2020 de doğum yapacak tüp bebek hamişleri gelin berber gün sayalım🤗

Minnaklarim

Mavi küçük balinam & İncirli badem kurabiyem💞
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2019
1.527
1.584
Kiz ne bilim o msjini alintilicaktm bulamadm. Nane maydonoz icinde narida saymssn sok oldm okuyuncad ddm nane maydonozda gibi nardami dusuk uapio😅
Bana diyen aynen bunları saydı bende doktora gittim aynen o mesaja yazdığımı dedim. Maydanoz, nane, limon, nar liste uzuyor yeme diyor büyükler dedim yok yok dedi sadece dozunda her ne yersen ye dozunda. Ama meyve için aşırıya kaçma dedi. Canım içindeki maddelerden kaynaklı kasılma yapıyorlar diyorlar kadın diyor oturur üç nar yer kalkarsan olur. Az az yediğin sürece hiçbir şeyin öyle belirgin bir zararı yok dedi.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-07-2020

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 175 gün kaldı.

Bebeğinizin gelişiminin bu noktasında bacak ve ayaklarında dikkat cekici bir hareketlilik vardır. Tekme atabilir, ayaklarını içe dışa döndürebilir. Önümüzdeki 3-4 hafta içinde alt karın, kalça, uyluk ve göğüslerinizde hızlı gerilme sebebiyle çatlaklar görülebilir. Çatlaklar ilk başlarda kırmızımsı veya mavimsi bir halde iken ilerleyen zamanlarda gümüş-beyaz renge dönüşür.Bazı kadınlar hamilelik sırasında karpal tünel sendromu yaşarlar. Eğer ellerinizde ve bileklerinizde kas ağrıları yaşarsanız doktorunuzla konuşun.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Miaola

Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2019
181
98
Selam🌸allah sağlıkla kucağınıza bebişini almayı nasip etmiştir inş🌸bi sorum olucak bende araştırma yapıyorum,Cemil bey daha çok sezeryana mı yöneliyor? Bu konu halkında bilginz var mı
İnstagram hesabını takip ederseniz normal Doğum yaptırdığı hastalarıda paylaşıyor, fikirlerinize saygı duyacak bir hekim olduğunu düşünüyorum. En azından ben bu konuda ters bir durum yaşamadım bir senedir

Bernaistanbul

❤️🌿
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2015
811
495
Bende keseyi gördüm. Rabbim hayırlısı ile sonunu nasip etsin inşallah. Kalbini duymak istiyorum minnoşumun. Hic bugüne kadar o duyguyu tatmadim 🤷‍♀️🙏💓

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-08-2020

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 200 gün kaldı.

Bebeğinizin beyni artık doğum anındaki yapısını aldı ancak henüz daha küçük. Nadir istisnalar dışında bebeğinizin harektlerini hisetmeye başlamamış olmalısınız. Bebeğinizin yeni oluşan kasları henüz çok zayıf ve rahmim zorlukla genişledi. Bebeğinizin yeri hala kalça çerçeveniz içinde. Bebeğinizin bağırsakları gelişiyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Yol perisi

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2019
127
121
İnstagram hesabını takip ederseniz normal Doğum yaptırdığı hastalarıda paylaşıyor, fikirlerinize saygı duyacak bir hekim olduğunu düşünüyorum. En azından ben bu konuda ters bir durum yaşamadım bir senedir
Çok teşekkürler geri dönüşünüz için,hep sezeryan görünce acabalarım arttı fakat cemil hocayla tanışınca biraz rahatladım..cidden alanında cok uzman biri..rabbim sağlıklı doğum nasip etsin en önemlisi o cdden

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-07-2020

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 182 gün kaldı.

Bebeğiniz artık oldukça aktif hareket ediyor ve hareketleri artık yeni doğmuş bir bebek gibi daha akıcı ve yumuşak. Bugün gebeliğinizin üçüncü ayını doldurdunuz. Eğer hala karar vermediyseniz, bebeğiniz için isim aramaya başlayabilirsiniz. Erkek bebek için Ali Galip, Kız bebek için Safiye Sultan :)

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

BabyBoom2019

Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2019
682
647
arkadaşlar ateş ölçer aldınız mi ?? hangi markayı tavsiye edersiniz ?
Ben almadim ama düşünüyorum almayı. Marka arastirmasi yapmadim, kullanan varsa önerilere açığız :)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-02-2020

Hamileliğimin 38. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 15 gün kaldı.

Sık idrara çıkma doğum sürecine yardımcı olabilir. Mesanenin dolu olması, rahme baskı yapacak ve buda size rahatsızlık verecektir. Doğumdan sonra arama ihtiyacı duyulabileceğiniz herkesin telefon listesini yapın. Daha da iyisi, ailenizi ve arkadaşlarınızı içeren bir arama zinciri oluşturun.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2950 gr. - Yaklaşık boyu : 49.8 cm. (Baştan Topuğa)

Lercan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2017
144
65
Kızlar tansiyonum çok düzensiz ne olur dua edin bana erken doğum olmasın :dua::dua::dua:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-02-2020

Bebeğimi kucağıma almama 14 gün kaldı.

Bebeğinizin gelişiminin bu noktasında ortalama bebek ağırlığı yaklaşık 2,900 gr. ve boyu ortalama 35 cm civarındadır. Derin nefes alma ve gevşeme egzersizleri kasılma ağrılarının hafiflemesinde size yardımcı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2950 gr. - Yaklaşık boyu : 49.8 cm. (Baştan Topuğa)

BabyBoom2019

Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2019
682
647
Kızlar tansiyonum çok düzensiz ne olur dua edin bana erken doğum olmasın :dua::dua::dua:
Allah korusun canim, minikler acele etmesin bikac hafta daha sıksınlar dişlerini insallah

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-02-2020

Bebeğimi kucağıma almama 15 gün kaldı.

Sık idrara çıkma doğum sürecine yardımcı olabilir. Mesanenin dolu olması, rahme baskı yapacak ve buda size rahatsızlık verecektir. Doğumdan sonra arama ihtiyacı duyulabileceğiniz herkesin telefon listesini yapın. Daha da iyisi, ailenizi ve arkadaşlarınızı içeren bir arama zinciri oluşturun.

Miaola

Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2019
181
98
Kızlar merhaba nasıl gidiyor, benim 3 gün önce sancılarım başladı. Şu an ilaçla durduruyorlar, 33+3 teyim bugün ve kızım 1700 gr henüz, oğlum 2000 oldu. Dua edinde kızımda 2000 i görene kadar doğurmayayım🤦🏻‍♀️

Yukarı Alt