• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Loriklorik

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2018
11.696
17.617
Pijamaysa iyi recep ivedik ne diyodu burasi kilotlu çorap kokmuş kimse giymesin ona gore :KK70: :KK70: :KK70:
Yaniiiiqq kilotlu corap kokuyor burasi🤣🤣😂😂fonda lebbiihhh vele diştiri vele diş sevdiştiriii dil esvaye eyni huurraaaa huuurrraa huurraaaaaa 😂😂😂

icecreamm

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2014
5.242
6.907

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-08-2020

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 90 gün kaldı.

Bebeğinizin kas elastikiyeti yavaş yavaş gelişmektedir. Ve bu gelişme bebeğinizin kavrama gücüne yansımaktadır. Bebeğiniz geliştikce ve kuvvetlendikce daha aktif hale gelecek ve bu aktiflik veya hareketlilik bazen sizi uykunuzdan uyandıracak kadar şiddetlenecektir. Bebeğinizin boyu ortalama 25 cm. ve bebeğinizin ağırlığı ortalama 1 kg. civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Nana Ana

ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2019
10.420
18.514
Gözleri degisik oluyor nasıl anlatsam acaba, nemli gözler(grip olursun gözler yaşlı gibi olur o sekilde) ve göz kenarlari asagiya düsmüs yüz solgun oluyor diyebilirim. Ben ordan anladım ama herkeste anlayamiyorum tabii onun ki çok anlasilirdi.
Herkes bunu okuyunca bir aynaya bakmıstır kesin😂😂

icecreamm

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2014
5.242
6.907
Yaniiiiqq kilotlu corap kokuyor burasi🤣🤣😂😂fonda lebbiihhh vele diştiri vele diş sevdiştiriii dil esvaye eyni huurraaaa huuurrraa huurraaaaaa 😂😂😂
Kız sen ne deluuussuuuunnn😅😅😅

Bebeğinizin kas elastikiyeti yavaş yavaş gelişmektedir. Ve bu gelişme bebeğinizin kavrama gücüne yansımaktadır. Bebeğiniz geliştikce ve kuvvetlendikce daha aktif hale gelecek ve bu aktiflik veya hareketlilik bazen sizi uykunuzdan uyandıracak kadar şiddetlenecektir. Bebeğinizin boyu ortalama 25 cm. ve bebeğinizin ağırlığı ortalama 1 kg. civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

icecreamm

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2014
5.242
6.907

Eslem91

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2019
4.217
9.264
Daha yeni denemeye karat verdim bu cuma kontrole gidicem gunumde gecti ama umursamiyorum artik acikcasi😂😂😂gene husran artik eczaneden test almaya utanir oldum okadar yani artik sen denedin mi
Kaç gün geçti kuzum belki beklemediğin anda gelmiştir cnm inşallah öyledir 2 klomen+çatlatma ignesi 1 aşılama oldu cnm önümüzdeki ay tüp bebeğe başlıcam

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı Alt