Eslem91

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
2 ┼×ubat 2019
2.205
5.455
K─▒zlar ya benim ├žal─▒┼čma olamad─▒ kavga ettik kocayla sinirim tavan yapt─▒. Nedeni de ne biliyor musunuz? Watsapta bakmak istemedi─činiz ki┼čilerin durumlar─▒n─▒ sona al─▒yosunuz ya a┼ča─č─▒da kal─▒yor g├Ârm├╝yosunuz benim de uyuz oldu─čum birka├ž arkada┼č─▒m var daha do─črusu e┼čimin arkada┼člar─▒n─▒n kar─▒lar─▒, onlar─▒ sona ald─▒m bakm─▒yorum san─▒yorum benim adam al─▒p onlar nas─▒lsa g├Âr├╝lm├╝┼č diye hepsine bak─▒yormu┼č bu ne dedim merakl─▒ merakl─▒ en sinir oldu─čum ┼čey kad─▒nlara derler bir de benim adam─▒n cinsli─čine gel kendisinden bakm─▒yor benimkinden bak─▒yor durumlara salak yaa
K─▒z bunun i├žin kavgay─▒ ili┼čkiden sonraya b─▒rakmal─▒yd─▒n ­čśÇ

Sibelll16

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
3 A─čustos 2018
1.531
1.593
K─▒z bunun i├žin kavgay─▒ ili┼čkiden sonraya b─▒rakmal─▒yd─▒n ­čśÇ
─░┼čte k─▒z─▒ ge├ž uyuttum teli elime almasayd─▒m iyiydi birden g├Âsterdi bu alttakiler nas─▒l oluyor ben bak─▒yorum sen bakt─▒n diye filan valla kan beynime ├ž─▒kt─▒ ├ž├╝nk├╝ en g─▒c─▒k oldu─čum tipler b├Âyle her an─▒ payla┼č─▒r filan kendini bi┼čey zanneder zaten aha diyordur sibelde benim durumu bekliyormu┼č ilk o bakt─▒ ­čśÇ­čśÇ

icecreamm

Pop├╝ler ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
20 Haziran 2014
3.229
4.266
Ha bide sen k─▒z topi─čin y├╝z karalar─▒y─▒z biz yazmaya ├žekiniyorum oraya art─▒k buray─▒ ke┼čfedip yatay ge├ži┼č yapt─▒m hemen buras─▒da bize u─čur getirsin in┼čallah ­čśŹ
In┼č cnm bide orda dtvd diye bi arkada┼č vard─▒ ins oda kal─▒r

Eslem91

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
2 ┼×ubat 2019
2.205
5.455
─░┼čte k─▒z─▒ ge├ž uyuttum teli elime almasayd─▒m iyiydi birden g├Âsterdi bu alttakiler nas─▒l oluyor ben bak─▒yorum sen bakt─▒n diye filan valla kan beynime ├ž─▒kt─▒ ├ž├╝nk├╝ en g─▒c─▒k oldu─čum tipler b├Âyle her an─▒ payla┼č─▒r filan kendini bi┼čey zanneder zaten aha diyordur sibelde benim durumu bekliyormu┼č ilk o bakt─▒ ­čśÇ­čśÇ
Zavall─▒ adam sen k─▒z─▒nca neye ugrad─▒g─▒n─▒ ┼ča┼č─▒rm─▒┼čt─▒r ­čśÇ

Yukar─▒ Alt