbim nasip etti sağlıkla kavuştum ya çok şükür bin şükür canım 🙏
Allahım sizede yavruşlarınıza kavuşmayı nasip etsin kuzum ❤
Bugün düşündüm de her şeye rağmen hamilelik de güzel. Bebişler büyüyecek hep bizimle kalacaklar inşallah. Ama bu süreç kaç kere yaşanır ki. Benim de kolay geçmedi aslında. Ense kalınlığı sonrası hep diken üstündeydik. Çok şükür bu zamana kadar geldik. Ama yine de çok güzel bi süreç. Her hareket ettiğinde dokunuyorum , izliyorum. İnanılmaz bi şey. Rabbim kimseyi bunları yaşamaktan mahrum etmesin.
Göreceğim ilk anı sabırsızlıkla bekliyorum. Neler hissedeceğimi çok merak ediyorum. Rabbim sağlıkla sonuçlandırsın inşallah

Yukarı Alt