• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Eslem91

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2019
4.013
9.478
Kızlar ya benim çalışma olamadı kavga ettik kocayla sinirim tavan yaptı. Nedeni de ne biliyor musunuz? Watsapta bakmak istemediğiniz kişilerin durumlarını sona alıyosunuz ya aşağıda kalıyor görmüyosunuz benim de uyuz olduğum birkaç arkadaşım var daha doğrusu eşimin arkadaşlarının karıları, onları sona aldım bakmıyorum sanıyorum benim adam alıp onlar nasılsa görülmüş diye hepsine bakıyormuş bu ne dedim meraklı meraklı en sinir olduğum şey kadınlara derler bir de benim adamın cinsliğine gel kendisinden bakmıyor benimkinden bakıyor durumlara salak yaa
Kız bunun için kavgayı ilişkiden sonraya bırakmalıydın 😀

icecreamm

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2014
4.455
6.062

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-08-2020

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 180 gün kaldı.

Bebeğiniz artık rahim dışında yaşama hazırlık için nefes alma, yutma, emme gibi hazırlık hareketleri yapıyor. Amniyotik sıvı bebeğin sindirim sistemi tarafından yutulur ve işlenir. Bu işlem bebeğin doğumdan sonra aldığı gıdaları işlemesi için yapılan bir hazırlık işlemidir. Diğer kültürlerde doğum : Maya geleneğine göre doğum yapan kadın, doğumdan sonra 20 gün boyunca bebeği kucağunda olduğu halde uyur ve 20 gün sonra normal aktivitelerine başlayana kadar kesinlikle bebeğinden ayrılmaz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Sibelll16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2018
2.534
2.956
Kız bunun için kavgayı ilişkiden sonraya bırakmalıydın 😀
İşte kızı geç uyuttum teli elime almasaydım iyiydi birden gösterdi bu alttakiler nasıl oluyor ben bakıyorum sen baktın diye filan valla kan beynime çıktı çünkü en gıcık olduğum tipler böyle her anı paylaşır filan kendini bişey zanneder zaten aha diyordur sibelde benim durumu bekliyormuş ilk o baktı 😀😀

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 31-07-2020

Hamileliğimin 18. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 154 gün kaldı.

Bu hafta içinde miyelinleşme işlemi başlar. Miyelinleşme, sinir hücreleri arasındaki mesajlaşmanın kesintiye uğramaması için sinir hücrelerini hızlandıran ve yalıtımını sağlayan yağlı bir kimyasal madde olan miyelinin sinir hücrelerini kaplamasıdır. Bebeğiniz artık avucunuza sığacak kadar büyüdü. Boyu yaklaşık olarak 14 cm. civarında. Artık yavaş yavaş bebeğiniz için kıyafet ve mobilya alışverişine başlayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 210 gr. - Yaklaşık boyu : 14.2 cm. (Baştan Popoya)

icecreamm

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2014
4.455
6.062
Ha bide sen kız topiğin yüz karalarıyız biz yazmaya çekiniyorum oraya artık burayı keşfedip yatay geçiş yaptım hemen burasıda bize uğur getirsin inşallah 😍
Inş cnm bide orda dtvd diye bi arkadaş vardı ins oda kalır

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-08-2020

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 180 gün kaldı.

Bebeğiniz artık rahim dışında yaşama hazırlık için nefes alma, yutma, emme gibi hazırlık hareketleri yapıyor. Amniyotik sıvı bebeğin sindirim sistemi tarafından yutulur ve işlenir. Bu işlem bebeğin doğumdan sonra aldığı gıdaları işlemesi için yapılan bir hazırlık işlemidir. Diğer kültürlerde doğum : Maya geleneğine göre doğum yapan kadın, doğumdan sonra 20 gün boyunca bebeği kucağunda olduğu halde uyur ve 20 gün sonra normal aktivitelerine başlayana kadar kesinlikle bebeğinden ayrılmaz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Eslem91

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2019
4.013
9.478
İşte kızı geç uyuttum teli elime almasaydım iyiydi birden gösterdi bu alttakiler nasıl oluyor ben bakıyorum sen baktın diye filan valla kan beynime çıktı çünkü en gıcık olduğum tipler böyle her anı paylaşır filan kendini bişey zanneder zaten aha diyordur sibelde benim durumu bekliyormuş ilk o baktı 😀😀
Zavallı adam sen kızınca neye ugradıgını şaşırmıştır 😀

Yukarı Alt