Benimdemelegimolsa

Her nasip vaktine esirdir..­čîÁ
├ťZG├ťN
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
25 Temmuz 2016
338
350
In┼čallah y├╝kselir canm neden erkenden yap─▒p kendine stres ya┼čat─▒yorsun yahuu bekleseydinya can─▒─▒mm
Ben b├Âyleyim iste ya.. cok heyecanl─▒ bi an olsun akl─▒mdan ├ž─▒km─▒yor ama beklemekten baska yolum yok artik bat─▒ bakliycem

Umutumut82

Pop├╝ler ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
8 A─čustos 2018
6.943
8.748
G├╝l├╝m yaa benim ogunlerde lekeler geliyo sanki testleri bo┼ča harciyo gibi hissediyorum
Senin adinada ├žok sevindim In┼č g├╝zel haberlerini alirimmm
Benimde gecen ay .24. 25.g├╝nlerde lekelenmelerim basliyordu 28.g├╝ndede s├Âk├╝l├╝yordum. Valla canim bu ay karisik bir durum yasiyorum hakkimda hayirlisi. Yeni ovulasyon testi siparis ettim.inat ettim bu ay regliye kadar test yapicam.

Minikbirmucizemeselesi

Why Not!!
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
4 Nisan 2019
1.725
1.682
G├╝nayd─▒n k─▒zlar. Bu gece g├╝zel bi r├╝ya g├Ârd├╝m ikiz bebeklere hamileydim. 4 ayl─▒k olmu┼čtum karn─▒m─▒n i├žinde hareket ediyorlard─▒ ayaklar─▒yla itiliyorlar d─▒ hepsini hissettim ├žok g├╝zeldi . 4 ayl─▒kt─▒m ama kimseye s├Âylememi┼čim o benim bebe─čim ├žok bekledim kimseye s├Âylemiycem bu g├╝zel duygumu rahat├ža ya┼č─▒ycam diyordum. Kay─▒nvalidemgile falan s├Âylememi┼čtim ├žok g├╝zeldi ya­čą░­čą░

15yusra11

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
5 Eyl├╝l 2018
2.184
5.590
Eni┼čteme selamlar ­čśÇ i─čne bnde de ak─▒nt─▒ yapt─▒ cnm ayn─▒ ┼čeyleri d├╝┼č├╝nd├╝m in┼čallah ka├žmoyordur doktorlara g├╝vencez mecbur oda ayr─▒ bir cins k─▒z
­čśâ yok canm bende i─čneden ├Ânce oldu ak─▒nt─▒, yumurtlama m─▒yd─▒ acaba ├Ânemli olan ├žatlama zaman─▒ya spermle bulu┼čabilmeleri i├žin ­čĄö Ay bilemedim yar─▒n b├╝y├╝k g├╝n bakcaz art─▒k ­čĄş­čśÇ

15yusra11

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
5 Eyl├╝l 2018
2.184
5.590
He ya artik iliskiden sogudum resmen bole bisey yok bide rahim filmine girdim ya walla canim gitti zor gecti dogum dedim bn asla yapamm o aciyi cekince iyice korktum ne zormus her gece dusunuorum hamile oldugumde cevreme nasil solerim iste aylar ilk hissettigim an nasil olur odasi onu nasil dogurucagimi buyutucegimi hayaller bile o kadar klasiklestiki baska bi hayal bile bulamio insan ne para ne ew ne baska bisey ne zormus­čśö
Canm ben 3 kere ├žektirdim filmi hi├žbirinde de ├Ânden yada sonradan ila├ž vermediler bana ama ili┼čki i├žin de bise demediler hemen deneyin yada su zaman deneyin diye.
Ilk 2 sinde tikaliydi t├╝pler sonunda a├ž─▒kt─▒ ama hi├ž ila├ž vs. kullanmad─▒m ┼ča┼č─▒rd─▒m ┼čuan do─črusu

Yukar─▒ Alt