Benimdemelegimolsa

Her nasip vaktine esirdir..­čîÁ
├ťZG├ťN
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
25 Temmuz 2016
338
351
20190911_225603.jpg

K─▒zlar catlatma i─čnemin 11. g├╝n├╝ndeyim asilamanin 9. G├╝n├╝. dayanamadm kan testi yapt─▒m.. Sonu├ž bu.. Y├╝kselir mi sizce?

deva2

Pop├╝ler ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
21 Ekim 2013
1.103
331
Ka├ž g├╝n ge├žti kuzum belki beklemedi─čin anda gelmi┼čtir cnm in┼čallah ├Âyledir 2 klomen+├žatlatma ignesi 1 a┼č─▒lama oldu cnm ├Ân├╝m├╝zdeki ay t├╝p bebe─če ba┼čl─▒cam
2 gun suan canim insallah hayirlisi olsun senin icinde isteyen herkes icinde

Liveyourlife

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
10 Ekim 2016
108
109
Benim ├Ânceki adetimden 50 g├╝n ge├žti can─▒m ge├žen hafta sal─▒ kan verdim negatifti tarlusal i├žtim 5 g├╝n oldu hala olmad─▒m bug├╝n sa─čl─▒k ocag─▒nda tekrar kan verdim bakal─▒m ­čĄö
Hadinbakalim hayirlisi. Guzel hayirli haberler verirsin yarin bize in┼čallah ­čśŹ­čśŹ­čśŹ

Fatma KTL

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
25 May─▒s 2019
4.203
6.427

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 28-04-2020

Hamileli─čimin 9. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 219 g├╝n kald─▒.

Bebe─činizin optik sinirleri ve g├Âz kapaklar─▒ geli┼čiyor ve ┼čekillenmeye devam ediyor. ├ľn├╝m├╝zdeki iki g├╝n i├žinde bebe─činizin temel v├╝cut oranlar─▒ de─či┼čecektir. Bebe─činizin bedeni uzayacak ve d├╝zle┼čecektir. Bebe─činizin kar─▒n bo┼člu─ču hen├╝z k├╝├ž├╝k oldu─ču ve i├žinde h─▒zla b├╝y├╝yen karaci─čer gibi bir organ bulundu─ču i├žin bebe─činizin ba─č─▒rsaklar─▒n─▒n ├žo─ču g├Âbek kordonu i├žinde bulunur.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 4 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 16 mm. (Ba┼čtan Popoya)

Hamilelik G├╝nl├╝─č├╝n├╝ ─░mza alan─▒na eklemek i├žin t─▒klay─▒n

Yukar─▒ Alt