• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Loriklorik

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2018
11.696
17.617

Eslem91

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2019
4.217
9.264
Yyyaa çeennnnn bundan sonra panda mi olduuunnnn😂😍😍😘hadi hayirlisi olsun cok sevindim nasil yaptin😂😂😂ara beni yigidim😂😂
Ben küçük fil eşim minik panda birazda onun resmiyle takılayım dedim 😀😀😀🐘🐼
Valla bnde inanamıyorum halen baktım herkes kendi yapmış topiklerde dedim bnm neyim eksik hadi eslem hadi diye kendi kendime gaz verdim yaptım oldu 😁 yanımdaydı eşim hayretle beni izledi 😀 numeren yok ki 😁

Loriklorik

ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2018
11.696
17.617
Ben küçük fil eşim minik panda birazda onun resmiyle takılayım dedim 😀😀😀🐘🐼
Valla bnde inanamıyorum halen baktım herkes kendi yapmış topiklerde dedim bnm neyim eksik hadi eslem hadi diye kendi kendime gaz verdim yaptım oldu 😁 yanımdaydı eşim hayretle beni izledi 😀 numeren yok ki 😁
😂😂😂😂vallaha tebrik ederim 😂😂😂😂

Melegim15

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2019
1.273
1.714
Kizlar c life bitkisel macun icin ne dusunuyorsunuz, şöyle biraz baktim da sanki cok hamile kalan var bu urunle.
Bende c life bitkisel macunu aldım. 3 ay kullandım. Bu ay ara verdim. Bende zaten sorun yoktu herhangi bir farklılıkta hissetmedim

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-06-2020

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 11 gün kaldı.

Bu günden itibaren bebeğiniz, rahimde kaldığı her gün ortalama 14gr. alacaktır. Rahminizin üst kısmında bulunan kaslar her kasılma sırasında yaklaşık 25 kg. a eşit bir kuvvet uygular. Bu doğum sırasında kasların rahim ağzının açılması ve bebeği dışarı itmek için ne kadar kuvvet uygulanması gerektiğini gösterir. Eğer bebeğinizin başı aşağıya dönmemişse sezeryan doğum yapabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı Alt