2020 de doğum yapacak tüp bebek hamişleri gelin berber gün sayalım🤗

fatma249

Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2018
356
260
Merhaba benimde doğum ocak 1 gibi ama o zamana kadar durmaz 2019da doğar diye düşünüyorum 16 mayısta kese göreceğiz

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-01-2020

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 42 gün kaldı.

Eğer bebeğiniz bugün doğarsa sadece rahminizden dış dünyaya etkin bir geçiş yapabilir durumda olmayacak aynı zamanda hastalıklara karşı direnç gösterebilecektir. Bugün hamileliğinizin 8. ayı bitiyor. Hamilelik sürecinizde son düzlüğe girdiniz. Bol miktarda su içmeniz, ödem ve şişliklere karşı size yararlı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

melek ada

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2014
1.126
1.011
Merhaba benimde doğum ocak 1 gibi ama o zamana kadar durmaz 2019da doğar diye düşünüyorum 16 mayısta kese göreceğiz
Hadi insallahh canmm. Ben de bekliyorum. Senin kese tarihin belli olmuş ne güzel. Darısı bana artık🤲Diğer gruptakiler çok ilerde. Burada zamanlarımız yakın olduğu için birlikte gün sayarız☺

beybisi35

❣Canıma can oğul👼
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2009
4.534
1.282
Kızlar bende burdayım Çarşamba günü Öğreniriz inşallah bizde kese görme günümüzü daha transferimin 10. Günü ama 8. Gün öğrendim idrarda iki çizgiyi Kandada çıktı çok şükür Katlanarak artsın Sağ salim alalım bebecikleri kucağımıza :dua::emir_bebek::emir_bebek::KK68:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-01-2020

Bebeğimi kucağıma almama 47 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri günlük aktivite zamanlarında açık ve uyuduğu zamanlarda gözlerini kapatıyor. Bebeğinizin gözlerindeki pigmentasyon tamamlanmadığı ve göz renkleri tam gelişmediği için bebeğinizin gözleri şimdi mavi. Bebeğinizin gözlerinin renk pigmentasyonunun tamamlanması için bir kaç haftası daha var. Bebeğinizin hareket edecek yeri gittikçe daraldı fakat hala çok aktif.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

melek ada

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2014
1.126
1.011
Kızlar bende burdayım Çarşamba günü Öğreniriz inşallah bizde kese görme günümüzü daha transferimin 10. Günü ama 8. Gün öğrendim idrarda iki çizgiyi Kandada çıktı çok şükür Katlanarak artsın Sağ salim alalım bebecikleri kucağımıza :dua::emir_bebek::emir_bebek::KK68:
Hayırlı olsun canm sen de benim gibi bekleyemeyenlerdensin. Ben de 9.gün vermiştim. hadi insallahhh kese ve kalp atışlarını da duyalım😊🤲

beybisi35

❣Canıma can oğul👼
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2009
4.534
1.282
Çok şükür 16. Gün değerin 2061 çıktı. Haftaya cuma doktorum kontrole çağırdı :KK36:
Hayırlı olsun canım çok güzel darısı bize
8. Gün 29.08
12. Gün 143 çıktı benim cumartesi 15. Gün. Bakalım kaç çıkacak sağlıkla devam etsin inşallah hepimizin gebeliği senin 12. Gün kaçtı kaçıncı gün embriyosuydu

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-01-2020

Bebeğimi kucağıma almama 47 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri günlük aktivite zamanlarında açık ve uyuduğu zamanlarda gözlerini kapatıyor. Bebeğinizin gözlerindeki pigmentasyon tamamlanmadığı ve göz renkleri tam gelişmediği için bebeğinizin gözleri şimdi mavi. Bebeğinizin gözlerinin renk pigmentasyonunun tamamlanması için bir kaç haftası daha var. Bebeğinizin hareket edecek yeri gittikçe daraldı fakat hala çok aktif.

melek ada

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2014
1.126
1.011
Hayırlı olsun canım çok güzel darısı bize
8. Gün 29.08
12. Gün 143 çıktı benim cumartesi 15. Gün. Bakalım kaç çıkacak sağlıkla devam etsin inşallah hepimizin gebeliği senin 12. Gün kaçtı kaçıncı gün embriyosuydu
Canm benm iki tane 3.gün embriyosu transfer edildi. 9.gün 57 11.gün 224 13.gün 558. 16.gün 2061. Senin değerler de çok güzel artıyor canm.

2kedi_1deli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2013
2.279
1.293
18 nisanda 5. Gun embriyosu koydular iki tane.... Bende evde 6. 8. 10. Gunler test yaptim iki cizgiyi gordum. Sali gunu 12. Gundu 391 cikti bugun 14. Gun 813 cikti. Ptsi gel dedi doktorum ,)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-01-2020

Bebeğimi kucağıma almama 45 gün kaldı.

Doğumda, bebeğin göbek kordonu gebelik boyunca kordon damarlarını çevreleyen özel bir jölemsi madde ile kaplıdır. Bu jölemsi madde içinde doğal olarak bulunan bazı hormonlar kanamayı önlemede yardımcı olurlar. Göbek kordonunun yüzeyinde ağrı reseptörleri (ağrı algılayıcı sinirler) olmadığı için, doğumda kordonun kesilmesi size ve bebeğinize acı vermez. Birçok bebeğin doğduğunda göz rengi mavidir ama zamanla gerçek rengine döner.

Yukarı Alt