Nana2222

Bebegim nerdesin gel annenin sevkatli kollar─▒na­čą░
Kay─▒tl─▒ ├ťye
27 Haziran 2019
3.318
5.408
Gebe kalmak isteyen kim varsa kim hay─▒rl─▒ evlat istiyorsa(k─▒z,erkek) kim benimde sagl─▒kl─▒ bir evlad─▒m olsun diyorsa kim rabbim benimde kucag─▒m─▒ bos b─▒rakma diyorsa, bu ay hamile oldu─čunu ├Âgrensin insallah buna bende dahil­čśŹ
Amin demeden gecmeyin­čĄ▓
­čĄ▓evrene mesaj gebeyim gebeyim gebeyim­čĄ▓

ÔŁĄ Totem ÔŁĄ

­čîĚEyl├╝l­čîĚ
@Mevayigit bat 12
@Mrsiron_ bat 12
@Nurov bat 13
@Bifincankahve bat 13
@nurguull bat 14
@Antoryum123 bat 14
@bi prenses annesi bat 14
@Nigar93 bat 14
@Liyalayi bat 15
@Cena bat 16
@Loriklorik bat 16
@m_aslicim bat 16
@Benimdemelegimolsa bat 16
@Gonulmeyvesi bat 17
@Ahenfatma bat 17
@Serimeri bat 18
@bocek345 bat 19
@Umutumut82 bat19
Eslem91 Eslem91 bat 19
@Karakarsu bat 19
@LadyMorganas bat 19
icecreamm icecreamm bat 20
@sosmivida bat 20
@Icebergsss bat 20
@bmbm bat 21
@Butterfly1987 bat 22
@Firstandlast bat 22
@Ggden bat 22
@dilosss_ bat 23
@Tiibukk bat 23
@beren20 bat 24
@rosebatum bat 24
@burcusami bat 24
@Misst bat 24
@Melegim15 bat 25
@hayal alemi bat 25
S Sibelll16 bat 27
@guzelgunler2019 bat 27
@meryem6yrr bat 28
@Elif Colak53 bat 30

­čÉ× Ekim ­čÉ×
@15yusra11 bat 2
@kirmizipatiklikiz bat 2
@Deryakadir bat 4
@Andyou bat 4
@eylem91 bat 5

­čĄ▒ Beybililerimiz ­čĄ▒
@tiktaktok bat 1 E ­čĄ░
@Babyandmom bat 6 A ­čĄ░
@Martilikiz07 bat 9 E ­čĄ░
@Ojej bat 11 A ­čĄ░
@Seval2321 bat 11 E ­čĄ░
@hayalinizle bat 12 A ­čĄ░
@Emine Hatayli bat 19 A ­čĄ░
@Fatma KTL bat 20 A ­čĄ░
@mervecancan bat 20 T ­čĄ░
@Caghla_29 bat 23 A­čĄ░
@emine1115ygt bat 23 A ­čĄ░
@Gncgztc bat 24 A ­čĄ░
@Sumeyyee__ bat 26 A ­čĄ░
@Lepistesb bat 28 A ­čĄ░
@Ftskrcm bat 30 A ­čĄ░
@zambak189 bat 30 A ­čĄ░
N NorthCarolina en k├Ât├╝s├╝de bebiklileri silmek oluyor can─▒m duydum cok ├╝z├╝ld├╝m rabbim yaralar─▒n─▒ tez zamanda sars─▒n insallah­čĄ▓­čĄ▓

Sibelll16

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
3 A─čustos 2018
1.531
1.593
Zavall─▒ adam sen k─▒z─▒nca neye ugrad─▒g─▒n─▒ ┼ča┼č─▒rm─▒┼čt─▒r ­čśÇ
Abartma filan diyor bidaha bakmam diyor ama yok benim ┼čarteller att─▒ bi kere ├žok fena sayd─▒rd─▒m ald─▒m telini ba┼čtan a┼ča─č─▒ bakmad─▒─č─▒ herkese bakt─▒m ­čśÇ­čśÇ tersim ├žok pistir delirdi bu diye daha da yan─▒ma yana┼čamad─▒

Eslem91

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
2 ┼×ubat 2019
2.205
5.454
Abartma filan diyor bidaha bakmam diyor ama yok benim ┼čarteller att─▒ bi kere ├žok fena sayd─▒rd─▒m ald─▒m telini ba┼čtan a┼ča─č─▒ bakmad─▒─č─▒ herkese bakt─▒m ­čśÇ­čśÇ tersim ├žok pistir delirdi bu diye daha da yan─▒ma yana┼čamad─▒
K─▒z Allah iyili─čini versin g├Âz├╝mde canlan─▒yor sen anlat─▒rken ­čśÇ adamca─č─▒z bilmeden bakm─▒┼č daha korkudan ellemez senin telefonuna ­čśÇ

Sibelll16

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
3 A─čustos 2018
1.531
1.593
K─▒z Allah iyili─čini versin g├Âz├╝mde canlan─▒yor sen anlat─▒rken ­čśÇ adamca─č─▒z bilmeden bakm─▒┼č daha korkudan ellemez senin telefonuna ­čśÇ
Ellemesin zaten kimlere ne zamand─▒r bak─▒yor g─▒c─▒k etti ya merakl─▒, ben onun arkada┼člar─▒n─▒ ilk g├Âren olaca─č─▒m bundan sonra onun telinden ­čśÇ neyse b├Âylece bu geceki ├žal─▒┼čma iptal oldu napay─▒m can─▒m istemiyor saat ka├ž olmu┼č erken kalkcam sinirim yat─▒┼čs─▒n uyuy─▒m bari

Eslem91

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
2 ┼×ubat 2019
2.205
5.454
Ellemesin zaten kimlere ne zamand─▒r bak─▒yor g─▒c─▒k etti ya merakl─▒, ben onun arkada┼člar─▒n─▒ ilk g├Âren olaca─č─▒m bundan sonra onun telinden ­čśÇ neyse b├Âylece bu geceki ├žal─▒┼čma iptal oldu napay─▒m can─▒m istemiyor saat ka├ž olmu┼č erken kalkcam sinirim yat─▒┼čs─▒n uyuy─▒m bari
10. G├╝nd├╝ bug├╝n yumurtlamaya kadar bar─▒┼č ama ­čśÇ uyu cnm yar─▒n okul var iyi geceler ├Âp├╝ld├╝n ­čśś

Sibelll16

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
3 A─čustos 2018
1.531
1.593
10. G├╝nd├╝ bug├╝n yumurtlamaya kadar bar─▒┼č ama ­čśÇ uyu cnm yar─▒n okul var iyi geceler ├Âp├╝ld├╝n ­čśś
Evet cnm ov├╝ testi de pik de─čildi onun rahatl─▒─č─▒ var, yar─▒n bar─▒┼č─▒r─▒m k─▒z k─▒yamam zaten pi┼čman oldu ama k─▒zd─▒rd─▒ bi kere napay─▒m art─▒k.. iyi geceler ├Âp├╝yorum bende ­čśś­čśś

Nana2222

Bebegim nerdesin gel annenin sevkatli kollar─▒na­čą░
Kay─▒tl─▒ ├ťye
27 Haziran 2019
3.318
5.408
─░yi geceler bayanlar hersey g├Ânl├╝n├╝zce olsun g├╝zel bir g├╝ne uyan─▒n insallah tekrar iyi geceler­čÖőÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ

Ask-Erim

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
22 ┼×ubat 2016
814
875
Mucizene kavustuguna cok sevindim cok naziksin Allah raz─▒ olsun can─▒m kucag─▒na sagl─▒cakla al sende bebisini insallah­čą░­čą░­čśç
Amin canim rabbim cumlemizden razi olsun insallah cok tesekk├╝r ederim :KK36:

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 30-11-2019

Hamileli─čimin 30. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 73 g├╝n kald─▒.

Bebe─činizin g├Âz kapaklar─▒ art─▒k kayna┼čm─▒┼č olmad─▒─č─▒ i├žin bebe─činiz g├Âz kapaklar─▒n─▒ a├ž─▒p kapatabiliyor. E─čer bebe─činiz rahminizin ├╝st taraf─▒nda konu┼članm─▒┼č ise tekmelerinden dolay─▒ g├Â─čs├╝n├╝z├╝n hemen alt─▒nda kaburga g├Âlgesinde baz─▒ a─čr─▒lar ve hassasiyet ya┼čayabilirsiniz. M├╝mk├╝n oldukca uzanarak ve ├Âne do─čru e─čilmekten ka├ž─▒narak, kaburga b├Âlgenizdeki a─čr─▒lar─▒n azalmas─▒n─▒ sa─člayabilirsiniz. Bebe─činizin g├Âzleri ─▒┼č─▒─ča tepki g├Âsteriyor ve kemikleri iyice geli┼čti.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 1400 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 39.9 cm. (Ba┼čtan Topu─ča)

Hamilelik G├╝nl├╝─č├╝n├╝ ─░mza alan─▒na eklemek i├žin t─▒klay─▒n

Yukar─▒ Alt