2020 de doğum yapacak tüp bebek hamişleri gelin berber gün sayalım🤗

kelebekk47

Yusuf abi oluyor🖤
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2014
5.713
6.333
Ben de şimdi bakıyorum ona netten sleepy natural var 1 numara onda. Alıcam bir de 0 numara alıcam benimkiler prematüre olabilir diye
Sağlıklı doğumun olsun inşallah. Benim oğlum 28 haftalık doğdu. Eve getirdiğimde 1800 gr 42cm dı prima nin prematüre bezini kullandım çok memnun kaldım. Sonra bende sleepye döndüm 😉 paylaşmak istedim

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-07-2020

Hamileliğimin 8. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 224 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin kol gelişimi kritik dönemi sona erdi. Bebeğinizin kolları artık doğru yerinde ve doğru oratısal boyutunda. Hala perde şeklinde olsada bebeğinizin el ve ayak parmakları belirginleşmeye başladı. İkinci adet dönemini geçirmiş olmanız gerekiyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2 gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

kelebekk47

Yusuf abi oluyor🖤
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2014
5.713
6.333
Merak ettiğin için teşekkür ederim canım
Malisef ben kandil gecesi doğum yaptım
Yavrularım yoğun bakımda durumları kötü rabbime onları bana bağışlaması için dua ediyorum
Sizde dua edin lütfen çok zor günler yaşıyorum
Hem tüp bebek annesi hemde prematüre annesi oldun Allah güç kuvvet versin cnm Allah kerim sağlıkla iki bebeğini de alıp hastaneden çıkmak nasip olsun. 28 haftalık 950gr 37 cm doğdu benim de oğlum ve 70 gün yoğum bakıma hergűn gittim oğluma süt götürüyordum. 2 ameliyat geçirdi bebeğim. Çıktığında hala minacikti.
Sen daha da güçlü olmalısın. Senin bide ikiz bebeklerin oldu. Dualarım seninle

Bugün bebeğinizin kol gelişimi kritik dönemi sona erdi. Bebeğinizin kolları artık doğru yerinde ve doğru oratısal boyutunda. Hala perde şeklinde olsada bebeğinizin el ve ayak parmakları belirginleşmeye başladı. İkinci adet dönemini geçirmiş olmanız gerekiyor.

beybisi35

❣Canıma can oğul👼
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2009
4.612
1.435
Hem tüp bebek annesi hemde prematüre annesi oldun Allah güç kuvvet versin cnm Allah kerim sağlıkla iki bebeğini de alıp hastaneden çıkmak nasip olsun. 28 haftalık 950gr 37 cm doğdu benim de oğlum ve 70 gün yoğum bakıma hergűn gittim oğluma süt götürüyordum. 2 ameliyat geçirdi bebeğim. Çıktığında hala minacikti.
Sen daha da güçlü olmalısın. Senin bide ikiz bebeklerin oldu. Dualarım seninle
3uz bebekleri oldu barnimin canım ikiz değil inşallah 3 bebeğide sağ salim kollarında olucak en kısa zamanda🤲

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-01-2020

Hamileliğimin 37. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 27 gün kaldı.

Bebeklerin %88'i tahmini doğum tarihinden önceki iki hafta içinde doğacaktır. Şu andan itibaren siz ve bebeğiniz için bu aralığın başlamasına 2 hafta kaldı. Bebeğinizin boyu yaklaşık 33-36 cm. civarında ve ağırlığı yaklaşık 2500-2800 gr. aralığında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)

kelebekk47

Yusuf abi oluyor🖤
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2014
5.713
6.333
3uz bebekleri oldu barnimin canım ikiz değil inşallah 3 bebeğide sağ salim kollarında olucak en kısa zamanda🤲
Ay inşallah 😣 Allah bu süreçte yardımcısı olsun

hazal-4228

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2018
711
413
arkadaşlar 29 haftalık hamileyim 1 haftadır ayakta durunca sırt ağrısı çekiyorum.. krem falan da kullanmadım.. acaba sırtıma sıcak su torbası koysam iyi gelir mi ?? yolculuk yapmıştım ondan sonra oldu. orda mı üşüttüm bilemedim. suanada kadar kiloda almadım cok fazla...
ayakta durunca sırtım ağrıyor.. biraz uzaniyorum öyle geçiyor

sincazli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2013
334
217
Sağlıklı doğumun olsun inşallah. Benim oğlum 28 haftalık doğdu. Eve getirdiğimde 1800 gr 42cm dı prima nin prematüre bezini kullandım çok memnun kaldım. Sonra bende sleepye döndüm 😉 paylaşmak istedim
Maşallah 28 haftalık kaç gram doğdu bende 30 haftalık oldum bebekler 1400 gram anca varlar doğarlar da sorun çıkar diye ebdişeliyim. Bende ilk oğlum da prima kullanmıştım ama sleepy de hoşuma gitti

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-01-2020

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 46 gün kaldı.

Sizin bebeğinize sağladığınız bağışıklık korumasının yanında, bebeğiniz de hafif enfeksiyonlara karşı kendi bağışıklık sistemini geliştirmeye başladı. Hamileliğiniz boyunca, bebeğinize solunum ve sindirim sistemiyle ilgili enfeksiyonlara karşı bağışıklık sağladığınız gibi kızamık vb genel viral enfeksiyonlara karşıda antikor koruması sağlamış olursunuz. Eğer bu antikorlar sisteminizde varsa, antikorlar plesanta yardımıyla sizin kan dolaşımınızdan bebeğin kan dolaşımına geçer.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

sincazli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2013
334
217
Merak ettiğin için teşekkür ederim canım
Malisef ben kandil gecesi doğum yaptım
Yavrularım yoğun bakımda durumları kötü rabbime onları bana bağışlaması için dua ediyorum
Sizde dua edin lütfen çok zor günler yaşıyorum
Rabbim tez zamanda sağlıklarına kavuşup kucağına almayı basip etsin. İyi düşün iyi olsun bu kadar zaman taşıyabildin dayandılar şimdi de gayret ederler allahın izniyle

Sizin bebeğinize sağladığınız bağışıklık korumasının yanında, bebeğiniz de hafif enfeksiyonlara karşı kendi bağışıklık sistemini geliştirmeye başladı. Hamileliğiniz boyunca, bebeğinize solunum ve sindirim sistemiyle ilgili enfeksiyonlara karşı bağışıklık sağladığınız gibi kızamık vb genel viral enfeksiyonlara karşıda antikor koruması sağlamış olursunuz. Eğer bu antikorlar sisteminizde varsa, antikorlar plesanta yardımıyla sizin kan dolaşımınızdan bebeğin kan dolaşımına geçer.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

kelebekk47

Yusuf abi oluyor🖤
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2014
5.713
6.333
Maşallah 28 haftalık kaç gram doğdu bende 30 haftalık oldum bebekler 1400 gram anca varlar doğarlar da sorun çıkar diye ebdişeliyim. Bende ilk oğlum da prima kullanmıştım ama sleepy de hoşuma gitti
Benim oğlum 950gr doğdu 37 cm.
Allah yardımcın olsun inşallah herşey sağlıkla olur

BabyBoom2019

Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2019
673
637
Barnimm Barnimm canım güzel haberlerini bekliyoruz, 3 kuzunla birlikte sag salim en yakin zamanda çıkarsınız insallah hastaneden. Nedir durum su an ?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-02-2020

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 54 gün kaldı.

Bebeğiniz, rahminizdeki büyüklüğüne ve konumuna göre, ciğerlerinize baskı yapacak şekilde yukarıda ve kasıklarınıza baskı yapcak şekilde aşığıda taşınır. Bebeğinizin yatış pozisyonu sizi, sizinle aynı gebelik haftasında olan başka hamilelere göre daha geniş veya daha derli toplu gösterebilceği gibi sizi daha büyük veya daha küçük gösterebilir. Artık eskisine nazaran daha fazla kabızlık yaşıyorsunuz. Büyüyen rahminiz bağırsaklara daha fazla baskı yaptığından dolayı, bağırsakların normal aktivitelerini engeller.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

sincazli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2013
334
217
Kızlar ikiz bekleyenlerden doğum yapab var mı acaba bende merak içindeyim. 31 haftalık oldum birinin suyu da sınırdaymış her ağrı da doğurucam diye korkuyorum 😒

Yukarı Alt