icecreamm

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2014
4.324
5.909

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-08-2020

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 191 gün kaldı.

Bugün itibariyle bebeğinizin 20 adet bebek dişi ve diş oyukları, diş etinde oluşmuş durumda. Önümüzdeki 3 gün içinde bebeğinizin bağırsakları kıvrımlı bir form alacak ve villuslar(bağırsakların iç yüzeyini oluşturan ve besinlerin emilmesini sağlayan kılımsı çıkıntı yapılar) ile kaplı hale gelecektir. Hamilelik boyunca kendinizi daha unutkan görebilirsiniz. Diğer kültürlerde doğum : Yeni Gine'deki Arapesh halkı arasında taze hindistan cevizleri emziren kadınlar için ayrılır

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Nana Ana

🥀 Ciceklerin Anası 🥀
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2019
7.977
14.166
Gebe kalmak isteyen kim varsa kim hayırlı evlat istiyorsa(kız,erkek) kim benimde saglıklı bir evladım olsun diyorsa kim rabbim benimde kucagımı bos bırakma diyorsa, bu ay hamile olduğunu ögrensin insallah buna bende dahil😍
Amin demeden gecmeyin🤲
🤲evrene mesaj gebeyim gebeyim gebeyim🤲

❤ Totem ❤

🌷Eylül🌷
@Mevayigit bat 12
@Mrsiron_ bat 12
@Nurov bat 13
@Bifincankahve bat 13
@nurguull bat 14
@Antoryum123 bat 14
@bi prenses annesi bat 14
@Nigar93 bat 14
@Liyalayi bat 15
@Cena bat 16
@Loriklorik bat 16
@m_aslicim bat 16
@Benimdemelegimolsa bat 16
@Gonulmeyvesi bat 17
@Ahenfatma bat 17
@Serimeri bat 18
@bocek345 bat 19
@Umutumut82 bat19
@Eslem91 bat 19
@Karakarsu bat 19
@LadyMorganas bat 19
@icecreamm bat 20
@sosmivida bat 20
@Icebergsss bat 20
@bmbm bat 21
@Butterfly1987 bat 22
@Firstandlast bat 22
@Ggden bat 22
@dilosss_ bat 23
@Tiibukk bat 23
@beren20 bat 24
@rosebatum bat 24
@burcusami bat 24
@Misst bat 24
@Melegim15 bat 25
@hayal alemi bat 25
@Sibelll16 bat 27
@guzelgunler2019 bat 27
@meryem6yrr bat 28
@Elif Colak53 bat 30

🐞 Ekim 🐞
@15yusra11 bat 2
@kirmizipatiklikiz bat 2
@Deryakadir bat 4
@Andyou bat 4
@eylem91 bat 5

🤱 Beybililerimiz 🤱
@tiktaktok bat 1 E 🤰
@Babyandmom bat 6 A 🤰
@Martilikiz07 bat 9 E 🤰
@Ojej bat 11 A 🤰
@Seval2321 bat 11 E 🤰
@hayalinizle bat 12 A 🤰
@Emine Hatayli bat 19 A 🤰
@Fatma KTL bat 20 A 🤰
@mervecancan bat 20 T 🤰
@Caghla_29 bat 23 A🤰
@emine1115ygt bat 23 A 🤰
@Gncgztc bat 24 A 🤰
@Sumeyyee__ bat 26 A 🤰
@Lepistesb bat 28 A 🤰
@Ftskrcm bat 30 A 🤰
@zambak189 bat 30 A 🤰
@NorthCarolina en kötüsüde bebiklileri silmek oluyor canım duydum cok üzüldüm rabbim yaralarını tez zamanda sarsın insallah🤲🤲

Sibelll16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2018
2.524
2.935
Zavallı adam sen kızınca neye ugradıgını şaşırmıştır 😀
Abartma filan diyor bidaha bakmam diyor ama yok benim şarteller attı bi kere çok fena saydırdım aldım telini baştan aşağı bakmadığı herkese baktım 😀😀 tersim çok pistir delirdi bu diye daha da yanıma yanaşamadı

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 31-07-2020

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 165 gün kaldı.

Plasenta ve göbek kordonu sayesinde bebeğinizin sistemi doğduktan sonra olacağı gibi çalışıyor. Bebeğinizin dolaşım sistemi tamamen fonksiyonel oldu. Bebeğinizin gelişmekte olan dolaşım sistemi kalbi vasıtasıyla günde yaklaşık 25-30 litre kan pompalıyor. Plasenta bebeğe koruma, sindirim, solunum, atık temizleme ve hormon üretiminde yardımcı olur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Eslem91

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2019
3.964
9.267
Abartma filan diyor bidaha bakmam diyor ama yok benim şarteller attı bi kere çok fena saydırdım aldım telini baştan aşağı bakmadığı herkese baktım 😀😀 tersim çok pistir delirdi bu diye daha da yanıma yanaşamadı
Kız Allah iyiliğini versin gözümde canlanıyor sen anlatırken 😀 adamcağız bilmeden bakmış daha korkudan ellemez senin telefonuna 😀

Sibelll16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2018
2.524
2.935
Kız Allah iyiliğini versin gözümde canlanıyor sen anlatırken 😀 adamcağız bilmeden bakmış daha korkudan ellemez senin telefonuna 😀
Ellemesin zaten kimlere ne zamandır bakıyor gıcık etti ya meraklı, ben onun arkadaşlarını ilk gören olacağım bundan sonra onun telinden 😀 neyse böylece bu geceki çalışma iptal oldu napayım canım istemiyor saat kaç olmuş erken kalkcam sinirim yatışsın uyuyım bari

Plasenta ve göbek kordonu sayesinde bebeğinizin sistemi doğduktan sonra olacağı gibi çalışıyor. Bebeğinizin dolaşım sistemi tamamen fonksiyonel oldu. Bebeğinizin gelişmekte olan dolaşım sistemi kalbi vasıtasıyla günde yaklaşık 25-30 litre kan pompalıyor. Plasenta bebeğe koruma, sindirim, solunum, atık temizleme ve hormon üretiminde yardımcı olur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Eslem91

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2019
3.964
9.267
Ellemesin zaten kimlere ne zamandır bakıyor gıcık etti ya meraklı, ben onun arkadaşlarını ilk gören olacağım bundan sonra onun telinden 😀 neyse böylece bu geceki çalışma iptal oldu napayım canım istemiyor saat kaç olmuş erken kalkcam sinirim yatışsın uyuyım bari
10. Gündü bugün yumurtlamaya kadar barış ama 😀 uyu cnm yarın okul var iyi geceler öpüldün 😘

Sibelll16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2018
2.524
2.935
10. Gündü bugün yumurtlamaya kadar barış ama 😀 uyu cnm yarın okul var iyi geceler öpüldün 😘
Evet cnm ovü testi de pik değildi onun rahatlığı var, yarın barışırım kız kıyamam zaten pişman oldu ama kızdırdı bi kere napayım artık.. iyi geceler öpüyorum bende 😘😘

Yukarı Alt