Eslem91

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2019
3.197
7.477
Yyyaa çeennnnn bundan sonra panda mi olduuunnnn😂😍😍😘hadi hayirlisi olsun cok sevindim nasil yaptin😂😂😂ara beni yigidim😂😂
Ben küçük fil eşim minik panda birazda onun resmiyle takılayım dedim 😀😀😀🐘🐼
Valla bnde inanamıyorum halen baktım herkes kendi yapmış topiklerde dedim bnm neyim eksik hadi eslem hadi diye kendi kendime gaz verdim yaptım oldu 😁 yanımdaydı eşim hayretle beni izledi 😀 numeren yok ki 😁

Loriklorik

Biraz güneşe çıkayım da huyum kurusun . 😂
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2018
5.443
8.431
Ben küçük fil eşim minik panda birazda onun resmiyle takılayım dedim 😀😀😀🐘🐼
Valla bnde inanamıyorum halen baktım herkes kendi yapmış topiklerde dedim bnm neyim eksik hadi eslem hadi diye kendi kendime gaz verdim yaptım oldu 😁 yanımdaydı eşim hayretle beni izledi 😀 numeren yok ki 😁
😂😂😂😂vallaha tebrik ederim 😂😂😂😂

Melegim15

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2019
789
1.067
Kizlar c life bitkisel macun icin ne dusunuyorsunuz, şöyle biraz baktim da sanki cok hamile kalan var bu urunle.
Bende c life bitkisel macunu aldım. 3 ay kullandım. Bu ay ara verdim. Bende zaten sorun yoktu herhangi bir farklılıkta hissetmedim

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-06-2020

Hamileliğimin 6. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 240 gün kaldı.

Bugüne kadar bebeğinizin boyu için başından kuyruğuna kadar ibaresi kullanılırken artık başından poposuna kadar olan mesafe kullanılacak. Bebeğiniz artık kurşun kalemin arkasındaki silgi içine rahatca sığabilir. Bebeğinizin minik kalbi dakikada 65 kere kasılıp gevşeyerek, yeni oluşan kan hücrelerini gelişmekte olan dokuları beslemek için dolaştırırlar. Ultrasonda bebeğin kol ve bacak yumruları artık fark edilebilir.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt